danışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaman30

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum.çocukluğumdan beri kapalı alanlarda özellikle banyo asansör gibi yerlerde üstüme çok büyük bir korku geliyor çoğu zaman hatta her zaman tek başıma uyuyamıyorum sanki bilmediğim bir şey çıkıp beni öldürecekmiş zarar vericekmiş gibi geliyor.bu korkumu dua etsem de tam olarak içimden atamıyorum ve rahatlayamıyorum.ben psikolojik bir şey olduğunu düşünüyorum ama yinede bu korkumu nasıl yeneceğimi bilmiyorum.ve zaman zaman rüyamda bir yerden düştüğümü görüyorum ama hiç bir zaman ayaklarım yere basmıyorum sadece havada süzülüyorum.biraz karışık oldu ama merakımdan sanırım umarım beni anlayan birileri çıkar şimdiden teşekkürler

AJA

Elit Üye
Bu fobidir ve bir çok insanda mevcut.Psikolojiktir dediğiniz gibi.Psikiyatriden destek alabilir yada hipnozlada bu sorunu çözdürebilirsiniz.Çözüm arıyorsanız forumda sayın Urumhamatahayil 'den hipnoz için yardım alabilirsiniz.Farklı yöntemlerde sunabilir size.

Keira

Moderator
Panik ataksınız bir doktora görünün ya da Sayın Aja'nın dediği gibi kuantum hipnoz ile yardım alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...