Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kahve Falı Bakabildiğimi Öğrendim Ancak Sorularım Var

Paylaş

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    19

Standart Kahve Falı Bakabildiğimi Öğrendim Ancak Sorularım Var

Merhaba iyi geceler daha önce çeşitli konularda bilgi almak için bu foruma üye olmuştum ancak geçtiğimiz birkaç ay önce arkadaşlarla klasik fal muhabbetlerinden sonra hadi birde sen bak şeklinde elime fincan tutuşturulmasıyla çok ilginç bir şekilde fal bakmaya başladım ama kahve falı nasıl bakılır hangi şekil neyi temsil eder gibi hiçbir bilgiye sahip değilim sadece bana hissettirdiği gibi yorumlar yapıyorum ve kime bu şekilde fal baktıysam ki ben buna fal bakmak demek istemiyorum aslında daha farklı bir tecrübe yaşadığımı sanıyorum hepsi doğru şeyler söylediğimden bahsediyor en son geçtiğimiz hafta ve önceki hafta üç kişiye fal baktıktan sonra bunun ne olduğunu anlamak zorunda olduğumu düşündüm

çünkü bu üç kişide bana hep doğru şeyler söylediğimi söyledi ve birinin falında polise benzer bir adamı gördüm ve kalp ile ilgili rahatsızlığı olduğunu söyledim böyle bir olay oldu bunlardan diğerinde hasta bir kadın gördüm ve ondan kurtulmaya calisan biri olduğunu söyledim ve bunu yaşadığını söyledi annesi hastaymış babası bakmıyormuş kendisine kalıyormuş ve bir diğerine kocasıyla ilişkilerinden bahsettim ve dua edip etmediğini yada biryerlere yazıp yazmadığını sordum bir hocaya gitmiş yıllar önce bir dua yazdırmış ve evini yaptırırken duvara gömdüğünü söyledi

herneyse sonuç olarak bendede bu fal bakma olaylarından sonra duyularımın açıldığını hissediyorum garip bir hissim oluyor yani savunmasız gibi hissediyorum kendimi biraz tedirginlik gibi. buna dediğim gibi fal bakmak demek yanlış olacak aslında belki 6. his ama kendimle ilgilide hep düşündüğüm hayal ettiğim şeyler gerçekleşiyor uzun vadede. bunun ne olduğu konusunda bana yardım edebilecek yada bu yetenek ise geliştirmemde yönlendirebilecek biri varsa teşekkür ederim.

Konu Keira tarafından (08.10.2016 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: Sorularınız için sorular bölümünde konu açın..

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6447
    Ettiği Teşekkür
    1.327
    1.000 mesaja 3.238 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    54

Fal bakımında herkesin kendine özgü bakım sistemi vardır,kahve falı olsun farklı fal çeşitleri olsun, kimileri sembolleri dikkate alarak yorum yaparken kimileri fincana bakmadan sadece kendi hissiyatı ile ilgili kehanetlerde bulunur ,hangi yöntemi kullanırsak kullanalım sadece semboller değil hislerimizi de katıp harmanlamamız gerekir, bu tamamen kişiye özeldir.Fal bakımında hislerimizi kullanmadan yorum yaparsak o fal da düz bir yorumdan da başka birşey bulamazsın açıp kitaptan yorumunu okumuş gibi. Hepsi bizim için birer araçtır önemli olan bakımcının görülerini ve hissiyatını konuşturmasıdır. ben hangi bakım olursa olsun hislerimle beraber sembolleri de dikkate alarak yorumlamayı tercih ediyorum çünkü sembollerin de hayatımızda bir işaret taşıdığına inanıyorum...
    Sizde anlattıklarınızla hislerinizle yola çıkarak fal bakıyorsunuz bu alanda yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız da sitemizde fazlasıyla bilgi mevcuttur,araştırsanız bulabilirsiniz ...sevgi ve ışıkla...

'' Ruhlarım kuşlar gibidir, ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

3. 2 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    Mithra (26.09.2016),Tai Chi Chuan (27.08.2014)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    19

Teşekkür ederim

Rep Puanı : 1460
    Ettiği Teşekkür
    547
    186 mesaja 265 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

kendine koruma yapıp fal bakımı yapmanı öneririm. çünkü birebir gördüm bakım yapanlarda rahatsız edilme durumunu. ciddi bir durum bu çünkü bu rahatsız edilmeyi yaşayınca fal bakımını bırakmak zorunda kaldılar. senin enerjini emeceklerdir bunları felan biliyorsunuzdur umarım.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    4
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Aynı durum bende de var ve bende rahatsız ediliyorum ama faldan ama başka birşeyden ama keşke neyden olduguğunu öğrenebilsem.Bi bilene sorduğumda baş ucuna elektrik süpürgesi koy demişti. Bence seninki 6.his. Banada bazen oluyor kafamdan bişey geçiyor ve o şey oluyor gözümün önüne bi görüntü geliyor aynısını yaşıyorum. yada duyuyormuş gibi hissediyorum.

Rep Puanı : 47
    Ettiği Teşekkür
    2
    17 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben bir kere bakayım dedim baktığım kişiyle alakalı bir hafta görüntü geldi tövbe ettim sonra

Rep Puanı : 3145
    Ettiği Teşekkür
    738
    827 mesaja 1.452 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Kahve falı tam sizin anlattığınız gibi bakılır. Sizin kahvede görebildiğiniz bir şeyi bir başkası göremez, kendinize has bir şey bu. Kafanızın karışmasına izin vermeyin, siz zaten fala bakabiliyorsunuz

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Kahve falı, tarot falı vs vs bütün bunlar öngörüsü olan insanların yeteneklerini kullanabilmek için tetikleyici olarak kullandıkları araçlardır yeteneğinin gücüne orantılı olarak gördüklerin ve tahminlerin farklılık gösterecektir. Ama dikkat etmen gereken bir konu var öngörüde bulunduğun insanlarla istemsiz olarak empati kuruyorsun ve onlardaki enerji sana etki ediyor karşındaki kişinin ruhu ne kadar karanlıksa seni o kadar olumsuz etkiliyor. Koruma büyüsü veya nazar duaları bu durumda pek işe yaramaz. Böyle durumlarda iradenin gücü çok önemli.
    Merak ettiğin başka bir konu olursa sorman yeter.

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    9
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Kahve falına ben de bakabiliyorum hele bazı zamanlar öyle bir moda giriyorum ki sözcükler dökülüyor ağzımdan tutturduğum çok olmuştur ve beni arayıp tutturdun demeleri hiç garip gelmiyor istiyorsam kesinlikle çıkıyor ama rahatsız edilme gibi şeyler yaşamıyorum bu sevindirici bir durum

Rep Puanı : 133
    Ettiği Teşekkür
    25
    34 mesaja 66 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim bir tanıdığım eğlencesine bir şeyler atıyordu, kadına kocan sandalyenin üstüne çıkmış işinde iyi bir şeylere gelicek demiş. Kadın eve gitmiş kapıyı bir açmış kocası kendini asmış sandalye oraya çıktı. Kadın tövbe etti kahve bile içmiyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)