ben bu duruma bir isim bulamadım ve ne olduğunu çözemedim yardım eder misiniz?

historia

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar arkadaşlar, bundan 1,5 sene önce birine kör kütük aşık olmuştum, normalde en çok kendimi düşünürüm kimi seversem seveyim, ama bu insanı öyle sevmiştim ki kendi onurumu ve tüm egomu çiğneyip geçmiştim. hislerime son zamanlarda karşılık bulamamla daha fazla üzüntüye dayanamayıp peşini bıraktım (birlikteydik ama benim zorumla gibiydi). nice gözyaşları akıttım ilendim ama yüreğim el vermedi hep tövbe ettim. bu kişi bir ateistti. paranormal şeylere inandığını düşünmüyorum. gelelim benim sıkkıntıma; ben bu insanı çeşitlli şekillerde rüyamda görüyorum alakasız durup dururken ve gördükten sonra ona ulaşıp böyle böyle bi durumda mısın diyorum? mesela çok kasvetli ve sıkışık bi halde görüyorum diyor ki evet beddua mı ettin bana işlerim hiç yoluna girmedi.. neyse bunun gibi bi kaç defa daha oldu. dün gece de onu seyehat ederken gördüm. az önce -yolculuk mu var?- yazdım ve gelen cevap -kızım sen erdin mi? ben senden korkmaya başladım. şu an araba kullanıyorum zateni bu kadar olur yani!- neyse konuşma böyle bitti. ve bu durum sadece bu çocukla ilgili oluyor başka şekilde herhangi bir insanı ya da ne bileyim yaşanan bi olayı görüp sonradan yaşamıyorum, şimdiye dek de sadece bu çocukla ilgili oldu. siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

lütfen yardım edin böyle rüyalar görmek istemiyorum artık bu neden oluyor anlayan bilen biri yardım etsin 1,5 senedir yüzyüze gelmedik bile ayrıldığımızan beri.

• Beğendim
Tepkiler: yay

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla yaşadıklarından gördüklerinden pek memnun değilsin ama ben burada şikayet edecek bir durum göremiyorum, hatta belki sezgilerinin sana göz kırptığına bile kanaat getirebiliriz. İlk yazdığın mesajda onu ne kadar sevdiğinden, senin için nasıl ayrı bir yeri olduğundan bahsetmişsin. Aslında bence sorduğun şeyin cevabı sorunun içinde yatıyor, özellikle onu görmenin sebebi onun hakkında bu kadar derin hisler beslemen ya da beslemiş olman olabilir mi?

Bazen filmlerde olur, gerçek hayatta da olur bilirsin. Anneler mesela çocuklarının başına gelecek bir kötülüğü hissederler, ya da çok yakın arkadaşlar, birbirini çok seven insanlar kimin başına kötü bir şey gelecek olsa sanki bunu bilir gibi sebepsiz bir karamsarlığa üzüntüye kapılırlar. Bu insanların arasındaki bağ o kadar güçlüdür ki, bir şekilde bu bağ aracılığıyla sezgisel olarak da birbirlerinin başına gelecek iyilikleri, kötülükleri hissedebilirler. Bence senin durumun da buna benzer bir şey, sevgilin için o kadar güçlü hisler beslemişsin ya da beslemeye devam ediyorsun ki aranızda istesen de istemesen de bir bağ oluşması çok normal. Sen sadece bunları hissetmiyorsun da, biraz daha ayrıntılı olarak görüyorsun anladığım kadarıyla ki bu sezgilerinin güçlü olduğuna işaret eder.

Ben özellikle onunla ilgili rüyalar görmeni ya da bir şeyler hissetmeni aranızdaki bağın kuvvetine bağlıyorum. Bir de şöyle bir şey var, sen ne kadar "sürekli onunla ilgili rüya görüyorum" dersen, beynini de o kadar buna inandırmış olursun. Yani ister istemez o kişiyi rüyalarında görmeye odaklanırsın, gerçekleşse de gerçekleşmese de sürekli rüyalarında görmeye başlarsın bir süre sonra ve bu da işin bilinçaltı boyutu olur. Ben ortada telaş yapılacak bir durum göremiyorum, madem böyle bir yeteneğin olduğundan haberdar oldun bundan sonra rüyalarına biraz daha dikkat edersen senin yararına olur bence. Sürekli niye onu görüyorum diye de düşünme, başka birini göreceğin varsa da göremezsin böyle diyerek ister istemez kapatırsın kapılarını. Akışına bırak sadece, bir rüya günlüğü tutmaya başla derim yatağının yakınında bir kağıt kalem olsun uyanır uyanmaz unutmadan yaz. Ya da gün içinde bir şey mi hissettin, onu da yaz günüyle saatiyle. Bu şekilde belki gözden kaçırdığın şeyleri de görme fırsatı bulursun, rüya günlüğü çok yardımcı olur.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
artık böyle rüyalar görmek istemiyorsanız, işe onu her rüyada gördüğünüzde arayıp teyit almamakla başlayabilirsiniz. öteki türlü kendini kandırmak oluyor çünkü.

• Sesli Güldüm
Tepkiler: yay

historia

Kayıtlı Üye
İlgilenip cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim. Daha once cok eskiden de 1 kez baska bi arkadasim icin olmustu boyle bir sey, onu da arayip ne yaptigini sorarak teyit etmistim durumu.Bu durumdan rahatsizim ben yani hani bu psisik durumdan degil her defasinda onun icinde gecmesinden ve hatirima bu vesileyle dusmesinden. Ve nedense ruyalarimda vakit hep gece vakti oluyor. Aydinlik bi ruya gormuyorum. Olaylar oldugunda hep gece yasananlarin atmosferi. Bunun bi aciklamasi var midir acaba? Sevmiyorum hatta gururum o kadar incindi ki negatifim ona karsi artik ama ister istemez bu durum beni ona yoneltiyor. İletisim kurmadan yapamiyorum. Ruya gunlugu iyi fikir, deneyecegim belki ise yarar baska kapilara yoneltir, gelistirebilirim. Gelistirmek cok umrumda olmasa da sirf ona yonelmesinden kurtulurum belki.

dexter

Elit Üye
Rüyalarınız aracılığı ile görmeniz sizin için bir yetenek olabilir. Hatırlmayız bazen ama çoğunlukla hepimizin rüyaları gerçeğe intikal eder. Bunları sıklığı ve sadece tek bir insan üzerinde olması sizin için farklı bir durum. Derin hisler beslediğimiz insanlarla aramızda telepatik bağlar oluşur, bir nevi zincirler vardır aramızda, o kişiyi ne kadar düşünür ve hissetmeye çalışırsanız, bu bağ daha fazla kuvvetlenir ve telepati denilen yeti hayata geçmeye başlar. Siz anladığım kadarıyla, hisleriniz yoğunluğu ile o kişi ve sizin aranızda telepatik bir bağ oluşuyor ve bunda sizin rolünüz fazlasıyla var. Bu konuyu biraz daha araştırarak kendinize cevap bulabilirsiniz.
Keşifli günler dilerim :)