Arkadaşlar aradım bulamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar rüyamda okuldaydım eski bir arkadasım beni temiz hava almak için yanına çağırdı ve gittiğimiz yer birden değişti hani böyle demirleri saran üzüm bağları olurya öyle bir yere dönüştü yüksekte yani o geçti hadi gel dedi temiz hava alırız arkamı dönüp direk adım attım fakat bir demir kırıkmış ayagım burkuldu yanımımdaki kücük cocuk dediki bak dev gibi bir karınca inanmadım kalktım ayaga tekrar önüme bir baktım bir yılan acı çekiyor ağzında karınca var az ve kücük dışarda ise kücüklerden baya bir büyük bir karınca yılanın alt tarafından keserek gidiyor o kestikçe bende izliyorum ve sonra uyandım ve okadar gerçektiki yılana dokunsam elime karınca bulaşırdı 3d rüya gibiydi

Faros

Kayıtlı Üye
Ruyalarin hepsi 3d'dir. Ruyanizda bir ilginçlik bulamadim açikçasi. Tamamen bilinçaltiniz bir oyunu. Izlediginiz bilim kurgu filmlerinden veya okulunuzla ilgili bir aninizdan kaynaklanabilir.Her gordugunuz ruyayi niye buraya yazarsiniz anlamadimki. Anlamli bir ruya olsa hadi neyse.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Ruyalarin hepsi 3d'dir. Ruyanizda bir ilginçlik bulamadim açikçasi. Tamamen bilinçaltiniz bir oyunu. Izlediginiz bilim kurgu filmlerinden veya okulunuzla ilgili bir aninizdan kaynaklanabilir.Her gordugunuz ruyayi niye buraya yazarsiniz anlamadimki. Anlamli bir ruya olsa hadi neyse.

İlginçlik bulamadım demissiniz ben belki bir ilginçliği görenden yorum bekliyorum :) sizin ilginçlik bulamamanız rüyanın düz oldugunu göstermez eğer zaten googledan bulsaydım da yazmama gerek olmazdı. sadece bulabildiğim yeşil yılan din düşmanlıgı

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir anlamı olabilir,rüya dilinde yılanlar herzaman düşmana işaret eder diye biliyorum özellikle kara yılanlar
bence bu rüyanızın cevabını güçlü bir rüya tabircisi cevaplayabilir

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Bir anlamı olabilir,rüya dilinde yılanlar herzaman düşmana işaret eder diye biliyorum özellikle kara yılanlar
bence bu rüyanızın cevabını güçlü bir rüya tabircisi cevaplayabilir
teşşekkür ederim cevabınız için bende aradım az bucuk böyle birşey buldum belki iyi bilen vardır diye yazdım

asterix

Kayıtlı Üye
Paralel yaşamlarından birinden sahnler olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...