enerji hissetme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

galip63

Kayıtlı Üye
İyi formlar arkadaşlar.Ben enerjiyi hissedemiyorum ya da hissedeceğim bi enerji yok. Enerjiyi nasıl hissedebilirim yardımcı olur musunuz?Şimdiden teşekkürler...

anil3333

Kayıtlı Üye
Daha çok gevşer ve enerjiyi doğru toplayabilirsen yapabilirsin bence .

anil3333

Kayıtlı Üye
Gevşeme çalışmalarında nasılsın ? Bunda ilerlersen çok daha rahat hissedersin enerjiyi .

galip63

Kayıtlı Üye
gevşeme konusunda çok iyi olduğumu söyleyemem ama orta dereceyim..

anil3333

Kayıtlı Üye
Hangi tekniği kullanıyorsun ve enerji arttırma yönlendirme calışmaları yapıyor musun ?

galip63

Kayıtlı Üye
zihnimi susturuyorum ve iğnenin üzerine kağıt koyup onu çevirmeye çalışıyorum.Enerji arttırma çalışmasını bilmiyoyacım var..rum..Bu konuda gerçekten bana yardımcı olabilecek birine ihtiyacım var..

anil3333

Kayıtlı Üye
Hmm... Baştan deseydin keşke :) Ben bu konuda nefesi kullanarak gevşemekten yanayım . Bunu kullanarak enerji de çekebilirsin . Şöyle oluyor :
Kare nefes yapın . Yani 4 e kadar sayarken alın . Ciğeriniz doluyken 4 e kadar sayın . Nefes verirken 4 e kadar sayın ve son olarak ciğeriniz boşken 4 e kadar sayıp başa dönün . Nefes alırken havadaki serbest enerjinin içinize gelerek kanınıza girdiğini ve tüm vucuda dağıldığını imgeleyin . Verirken de negatif enerjinin dışarı çıktığını . Vücudunuzdaki enerjiyi ciğeriniz boşken hissetmeye başlarsınız zaten . :)

galip63

Kayıtlı Üye
Şimdi can alıcı soruyu soruyorum: ben o enerjiyi nerede kullanabilirim ? :D

anil3333

Kayıtlı Üye
İstediğin herşeyde . Ama sen galiba telekinezi için istiyorsun :D Olur bu iş :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Ellerinizi yaklasık 5 - 10 cm uzaklıkta birbirine bakacak sekilde karsılıklı tutun. Simdi
çok yavasça, gidip gelen bir hareketle aralarındaki uzaklığı arttırarak ellerinizi yaklastırıp
uzaklastırın. Elleriniz arasında olusturduğunuz seyi hissedin. Nasıl bir sey
hissediyorsunuz?

Simdi de ellerinizi yaklasık 30 cm birbirinden uzaklastırın. Çok yavasça, hafif bir
basınç hissedene kadar, tekrar yaklastırın. Su an, vücudunuzun enerji sınırına
dokundunuz. Eğer emin değilseniz, alıstırmayı çok daha dikkatli bir sekilde tekrar edin.
Yalnız daha önce, enerjiyi harekete geçirmek için, ellerinizi hızlı bir sekilde birbirine
sürtün.

Eğer fırsatını bulursanız, bu alıstırmayı bir çocukla, oyun seklinde deneyin. Ellerinizi
(sizin sağ eliniz, onun sol eli) yavasça yaklastırın ve herhangi bir sey hissettiğinde size
"evet" demesini isteyin. Onun, bu enerjiyi ne kadar çabuk "hissettiğini" görünce
sasıracaksınız. Aynı sey sizin için de geçerli, çünkü çocukların enerjisi çok daha saf ve
kuvvetlidir.

Mucadelemsonsuz

Banlı Kullanıcı
----------------

Moderatör Notu: Reklam yapmak yasaktır, yasaklanacaksınız.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Keşke forum kurallarını bir okusaydınız...:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...