Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kahve Falı Bakabildiğimi Öğrendim Ancak Sorularım Var

Paylaş

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Cin musallat olmuş haberin yok. Geçmiş olsun

Yer
    World
    Rep Puanı : 269
    Ettiği Teşekkür
    22
    91 mesaja 134 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Daha genç yıllarımda,yani 17 , 18 yaşlarımda iken bende ara sıra fal bakardım,o zamanlar fala bakarken ilk 3 dakika anlatmaya devam ederken birden ses tonum değişmeye başlar ağzımda uyuşmaya benzer şeyler olurdu.Sanki birileri fal bakmamı istemiyor du.Ondan sonra hep böyle olunca fal bakmayı bıraktım.Bazen misafirlikte kahve içeriz.Herkes birbirinin falına bakarlar bende oturduğum yerden hayır öyle değil şöyle diye bir iki kelime söylerim ama asla geçmişte yaşadıklarımdan sonra ve bazı uyarılardan sonra fal bakmaz oldum.

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    32
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

en son tarot baktığımda,öyle sıkılmış bunalmıştım ki,rüyamda sabaha kadar nereye gittiysem arkamdan yaktılar her yeri,sürekli kaçıyordum rüyamda,sonra kan ter içinde uyandım,o günden sonra bi daha kartları elime almadım..

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Arkadaşlar bende soru sormak istiyorum annemin yengesi yıllarca fal baktı para karşılığı v gerçekten bu işten anlıyordu sorduğumuzda cinler yardımıyla baktığını söyledi bana çingene bir kadın öğretmişti dedi . Ben uzun zamandır görüşmüyorum bende çocukluğumdan beri fal bakma baktirma merakı mevcut. Herneyse rüyamda onu gördüm bana sana elimi verdim deyip üç kez acayip şeyler söyledi artık kulağının içindeler fal bakabilirsin dedi sabah uyanınca kahve falına bakmayı her zaman ki gibi denedim Fakat bakamadım nerdeyse hergün kahve falı bakmaya çabalarım ama olmaz herneyse bu kadın annemi aradı dün annemde benim rüyamı anlattı kadında ben elimi ona verdim o baksın bakabilecek demiş. Annem telefonu kapatıp bana bunu söylediği an her tarafım uyuştu tarif edemicegim bir ağırlık bastı ve gitti aniden o an korktum neyse ben yine denedim bakim yapmayı yine olmadı . Bugün bizzat aradım kadını yenge ben denedim olmuyor napsam diye ben sana elimi verdim benim elim senin olsun dedi kapattı bugün iki kez daha denedim ama yine tık yok ama ara ara heryerime o ağırlık geliyor iki gündür bişey görmüyorum duymuyorum falada kesinlikle bakamıyorum napmam lazım sizce bana cinlerinimi gönderdi biri yardımcı olursa çok sevinicem

Yer
    Değişken
    Rep Puanı : 119
    Ettiği Teşekkür
    5
    11 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Şu el verme olayını ne sanıyorsunuz arkadaşlar? Fal bir seçimdir. Varlıklar bizi seçerler biz onları seçeriz ve döngü oluşur süreklilik kazanır veyahut devamlılığı olmaz. Yapbozdan farkızdır fal. Tüm parçalar yerine oturursa bir bakan oturmuyorsa bir şarlatan olursunuz ve bu farkı anlamak son derece güçtür. El verme olayı için gerekli birikiminiz gerekli tecrübeleriniz olmadan haydi x kişi bana el verdi artık bakabilirim demek.... Son derece yanlış. Ben bu konuda anlattığınız üzre el verenden de şüpheliyim eli aldığını söyleyenden de. Rüyalar vasıtası ile el alımı olduğunu ilk defa duyuyorum. Bir birikim olmadan olanıda. Bir varlık ile iletişime rüyalar ile geçebilirsiniz veyahut bunu size varlık olduğu gibi anlatır ama bir insandan rüya yolu ile el vermesini söylemesi bunu sağlayabilmesi izlediğimiz doğa üstü dizilerin sözlere dökülmüş bir üstün gücün şuan sizde var olduğunu söylemeniz gibi bir şey. Fazla karamsar yaklaşıyor olabilir ama ben açıkçası yazdıklarınıza inanmadım. Bana arkadaşlar katılır veyahut katılmaz bende fal bakan biriyim hoca diye tabir ettiğiniz bir çok insanın karşımda benden bir şeyler öğrenmesini gören biriyim ama özünde ben hala hiç bir şey bilmeyen biriyim. Kimseden el almadan. Yani bol şans size hayatınızda.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)