Şeytanla Anlaşma Yapmak (Yabancı Bir Sitede Yazanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Şeytanla Anlaşma Nasıl Yapılır ?
1) Sessiz ve sakin bir dört yol ağızı gereklidir .
2) İçine toz geçirmeyen güçlü bir kutu gereklidir .
3) Vakit gece yarısı veya tam gece vakti olmalıdır .
GEREKEN EŞYALAR :
Bir adet güçlü kutu , bir ader küçük şişe , üç adet siyah kedi kemiği , bir adet kendi küçük boyutlarda resminiz .
1. HAZIRLIK :
1) Küçük şişeye ölü tozu dolurulmalı şişe tamamı kadar . (ölü tozu ölünün derisinin tozu demektir veya herhangibir organın tozu demektir .)
2) Üç adet siyak kedi kemiği en ince kemiklerden .
3) Kendi resminiz küçük boyutlarda .
4) Güçlü , Dayanıklı kutunun içine bunlar konulur ve kutu dört yol ağızına gece vakti ay en tepede iken gömülür.
SONUÇ :
İblis veya Şeytan ne demek isterseniz siz ilk gözünüzü açıp kapayınca önünüzde veya arkanızda belirir . İblisden istediğinizi istersiniz size karşılığında ruhunuzu sattınızın bilgisini verir 10 yıl ardından cehennem köpeklerinin gelip ruhunuzu teslim alacağını söyler . Bazı bilgilere göre köpek değil cerberus olduğu da bilinmektedir . Anlaşmayı kabul ederseniz sizi dudağınızdan bir kere öper ve bir kere daha gözünüzü açaıp kapayınca size herşey rüya gibi gelir . İstediğiniz hemen sizi bulmaz siz onu keşfedersiniz der Lucifer bir bilgiye görede . Zamanla istediğiniz mevkiye veya şeye ulaşırsınız normalden kısa bir sürede veya imkansızı istersiniz o da size onu verir .
NOT :
Bu bilgiler tamamiyle yabancı bir siteden alıntıdır.Sitenin adminleri bu konuyu paylaşmıştır.Siteyi vermiyorum reklam yasak çünki.Özel mesaj olarakta sormayın bir kere bu tür bir konu yüzünden engel yedim.Bunlar bir film değil kimi arkadaşlar super natural diyor ki ben onu hiç izlemem, bu kişiler lütfen yorum yapmasın çünki saöçma konuşan insanlar.Zaten super naturalin yapımcısıda pek farklı sitelerden almyorlardır konuyu bundan eminim.Geniş bir site tahminime göre o siteden bilgi alıyorlar.Lütfen saçma yorumlar yapmayın inanmayan arkadaşlarda deneyip görebilirler ben denemedim ama en azından inanıyorum neden olmasınki.Deniyecek kadar cesareti olan insanlar bu konunun altında denedikten sonra yorumlarını bıraksınlar.Bir teşekkürü hor görme.

candokia

Kayıtlı Üye
evet güzel bir bilgi olmuş uygulamayı düşünmüyorum ama faydalı bir konu olmuş lakin ölü tozu falan çok zor bulunacak :D mersi :Angel_anim:

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Aynen öyle ölü tozu biraz zor .
Ama bana sorarsan 10 yıl için deymez .
O ruhun nereye gideceği belli değil unutma .
Veya ne için kullanılacağı ...

Faros

Kayıtlı Üye
Nereden aldiginizi bilmiyorum ama guvenilir bir tarif degil, çalismayacagina garanti verebilirim. Dort yol agizinda Seytan çagiramazsiniz, dort Yol Agizlari Tanriça Hekate nin mekanidir.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bir Hoodoo büyüsü olduğunu söylemeyi unutmuşum Hoodoo büyüsünden ziyade bir davet gibi bir şey . Tam ayrıntılı çeviremedim altında daha kapsamlı bir bilgi vardı oranın bir kısmını çevirebildim arım yamakal olmasın diye yazmandım orayı ...

Faros

Kayıtlı Üye
Bir Hoodoo büyüsü olduğunu söylemeyi unutmuşum Hoodoo büyüsünden ziyade bir davet gibi bir şey . Tam ayrıntılı çeviremedim altında daha kapsamlı bir bilgi vardı oranın bir kısmını çevirebildim arım yamakal olmasın diye yazmandım orayı ...

Davet falan degil bir hurafe. Nerden aldiniz bilmiyorum ama her seyi birbirine katmis karistirmislar.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Burada yazanların çoğunu naslı yok aslında olup olmadığını öğrenmek bizlere ve size kalmış deneyerek görüyoruz denemeden yorum yapmak istemiyorum .
Ki deniyeceğimi de zannetmiyorum , deneyen olursa lütfen yazsın ...

Faros

Kayıtlı Üye
Burada yazanların çoğunu naslı yok aslında olup olmadığını öğrenmek bizlere ve size kalmış deneyerek görüyoruz denemeden yorum yapmak istemiyorum .
Ki deniyeceğimi de zannetmiyorum , deneyen olursa lütfen yazsın ...

Aslinin olup olmadigi denemeden de anlasilabilir sayin Teamgood. Bu arada Bayraminiz kutlu olsun.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Herkesin bayramı kutlu olsun Faros :D
Dünden beri tartıştığımız olay bu :D
Haa bu arada bir oyun var bilen bilir ad vermiycem reklamdan engel yerim diye o oyunda da hermit den yolculuk ediyosun Hoodoo tapınakları olan bir yer var içinde cerberus var daha şimdi gördüm yani neresi karman çorman anlamadım doğrusu bence hepsine göre daha mantıklı bir bilgi . :D

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Diyorum ki şimdi bir oyun var konuda yazıyor Cerberus diye kimi rivayete göre . İşte hoodoo büyüsü gibi bişey bu orjinalinde bende bilmiyorum tam çeviremedim anlamıyorum orayı . Yani o oyunda da hoodooo taıpnakları var orada cerberus diye canavar var 3 başlı köpek oyun da yani bunu demeye çalıştım .

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bakın açtığım konuda ve o sitede yazan konuda orada okursanız Cerberus var konunun içinde .
Cerberus üç başlı cehennem bekçisi .
Siz dediniz ya karmon çorman bir şey bu diye .
Yani birbiri ile çok alakası var karman çorman değil adamlar gayet doğru bir yazı yazmış ve en mantıklısını yazmış .
Cerberus bir oyunda (oynunun linkini vermiyorum yasaklanırım) hoodoo tapınakları haritasında canavar olarak oraya koyulmuş cerberus diye anladınız mı yani alakası çok birbirleri ile başlantısı var yoksa ben araştırmadan konu açmam ...

origanum

Yönetici
Bu kadar şeyi gerçekten yapıp da şeytanın geleceğine inanan saflar var olabilir tabi ama keşke böyle ileri bir parapsikoloji sitesinde asılsız paylaşımlar olmasa. Site böyle yalan yanlış örneklerle doldu, çöplüğe döndü. Eski ve çalışmayan ama gerçek uygulamalar paylaşılsın ama kelalaka işler de anlamadan bilmeden boşuna yazılmasın. Hele uyduruk sitelerden alınan, kendinizin bilgisi olmadığı ve uygulayıcısı olmadığınız konuları hiç yazmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...