Kahve Falı Bakabildiğimi Öğrendim Ancak Sorularım Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karaqedi

Kayıtlı Üye
Merhaba iyi geceler daha önce çeşitli konularda bilgi almak için bu foruma üye olmuştum ancak geçtiğimiz birkaç ay önce arkadaşlarla klasik fal muhabbetlerinden sonra hadi birde sen bak şeklinde elime fincan tutuşturulmasıyla çok ilginç bir şekilde fal bakmaya başladım ama kahve falı nasıl bakılır hangi şekil neyi temsil eder gibi hiçbir bilgiye sahip değilim sadece bana hissettirdiği gibi yorumlar yapıyorum ve kime bu şekilde fal baktıysam ki ben buna fal bakmak demek istemiyorum aslında daha farklı bir tecrübe yaşadığımı sanıyorum hepsi doğru şeyler söylediğimden bahsediyor en son geçtiğimiz hafta ve önceki hafta üç kişiye fal baktıktan sonra bunun ne olduğunu anlamak zorunda olduğumu düşündüm

çünkü bu üç kişide bana hep doğru şeyler söylediğimi söyledi ve birinin falında polise benzer bir adamı gördüm ve kalp ile ilgili rahatsızlığı olduğunu söyledim böyle bir olay oldu bunlardan diğerinde hasta bir kadın gördüm ve ondan kurtulmaya calisan biri olduğunu söyledim ve bunu yaşadığını söyledi annesi hastaymış babası bakmıyormuş kendisine kalıyormuş ve bir diğerine kocasıyla ilişkilerinden bahsettim ve dua edip etmediğini yada biryerlere yazıp yazmadığını sordum bir hocaya gitmiş yıllar önce bir dua yazdırmış ve evini yaptırırken duvara gömdüğünü söyledi

herneyse sonuç olarak bendede bu fal bakma olaylarından sonra duyularımın açıldığını hissediyorum garip bir hissim oluyor yani savunmasız gibi hissediyorum kendimi biraz tedirginlik gibi. buna dediğim gibi fal bakmak demek yanlış olacak aslında belki 6. his ama kendimle ilgilide hep düşündüğüm hayal ettiğim şeyler gerçekleşiyor uzun vadede. bunun ne olduğu konusunda bana yardım edebilecek yada bu yetenek ise geliştirmemde yönlendirebilecek biri varsa teşekkür ederim.

4

43887

Fal bakımında herkesin kendine özgü bakım sistemi vardır,kahve falı olsun farklı fal çeşitleri olsun, kimileri sembolleri dikkate alarak yorum yaparken kimileri fincana bakmadan sadece kendi hissiyatı ile ilgili kehanetlerde bulunur ,hangi yöntemi kullanırsak kullanalım sadece semboller değil hislerimizi de katıp harmanlamamız gerekir, bu tamamen kişiye özeldir.Fal bakımında hislerimizi kullanmadan yorum yaparsak o fal da düz bir yorumdan da başka birşey bulamazsın açıp kitaptan yorumunu okumuş gibi. Hepsi bizim için birer araçtır önemli olan bakımcının görülerini ve hissiyatını konuşturmasıdır. ben hangi bakım olursa olsun hislerimle beraber sembolleri de dikkate alarak yorumlamayı tercih ediyorum çünkü sembollerin de hayatımızda bir işaret taşıdığına inanıyorum...
Sizde anlattıklarınızla hislerinizle yola çıkarak fal bakıyorsunuz bu alanda yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız da sitemizde fazlasıyla bilgi mevcuttur,araştırsanız bulabilirsiniz ...sevgi ve ışıkla...

aşk1

Banlı Kullanıcı
kendine koruma yapıp fal bakımı yapmanı öneririm. çünkü birebir gördüm bakım yapanlarda rahatsız edilme durumunu. ciddi bir durum bu çünkü bu rahatsız edilmeyi yaşayınca fal bakımını bırakmak zorunda kaldılar. senin enerjini emeceklerdir bunları felan biliyorsunuzdur umarım.

mina00

Kayıtlı Üye
Aynı durum bende de var ve bende rahatsız ediliyorum ama faldan ama başka birşeyden ama keşke neyden olduguğunu öğrenebilsem.Bi bilene sorduğumda baş ucuna elektrik süpürgesi koy demişti. Bence seninki 6.his. Banada bazen oluyor kafamdan bişey geçiyor ve o şey oluyor gözümün önüne bi görüntü geliyor aynısını yaşıyorum. yada duyuyormuş gibi hissediyorum.

sekiz8

Kayıtlı Üye
Ben bir kere bakayım dedim baktığım kişiyle alakalı bir hafta görüntü geldi tövbe ettim sonra

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kahve falı tam sizin anlattığınız gibi bakılır. Sizin kahvede görebildiğiniz bir şeyi bir başkası göremez, kendinize has bir şey bu. Kafanızın karışmasına izin vermeyin, siz zaten fala bakabiliyorsunuz

daydreamer

Kayıtlı Üye
Kahve falı, tarot falı vs vs bütün bunlar öngörüsü olan insanların yeteneklerini kullanabilmek için tetikleyici olarak kullandıkları araçlardır yeteneğinin gücüne orantılı olarak gördüklerin ve tahminlerin farklılık gösterecektir. Ama dikkat etmen gereken bir konu var öngörüde bulunduğun insanlarla istemsiz olarak empati kuruyorsun ve onlardaki enerji sana etki ediyor karşındaki kişinin ruhu ne kadar karanlıksa seni o kadar olumsuz etkiliyor. Koruma büyüsü veya nazar duaları bu durumda pek işe yaramaz. Böyle durumlarda iradenin gücü çok önemli.
Merak ettiğin başka bir konu olursa sorman yeter.

