Neydi bu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AOICM

Kayıtlı Üye
Uyanalı 5 dk oluyor unutmadan anlatmak istiyorum yazım hatası olabilir.

Arkadaşlarımla bizim evin oralardayız oyun oynamaya internet kafe gidelim deniyor ve gidecekken yeni küsüştüğümüz kuzenimi görüyorum ve yolun karşı tarafında yoluda köprü bölüyor altı karanlık yerler çimen. Köprünün altına gidiyorum yolun karşısından bana bişiy yolluyor poşet gibi onu alıp kafeye gidicem derken kayboldugumu fark ediyorum arkadaşlarımın sesleri geliyor bana sesleniyorlar ve köprünün altında hızlı hızlı ilerliyorum çıkışı bulabilmek için kayboluyorum korkuyorum birden çıkışı kestiriyorum bizim eski evin ordaki eski köprüye doğru çıkıyor bayağı yüksek bir bayır orayı resmen zar zor tam tırmandım derken uyanıyorum gözlerim açık buralar tamamaen rüyadan bağımsız eminim, aşırı bi deprem oluyo evi yıkacak şiddette ve felçliyim hala hareket edemiyorum birileri vardı iki kişiydiler sanırım , ne deniyor pek hatırlamıyorum fakat ya ben yada onlardan bi tanesi kim diyor emn değilim melek çağıran adama neler yaptırıyosunuz diyor pişman bi şekilde ve etraf heryer hala zangır zangır titriyor, gözümü kapatıyorum felç geçsin diye bi yere mekana bağlı oldugumu fark ediyorum gözüme mum geliyor yanan bir mum ateşı sanırım mavi , benle uğraşan kişinin odası gibi beliriyor kafamda sonra ayetel kürsü okumaya başlar başlamaz titreme kesiliyor kendime geliyorum hareket edebiliyorum. Ciddi anlamda korktum güneşde doğmuş vaziyette, ezan sanırım daha okunmadı ve cam açık her yer martı çok sesleri var . Birde uyumadan once Allah tan af diledim bana ilim öğret öğrenmeme yardımcı ol dedim. Belki bir bağı vardır diye söyleyeyim dedim.

AOICM

Kayıtlı Üye
Yazmayı unuttuğum için yeni mesaj yazıyorum kusura bakmayın.
Bayramınız hayırlı ve mubarek olsun.

Revolution01

Kayıtlı Üye
sitede doğrudan rüya yorumu yasak.sanırım yule ye özelden ulaşarak sorabiliyordunuz ama prosedürünü bilmiyorum bir danışın.
Bende bazı geceler rüyalarımda sabahlara kadar cinlerle böle ıssız korkunç loş yerlerde akrabalarımın kılığında özellikle küs olduğum kuzenimin kılığında yanlarına çekip kavga ettiğimi beni hırpaladıklarını bilirim :)
Ama sabah bakarım reel bir durum yok sadece basit bir korkulu rüya :) bilinçaltı işte paranormale yormamak lazım herşeyi :)

Bir nevi korkulu rüya üstüne halk arasında karabasan tıp da uyku felci durumuda geçirmiş olabiliteniz çok yüksek

Bayram sebebi ile herkes kendi derdinde muhtemelen + bu sitede okadar çok rüya sonrası musallatmı oldular yoksa özel güçlerimmi var minvalinde genç arkadaşlarımız tarafında sayısız konu açılıyorki ondan ötürü bu tip konular artık hemen hemen hiç rağbet görmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...