Satanist Töreninde Benden De Kan Aldılar Birşey Olurmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Öncelikle merhaba değerli Mabet Üyeleri ve Görevlileri ...
Bir sorum var soru şu şekilde : Satanist Töreninde Benden De Kan Aldılar Birşey Olurmu ?
Olayı anlatiyim hemen ben ...
Ben budnan 6 ay önce Satanistim , halince ayda bir dolunayda tören yapılıyor ...
Katıldım bende törene mecburen .
O başımız vardı maskeli sırtında pentegram yıldızı olan upuzun cübbe giymiş adam filan ...
O işte başımızmış bende orada öğrendim bilmiyordum kim olduğunu .
Orman yakın yaşadığım yere gece 11 gibi çıktık .
Rahat 29 kişi vardı , çıkasım yoktu ama yedik bir halt arkadaşım da vardı yanımda oda benle katılmıştı zaten ...
Oramana gittik ardından o 29 kişilik grupla .
Orada bizi o başımız dediğim herif bekliyordu .
Herşey hazır falan demon çağrılcak dediler ben dedim hadi lan ordan dedim arkadaşa .
İşte herkes ateşin etrafında döndü bişeyler söylüyorlar tamam bende döndüm söylemedim ama .
Sonra yere kan kırmızı halı sermişler ince bir halı aslında halı da değil örtü gibi daha çok .
Herkes oraya diz çöktü tabii bende çöktüm .
Kızlar var en az 4 tane .
Benim orada bulunma nedenim aslında (çok afedersiniz) ..... partisi tek sebebi bu .
Tabi daha yapmamışız filan çok heycanlıyım bundan sonra diyorum show var show arkadaşla gülüşüyoruz ama ortam öyle bir soğuk ki .
Halıya bir heykelin önü oturtular .
Millet birşeyler diyor bizde demeye çalışıyoruz tabiii aradayız çaktırmayın .
Sonra herşey tamam demon çağrılcak .
Hadi dedim izleyelim bakalım ...
Demir bir kase garip şekiller var üstünde . (Demon mühürleri var hepsinin ama ...) yeni öğrendim ...
Ardından yanında bıçakla milletin kolunu kesip kan akıtıyorlar içine ...
Sıra bana geldi aç kolunu dediler ben sonum 14 kişiden akıttılar 15 benim sonmuşum yani ...
Neden 15 hayla bimiyorum belkide 15 tane ile o kase doluyordu herhalde ...
Herneyse birşey olmaz dimi dedim olmaz olmaz dedi .
(Afedersiniz) hıyar koluma hayvan gibi bir kesik attı kan zaten boşaldı kaseye kase doldu zaten ...
Kolum ağrıyor filan ama öyle bir soğudum ki heryer negatif enerji hissetmemek imkansız ...
Ardından gelelim olaya kaseyi o önde duran heykelin argasından bir şey çıkardılar oda mühürmüş demon mührü ama demir bir plakada plaka yuvarlak üstündeki mühür kazınmış bir yok ile deliğe gidiyor delik de aşşağı kanın akmasını sağlıyor ...
Orada bir ateş vardı çiçekler vardı bir kaç tane vede tütsüler filan . (adını bilmediğim başka şeyler torbada ama )
O plakayı ateşim üstüne tuttu ilk sonra elinde bir kitapla birşeyler okudu yanı kaseden plakaya döktü yani mühre .
Mühür zaten kalın bir yol gibi yapılmış o yolda deliğe gidiyo ordan kan dökülüyor ateşin üstüne ...
Bir anda ateş kızıştı usta o an öyle bir sıcaklık hissetim ki arkadaşın kolundan tuttum aşşağıya koşa koşa indik ...
Aşşağı dediğim alanya bilen bilir oraları ...
Başıma biri ş gelirmi için hiç rahat değil ?