shaniavari

Kayıtlı Üye
Kahve falına ben de bakabiliyorum hele bazı zamanlar öyle bir moda giriyorum ki sözcükler dökülüyor ağzımdan tutturduğum çok olmuştur ve beni arayıp tutturdun demeleri hiç garip gelmiyor istiyorsam kesinlikle çıkıyor ama rahatsız edilme gibi şeyler yaşamıyorum bu sevindirici bir durum :)

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Benim bir tanıdığım eğlencesine bir şeyler atıyordu, kadına kocan sandalyenin üstüne çıkmış işinde iyi bir şeylere gelicek demiş. Kadın eve gitmiş kapıyı bir açmış kocası kendini asmış sandalye oraya çıktı. Kadın tövbe etti kahve bile içmiyor.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Daha genç yıllarımda,yani 17 , 18 yaşlarımda iken bende ara sıra fal bakardım,o zamanlar fala bakarken ilk 3 dakika anlatmaya devam ederken birden ses tonum değişmeye başlar ağzımda uyuşmaya benzer şeyler olurdu.Sanki birileri fal bakmamı istemiyor du.Ondan sonra hep böyle olunca fal bakmayı bıraktım.Bazen misafirlikte kahve içeriz.Herkes birbirinin falına bakarlar bende oturduğum yerden hayır öyle değil şöyle diye bir iki kelime söylerim ama asla geçmişte yaşadıklarımdan sonra ve bazı uyarılardan sonra fal bakmaz oldum.

maviiayy

Kayıtlı Üye
en son tarot baktığımda,öyle sıkılmış bunalmıştım ki,rüyamda sabaha kadar nereye gittiysem arkamdan yaktılar her yeri,sürekli kaçıyordum rüyamda,sonra kan ter içinde uyandım,o günden sonra bi daha kartları elime almadım..

yclarya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende soru sormak istiyorum annemin yengesi yıllarca fal baktı para karşılığı v gerçekten bu işten anlıyordu sorduğumuzda cinler yardımıyla baktığını söyledi bana çingene bir kadın öğretmişti dedi . Ben uzun zamandır görüşmüyorum bende çocukluğumdan beri fal bakma baktirma merakı mevcut. Herneyse rüyamda onu gördüm bana sana elimi verdim deyip üç kez acayip şeyler söyledi artık kulağının içindeler fal bakabilirsin dedi sabah uyanınca kahve falına bakmayı her zaman ki gibi denedim Fakat bakamadım nerdeyse hergün kahve falı bakmaya çabalarım ama olmaz herneyse bu kadın annemi aradı dün annemde benim rüyamı anlattı kadında ben elimi ona verdim o baksın bakabilecek demiş. Annem telefonu kapatıp bana bunu söylediği an her tarafım uyuştu tarif edemicegim bir ağırlık bastı ve gitti aniden o an korktum neyse ben yine denedim bakim yapmayı yine olmadı . Bugün bizzat aradım kadını yenge ben denedim olmuyor napsam diye ben sana elimi verdim benim elim senin olsun dedi kapattı bugün iki kez daha denedim ama yine tık yok ama ara ara heryerime o ağırlık geliyor iki gündür bişey görmüyorum duymuyorum falada kesinlikle bakamıyorum napmam lazım sizce bana cinlerinimi gönderdi biri yardımcı olursa çok sevinicem

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Şu el verme olayını ne sanıyorsunuz arkadaşlar? Fal bir seçimdir. Varlıklar bizi seçerler biz onları seçeriz ve döngü oluşur süreklilik kazanır veyahut devamlılığı olmaz. Yapbozdan farkızdır fal. Tüm parçalar yerine oturursa bir bakan oturmuyorsa bir şarlatan olursunuz ve bu farkı anlamak son derece güçtür. El verme olayı için gerekli birikiminiz gerekli tecrübeleriniz olmadan haydi x kişi bana el verdi artık bakabilirim demek.... Son derece yanlış. Ben bu konuda anlattığınız üzre el verenden de şüpheliyim eli aldığını söyleyenden de. Rüyalar vasıtası ile el alımı olduğunu ilk defa duyuyorum. Bir birikim olmadan olanıda. Bir varlık ile iletişime rüyalar ile geçebilirsiniz veyahut bunu size varlık olduğu gibi anlatır ama bir insandan rüya yolu ile el vermesini söylemesi bunu sağlayabilmesi izlediğimiz doğa üstü dizilerin sözlere dökülmüş bir üstün gücün şuan sizde var olduğunu söylemeniz gibi bir şey. Fazla karamsar yaklaşıyor olabilir ama ben açıkçası yazdıklarınıza inanmadım. Bana arkadaşlar katılır veyahut katılmaz bende fal bakan biriyim hoca diye tabir ettiğiniz bir çok insanın karşımda benden bir şeyler öğrenmesini gören biriyim ama özünde ben hala hiç bir şey bilmeyen biriyim. Kimseden el almadan. Yani bol şans size hayatınızda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...