Galantamin, Pirasetam ve Asrtal Seyahat

barlass

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ve herkese uygulamalarında başarılar dilerim. Konunun başında bahsettiğim maddelerin astral seyahate çıkışı kolaylaş
tırdığı söyleniyor deneyen arkadaşlar oldu mu? Daha önce astral seyahati denemeye çalışmadım lakin bilgim vardı. Lucid rüya üzerine bayağı uğraştım ve
rüyada ellerime bakarak bunu kolaylıkla başarabiliyorum İlaçlar lucid konusunda işe yarıyor ama astral konusunda da işe yarar mı tavsiyelerinizi okumak
isterim teşekkürler...

AJA

Elit Üye
Maşallah astrale çıkış mi ezca dolabımı belli değil ! Bu yazdığınız maddeler alzheimer ve beyinde oluşan bazı rahatsızlklarda kullanılıyor. Konu açmadan önce lütfen forumu biraz inceleyiniz ve forum kurallarını ''mutlaka'' okuyun.

İyi forumlar.

barlass

Banlı Kullanıcı
Hıııı haklısın diyip beklediğin tepkiyi vererek tatmin olmanı istiyorum... Ego tatmini amacı olmayıp gerçek bilgili kişilerden tavsiye almak isterim(Sanki ben ne işe yaradığını bilmiyorum)

AJA

Elit Üye
Anlatamadım sanırım.İlaç ile yapılan uygulamaları paylaşamazsınız.Ayrıca bu şekilde yazımlarda bulunmanız da hoş karşılanmıyor bilginize.Burayı diğer sitelerle karıştırmayın.Daha yeni üye olmuşsunuz önce öğrenin sonra yardımcı oluruz .Bir etrafınıza bakın sizin gibi konu yada yorumlar varmı !
Konu kapatılıcaktır ilgili mod tarafından.

barlass

Banlı Kullanıcı
İyi de güzel insan ben ilaç ile yapılan bir uygulamayı açıklamdım ayrıca forumunuzu inceledim bundan öteye gidebilecek ayrıntılara değinmişsiniz. Siz sorumu yanlıış algıladığınız için konu münazara boyutuna geldi ayrıca ben burda ilaç markası falan da yazmadım dikkat ettiyseniz sadece etken maddeden bahsettim. Ayrıca uzman olupta bunu kullananlarda olmuş yabancı kaynaklarda sadece türk bilir kişilerden tecrübe ettiyseler yorumlarını istedim...

origanum

Yönetici
Hayır, astral konusunda işe yaramaz. Yabancı kaynaklar illa güvenilirdir diye birşey yok. İlgi uyandırmak isteyen çok. Halüsinasyona yol açmıştır o kişilerde eğer sahiden aldılarsa tabi. Zihin yolculuğunu astral sanmışlardır. Ayrıca gereksiz yere madde alıp beynin fonksiyonlarının düzenini bozmak çok sakıncalıdır. Doğal yoldan çıkın astrale.

Not: Bir daha alayvari cevap yazdığınızı görürsem sorgusuz sualsiz atarım siteden.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu maddeler hayallere yol actığından gercek ile karışytırılır gercek mi değilmi nasıl anlaşılır...

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
yararından çok zararı olacağını düşünüyorum o maddelerle uygulama yapmanın. fakat konuda da yasaklanmalık bir etken göremedim yine de moderatörler daha iyi bilirler..

origanum

Yönetici
yararından çok zararı olacağını düşünüyorum o maddelerle uygulama yapmanın. fakat konuda da yasaklanmalık bir etken göremedim yine de moderatörler daha iyi bilirler..

Size detayları göstermeyeceğiz elbette. Lakayıt yazdığı tüm mesajları sildik ve kendisini yasakladık. Lütfen adil olmadığımızı düşünmeyin, sizin bilmediğiniz neleri üyelere yansıtmadan çözüyoruz bilseniz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Size detayları göstermeyeceğiz elbette. Lakayıt yazdığı tüm mesajları sildik ve kendisini yasakladık. Lütfen adil olmadığımızı düşünmeyin, sizin bilmediğiniz neleri üyelere yansıtmadan çözüyoruz bilseniz.

Bende cok şaşırdım sadece 3 mesaj yazmış hepside bu konuda. Mesajlara baktım yasaklanıcak bir şey görmedim. Bilmediğimiz durumlardan ve özel mesajlardanda yasaklanmış olabilir tabi ki

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu konuda kapatılsın bence diğer konular gibi şu an bir işlerliği yok zararlı ilaç kullanımına sevk ediyor nedeni belli değil mi?

origanum

Yönetici
Elbetteki o durumlara da bakılıyor yasaklanma için ancak burada öyle olmadı Sayın kıvep, direk bu konunun altına çirkin şeyler yazdı ve hepsini sildik, kendisini yasakladık.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Açıklamak zorunda değidiniz tabi ama merakım gecti ve bu kadar kolay yasaklanılmadığını anlamış olduk :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
4 buçuk yıldır yasaklanılmadan durmak kolay mı :)