Yıllardır yaşadıklarım yardımınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stability06

Kayıtlı Üye
İyi günler uzun zamandır forumu takip ediyorum uzun zamandır sorunlarım var sizinle paylaşmak ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim saygılarımı iletirim..
Şu an 23 yaşındayım çocuk yaşlarımdan beri hiç bir işim rast gitmiyor her gece yatağıma yattığımda sağ kulağım çınlıyor ve gözümü kapattığımda 2 göz durmadan bana bakıyor ama gözler belirli aralıklarla değişiyor bazen kendi gözlerimi görüyorum bi gece akrabamın arabasını aldık kuzenim ve arkadaşım vardı araba bakımsız kamyonet gideren sesler çıkarıyor kuzenimin arkadaşının evine gittik onlar eve çıktı geç saatti kimse yoktu arabanın kontağı kapattım oturuyodum araba giderken çıkardığı sesleri dururken çıkarmaya başladı ve sallanıyodu arkadaki kasalar devrildi bir süre deva etti kıymetli dualardan okudum ve durdu
Sonra bi gün yazlığımızdayız odada arkadaşımla mesajlasıyodum birden bi duman gibi bişey gördüm çok yakındı üstümde gibi bacağımdan tuttu sanki beni çeker gibi ve keh keh keh keh keh keh gibi bişeyler söyledi 7 kere falan duydum bağırarak koştum hemen ailem dualar okudu ama şu an hala gözler görüyorum ve kulağım çınlıyor gece hep etrafımda bişeyler hareket ediyor gibi görüyorum bazen bu anlarda istemsiz vücudumda hareketler oluyor ve bu ara çok fazla arttı bunların sebebi ne olabilir nasıl kurtulabilirim yardımcı olursanız sevinirim..
Saygılar..

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Bu durum hoş bir durum değil ve alaya alıncak bir durum değil hele hele duaları okuyunca geçiyorsa bu durumun daha da berbat olduğunu gösterir ...
Neden mi ?
Demek ki adını söylemek istemediğim şu gece yarısı 3 harfliler olabilir .
Hatta olabilir değil onlar gibi görünüyor .
Bak arkadaşım Mabetsahibine mesaj o daha iyi bilir bu konuyu anlat ona ...
Çünki boş bir olay değil durumun ciddi musalat olmuş gibiler sana ...
En azındna açıkça söylüyorum en iyisi sen mabetsahibine mesaj at ...
Durumunu iyice anlat o ne yapılması gerektiğini söyler ...

stability06

Kayıtlı Üye
söylemeyi unuttuğum bazı şeyler ise ben çevremde sevilen sayılan bi insanım iyi niyetli biriyimdir hep ama istemeden o kadar çok insanı kırdımki bi anda nefret duyyorum hiç farkında olmadan çok sevdiklerime aileme bile zarar verdim aklımdan çok defa onlara zarar vermek geçti ama çok sevdiğim insanlar bi anda düşmanmış gibi görünüyor..çok sosyal bi insanım ama uzun zamandır ne çalıştığım iş yerlerinde uzun süre kalabildim nede sosyal çevremi elimde tutabildim hiç farkında olmadan yıllardır tanıdığım insanlar benimle irtibatını kesti ve bir çoğu beni tersledi hayatından çıkmamı istedi okul hayatımda sürekli çalkantıda çünkü ders çalışmaya yoğunlaşamıyorum bunalıyorum benim dinim İslam ibadet etmek her zaman içimde vardı ve uyguluyordum son dönemlerde namaz kılarken öyle bi bunalıyorumki Allah affetsin ama elimde değil ibadette edemiyorum..

stability06

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim mesajınız için acaba nasıl ulaşabilirim sahibine sayfanın yardımcı olurmusunuz

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Anladım arkadşım bu iş negatif enerjiye dönüşür o varlıklar ise negatif enerji yayar zaten ortaya negatif enerji harcallar ve onla beslenirler korkun onlara negatif enerji yayar ve korkubla (negatif enerjinle) beslenirler senin . Yani korkman etrafa negatif bir enerji yayar onunla da o varlıkların çoğu beslenir ...
Bu yüzden önce korkmaman gerekli .
http://www.gizlimabet.com/member.php?u=12 (bu site sahibinin profilinin linki ona özel mesaj atabilirisin normalde link vermek yasak ama site içinde sahibin linkini veriyorum herhalde sorun olmaz...)
sana bol şans dostum ...

stability06

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim yardımlarınız için korkularım yoktu aslında Allahtan başka cesaretim fazlasıyla kırıldı bu tip durumlar yüzünden

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Kırılan cesaretinin yerine çelikten bir duvar örmelisin ki o varlıklar beslenemesin ...
O zaman belki en iyi çözüm gitmeyi tercih ederler ...
Ama sen yinede mabet sahibine danış ...

stability06

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim şimdi danışmamı yaptım yardımlarınız için minnettarım saygılarımı sunarım..

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Asıl ben teşekkür ederim .
Unutma dostum Tanrıdan başkasına minnettar olmamalısın .
Aramızdaki tek fark bilgi düzeyi ben bildiğimi sana anlattım ...
Asıl bana yardımcı olma şansını verdiğin için ben teşekkür ederim .
Mabet Sahibi yarın girince sana kesinlikle cevap vericektir konulara çok yardımcı oluyor saolsun ...
Bende öğreniyorum ve elimden geldiğince öğretmeye çalışıyorum ...
İyi Forumlar Hayırlı Bayramlar ...

stability06

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun sizede hayırlı bayramlar hayırlı geceler..
saygılar..

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Allah herkesden razı olsun kardeşim ...
İyi Bayramlar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...