büyü bozmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leonfatih

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar bir sorum olucaktı ?
yıllar önce önce montlarımın içi ceplerinde kesiler yapılarak tekrar dikilerek saklanan muskalar buluyordum
tabi o zamanlar açıkçası önemsemiyordum
bu bahsettiğim yaklaşık 10 sene önce... tabiki o zamanlar cahil olduğum için usulune uygun imha etmiyordum
acaba diyorum o zaman yapılan büyülerin etkisi devam ediyormudur?
büyü olup olmadığını nasıl anlarım ?
yada nasıl bir yol izlemem gerekir... bu arada foruma yeni üye oldum açıklayıcı cvp verirseniz sevinirim

Faros

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar bir sorum olucaktı ?
yıllar önce önce montlarımın içi ceplerinde kesiler yapılarak tekrar dikilerek saklanan muskalar buluyordum
tabi o zamanlar açıkçası önemsemiyordum
bu bahsettiğim yaklaşık 10 sene önce... tabiki o zamanlar cahil olduğum için usulune uygun imha etmiyordum
acaba diyorum o zaman yapılan büyülerin etkisi devam ediyormudur?
büyü olup olmadığını nasıl anlarım ?
yada nasıl bir yol izlemem gerekir... bu arada foruma yeni üye oldum açıklayıcı cvp verirseniz sevinirim

Etkisinin devam edip etmedigini nasil bilelim? Muskalari siteye eklerseniz buyu olup olmadigini anlariz. 10 yildir basiniza bir sey gelmediyse koruma veya bereket için muskalardir onlar.

leonfatih

Kayıtlı Üye
Etkisinin devam edip etmedigini nasil bilelim? Muskalari siteye eklerseniz buyu olup olmadigini anlariz. 10 yildir basiniza bir sey gelmediyse koruma veya bereket için muskalardir onlar.
teşekkür ederim
peki nazar için ne yapmalıyım ?

Faros

Kayıtlı Üye
Nazar için bazi vetilsimlar ve dualar sitede mevcuttur heralde. Biraz arastirirsan bulabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...