Neyim Ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLACK ANGEL

Kayıtlı Üye
Doğduğumda çok çirkinmişim.Daha iki aylıkken sokakta kundaklıyken annemin kucağından yere düşmüşüm ama hiçbişey olmamış.3 yaşındayken ateşsiz havale geçirmişim yine bişey olmamış.6 Yaşıma kadar her sene baygınlık geçirdim.Gizli ilimlere her zaman çok büyük bi merakım vardı.Yaşım büyüdükçe değişik şeyler yaşamaya başladım.Hava üzerinde bir etki yaratabiliyodum.Ayrıca kendimi biraz verirsem insanları hasta edebiliyo ve hastalıkları arttırabiliyorum ama bunu yaparken içimde garip bi his oluşuyo ve hislerim aşırı güçlü çoğu şeyi olmadan ruyamda goruyorum araştırmalarıma rağmen bi sey bulamadım yardım edermisiniz ben neyim?

enesuynk

Kayıtlı Üye
böyle şeyler normal insanlarda olmasaydı , adına sıradışı değil sıradanlık denirdi .

BLACK ANGEL

Kayıtlı Üye
Aslında biraz düşününce mantıklı geliyo ama bilindiği üzre artık bu tür şeyler her ayrıntısına kadar keşfedilmiş insan gibi görünen ırklar mutasyonlar gizemli güçler ve bunları bildiğim içinde neden olmasın dedim sonuçta evren gizemlerle dolu...

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Hezeyana kapılmayın bütün bunlar sizin tekamül etmiş bir ruha sahip olduğunuzu gösteren delillerdir, tekamül seviyesi yüksek bir ruhla dünyaya gelmişsin, bu dünya hayatında size verilen en büyük hediye ve etrafınıza baktığınızda yerinizde olmayı isteyecek bir insan güruhu bulabilirsiniz.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
İnsanoğlunun sahip olduğu ruh hayatı boyunca yaptıkları ve geçtiği merhaleler, yani ruhsal gelişimi için yaptığı her türlü çalışmanın sonucu bilinç seviyesi ve bunu takip eden enerji seviyesi de artacaktır. Reenkarnasyon inancına göre bir ruh en üst tekamül (ilerleme, gelişim) seviyesine ulaşıncaya kadar kıyamet süresine kadar dünyaya farklı bedenlerde gelir, parapsikoloji genel olarak reenkarnasyonu savunur ve ruhsal tekamülü bu şekilde tanımlar. Uzak gelecekte şimdi sıradışı olarak varsayılan yetenekler, sıradan hale gelecek, insanlar konuşmadan anlaşır hale gelecekler, enerjileriyle maddeye ve diğer enerjilere hükmedecekler vs. diye tasvir edilir. Bunun gibi yani.

BLACK ANGEL

Kayıtlı Üye
İnsanoğlunun sahip olduğu ruh hayatı boyunca yaptıkları ve geçtiği merhaleler, yani ruhsal gelişimi için yaptığı her türlü çalışmanın sonucu bilinç seviyesi ve bunu takip eden enerji seviyesi de artacaktır. Reenkarnasyon inancına göre bir ruh en üst tekamül (ilerleme, gelişim) seviyesine ulaşıncaya kadar kıyamet süresine kadar dünyaya farklı bedenlerde gelir, parapsikoloji genel olarak reenkarnasyonu savunur ve ruhsal tekamülü bu şekilde tanımlar. Uzak gelecekte şimdi sıradışı olarak varsayılan yetenekler, sıradan hale gelecek, insanlar konuşmadan anlaşır hale gelecekler, enerjileriyle maddeye ve diğer enerjilere hükmedecekler vs. diye tasvir edilir. Bunun gibi yani.

Teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...