PATCH

Kayıtlı Üye
Açıkçası çok garip.Peki siz kaçtığınız zaman tören bitmiş miydi? Yani ortasında mı kaçtınız? Arkadaşınızdan da kan alındı mı? Ona nasıl hissettiğini sordunuz mu?
İyi forumlar...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Korkulacak bir durum yok bu dediğiniz satanislerde acemi sanırım onlarinda amacı farklı böyle demon felan cagrılmaz

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Korkulacak bir durum yok bu dediğiniz satanislerde acemi sanırım onlarinda amacı farklı böyle demon felan cagrılmaz
Herşeyi tam olarak anlatamadım ama bence işin ehli gibiydiler .
Yani işin ehli olsalar en kötü ne olur ?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Sizce öyle ama işin ehli acemi birini ayine alıp hadi demon cagrılacak demez daha kişilerin kim olduğunu orda ögreniyorsunuz

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Oda doğru teşekkürler ...

Reincarnated

Banlı Kullanıcı
İş
Software Engineer
dediğin satanist örgütü kendini satanist sananlar herhalde genelde inisiyasyon için bir damla kan kullanılır demonlar öyle çağrılmaz ayrıca meditasyon yapmadan ritual e başlanmaz hele ki arada deneyimsiz birisi varsa grubun demonu çağırma işini zorlaştırır hangi örgüt bu sit mi

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Ad vermem daha sağlıklı bence 3 ay önce seni doğriycaz kesicez diyorlardı adamlar mesaj atıyorlardı numaramı değiştirdim :D

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
acemi değillerse zaten dikkat et kendine başını belaya sokma kardeşim :D

lucifer666

Kayıtlı Üye
bir halt olmaz korkma kardeşim şeytan çağırma ritüelleri farklı ama yanlışda denemez bunun bir sürü yolu var sıcaklık hissetmende normal çünkü o anda çevrene negatif güçler toplanıyob takma kafana hayatını yaşa bir dahada takılma öyle kişilere

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bilgiler için herkese teşekkür ederim :D zeus aynen öyle yattı kardeşim :D

TheMessage1453

Banlı Kullanıcı
Bana uydurma gibi geldi yanlış anlama ama ... Biraz daha detaylı anlatırmın gördüklerini bu konuda bu örgüte nasıl girdin yaşadıkların falan eğer anlatımda çelişkiler olmazsa inancam anca ...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bana uydurma gibi geldi yanlış anlama ama ... Biraz daha detaylı anlatırmın gördüklerini bu konuda bu örgüte nasıl girdin yaşadıkların falan eğer anlatımda çelişkiler olmazsa inancam anca ...
Arkadaşım öncelikle inanman için seni zorlamıyorum ...
İnan veya inanma , herneyse ben sorunu cevapliyim .
Ben bu adamların içine Tanrıyı kaybettiğim için düştüm kısa ve en öz cevabı bu .
Tanrıdan umuduğumu kestiğim için düştüm bu yola ve Albert Einstein hayatımı değiştirdi benim ...
Tanrı sevgisini içime yeniden aşıladı .
Ölürken bir Ateist olarak ölmesi umrumda değil .
O farklıydı hemde çok farklı bir insandı , hayata tutunmama yardımcı olan şahıs dı ...
Olaylar açık ve net orada yazanlar ...

origanum

Yönetici
Herşeyi tam olarak anlatamadım ama bence işin ehli gibiydiler .
Yani işin ehli olsalar en kötü ne olur ?

İşin ehli olmakla uzaktan yakından bile alakası yok. Çömezler bile böyle keskel alaka iş yapmazlar. Satanistler böyle abuk subuk tören yapmazlar, demon böyle uyduruk bir şekilde çağırılmaz. Zaten demonları uyduruk kişiler çağırmaz. Çoluk çocuğu kandırıp üzerlerinde otorite kurmak isteyen sivri akıllıların işi. Sırtlanlar ve saftirikler diye ayrılan 2 insan grubuna örnek.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
İşin ehli olmakla uzaktan yakından bile alakası yok. Çömezler bile böyle keskel alaka iş yapmazlar. Satanistler böyle abuk subuk tören yapmazlar, demon böyle uyduruk bir şekilde çağırılmaz. Zaten demonları uyduruk kişiler çağırmaz. Çoluk çocuğu kandırıp üzerlerinde otorite kurmak isteyen sivri akıllıların işi. Sırtlanlar ve saftirikler diye ayrılan 2 insan grubuna örnek.
Modum benim aklım o bir anda büyüyen ateşte kaldı ?
Bilgilendirirmisiniz beni bu olayla alakalı ?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Anladım adminim .
Ancak kanın yandığını da ilk kez duydum ama doğrudur saolun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...