Duvarımdaki gizemli şekiller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar benim çatımın duvarında bu şekli yeni farkettim sanki birisi namaz kılıyormuş gibi secdede solda duruyor aslında başka şekillerde görüyorum ama kötü birşey olduğunu hissediyorum burda siz ne görüyorsunuz merak ediyorum gerçekten

Ekli dosyayı görüntüle 6012

PATCH

Kayıtlı Üye
Açıkçası resim küçük olduğu için anlayamıyorum. Biraz daha büyüğünü atma şansınız var mı?
İyi forumlar...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ve aşağıdada melek sembolü görüyorum işin tuhafı benim ölümle yakın bir alakam var çoğu zaman bulunduğum ortamda biri ölüyor yada ölen kişinin bulunduğu yerde oluyorum ve ben ne zaman kötü hissetsem bu duvarın önünde oturup huzur buluyorum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Açıkçası resim küçük olduğu için anlayamıyorum. Biraz daha büyüğünü atma şansınız var mı?
İyi forumlar...
İlk defa resim yüklediğim için daha büyüğü nasıl atılır bilemedim böyle gönderdi :( ancak sağda adam uzaktan bile net görünüyor aslında küçük olmasına rağmen bana net geldi ama?

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Melek sembolünü farkedemiyorum , resim çük küçük.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Arkadaşım benim gördüğüm orada ters bir haç duruyor . Başka simgeler de var ama en neti ters haç ...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ben insan yüzleri görüyorum resim küçük olduğundan bu kadarını görebildim

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Ters bir haç var orada tabii odanın yönüne göre bakmak lazım ona ...
Senin ilk resmi attığın yere doğru bir ters haç var .
Ters haç satanizm i simgeler .
Bilginiz olsun ...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Arkadaşım benim gördüğüm orada ters bir haç duruyor . Başka simgeler de var ama en neti ters haç ...
Anlaşıldı hemen sam ve dean kardeşleri çağırmam gerekiyor ;) valla çatımda inanılmaz şeyler dönüyor haberim yok resmi şu an daha büyük yükledim daha neler var göz var azrail ters haç neler çıkacak daha bakalım

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ters bir haç var orada tabii odanın yönüne göre bakmak lazım ona ...
Senin ilk resmi attığın yere doğru bir ters haç var .
Ters haç satanizm i simgeler .
Bilginiz olsun ...
Vallahi ailede hiç satanist de yok ama :( o nasıl olduysa bende bir bozukluk var ama küçüklüğümden beri kabuslar görüyordum büyüyünce artık görmemeye başladım

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hepsinin aşağısında ben melek sembolü görüyorum kanatları var hani onu arkadaşa gösterdim o göremedi ama kabarık bir biçimde görüyorum

PATCH

Kayıtlı Üye
Vallahi ailede hiç satanist de yok ama :( o nasıl olduysa bende bir bozukluk var ama küçüklüğümden beri kabuslar görüyordum büyüyünce artık görmemeye başladım
Belkide sadece bir tesadüftür.
Hem ailede bir satanist olup olmamasıyla alakalı olacağını sanmıyorum.
İyi forumlar...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Umarım tesadüftür yalnız arada duvara dokunuyorum da sanki orada beni biri izliyor hissine kapılıyorum göz gibi karaltı var oraya bakınca tuhaf oluyorum

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Ekli dosyayı görüntüle 6017
Dostum inan bana bende senin gibi alaya alıp gırgır geçmek isterim ama al senin için resimde konsantre artırıp oynamalar yaptım ortaya çıkan yer tam olarak değişmeyen bir parlaklıla o yer ...
Alaya alıncak durum olsa keşke ...

PATCH

Kayıtlı Üye
Umarım tesadüftür yalnız arada duvara dokunuyorum da sanki orada beni biri izliyor hissine kapılıyorum göz gibi karaltı var oraya bakınca tuhaf oluyorum
Yeniden dokunun uzun süre durun. Belki bir şey duyar, hisseder veya görebilirsiniz.
İyi forumlar... :D

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6017
Dostum inan bana bende senin gibi alaya alıp gırgır geçmek isterim ama al senin için resimde konsantre artırıp oynamalar yaptım ortaya çıkan yer tam olarak değişmeyen bir parlaklıla o yer ...
Alaya alıncak durum olsa keşke ...
O haç olan kısım resim ayarlarınla oynayınca mı ortaya çıktı siz mi işaretlediniz haç olarak anlamadım onu göremiyorum ben :\

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...