garip bir yazı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mendebur

Kayıtlı Üye
bugün cüzdanımı karıştırırken 4 katlanmış küçük bir kağıda yazılmış garip şekillerden oluşan bir şey gördüm. 7 şekilden oluşuyor ki her biri sanki bir alfabenin harfleri gibi duruyor ama ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. cüzdanıma ne zaman konulmuş, kim tarafından konulmuş ta bilmiyorum.
Ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı? yazıyı tarattım, buraya da ekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 5994

xalpx

Kayıtlı Üye
Bereket için yapılan bir tılsım olabilir.Yani tılsım olduğu kesinde ne için olduğu konusunda bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar.

Faros

Kayıtlı Üye
Resmi biraz daha buyuk koyarsaniz okuyabilecegiz. Boyle ne oldugu anlasilmiyor.

Faros

Kayıtlı Üye
Bu vefk alfebesi ile yazilmis tilsimdir yedi karanlik harften olusur, her gun gunes dogusunda pazar gununden itibaren bir harf çizerek bir haftada tamamlanir. Belalardan ve kotuluklerden koruduguna inanilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Korkulacak bir durum yok.
Tılsım yapılmaya çalışılmış ama etkili olmaz.Çünkü harfler yamuk,yumuk yazılmış ve düzensiz yazılmış.
Yazım çok önemlidir,en küçük yazım hatası,düzensiz yazma etkisiz yapar uygulamayı.
Ama ben önemlimi almak istiyorum diyorsanız o kağıdı sirkeli,tuzlu suda parçalana kadar bekletin.Sonra kağıdın parçalarını da akan suya atın. :)

mendebur

Kayıtlı Üye
aslında etkisinden ziyade ne olduğunu çok merak ettim. internette araştırmak istedim ama ne olduğu hakkında hiç bir şey bilmediğimden araştırma da yapamadım.

şimdi rahatladım, teşekkür ederim arkadaşlar :)

bu arada vefk alfabesi, tılsım, gizem kulağa çok hoş gelen şeyler ilgimi çekti. bu konuda beni aydınlatacak, önerebileceğiniz kaynaklar var mı?

Faros

Kayıtlı Üye
Forumda ve internette seni aydinlatacak birçok sey bulabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...