Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Meleklerle Irtibat Kurmak için Yontem

Rep Puanı : 2996
    Ettiği Teşekkür
    3
    122 mesaja 252 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Arkadaşlar kusura bakmayın ancak bu konuları bu kadar basite nasıl indirgiyorsunuz ? Her önüne gelen bunları yapabilse eyvah halimize
    Ayrıca her zaman derim yine söylim bunları yapabilecek kişlerin manevi olarak çok dolgun olması lazım . Bu tür uygulamalar insanların
    psikolojini bozabilir en basitinden Cin Alemi ile uğraşanların psikolojik hallerini bir izleyin bakın ne sonuca varacaksınız . Rica ediyorum
    bu tür uygulamaları uygulamayın bunları sıradan insanlar yapamaz ben buna inanıyorum . Özellikle bu tür konuların MODERATÖR kontrolünde
    olmasını rica ediyorum konuyu açan arkadaş konunuzu kötülemiyorum konuya saygım var sadece uyarım yapmak istedim

Sosyolog...

Rep Puanı : 6204
    Ettiği Teşekkür
    1.074
    1.282 mesaja 2.956 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

İslami açıdan bu konuya bakanlar için bir kaç ayet-i kerime paylaşmak istiyorum

Hiç kimse yoktur'ki üzerinde koruyucu bir melek bulunmasın ( tarık suresi 4. ayet)

İnsanı önünden ve arkasından takip eden melek'ler vardır Allahın emriyle onu korurlar ( Rad suresi 11.ayet )

bu paylaşım nekadar doğru bilemem melekleri çağırabilirmiyiz bilemem ama olabilir de zira kuranın bir suresinde iki meleğin büyüilmini öğretmek için indirildiğinden bahseder bunlar insanlarla konuşmuştur bunun dışındada koruyucu meleklere böyle bir izin vermişmidir ? bilemiyoruz Kuran bu konulara hiç girmemiştir ama böyle bir izin verdiyse bile illa bizlere özel olarak bildiricek değildir zaten bir melekle görüşmekte herkezin harcı değildir.

3. 3 kişi yare-i yarim üyemize teşekkür etti:
    brotherhood (22.01.2017), Selenit (11.11.2015)

Rep Puanı : 685
    Ettiği Teşekkür
    365
    193 mesaja 343 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Kişinin inancına göre değişir bu durum tabi ama saygı duymak zorunludur..

Bende çoğu kez denerim Allahın izni ve adı ile başlarım ve inanın ki istediğim konularla alakalı aldığım msjlar şok ediciydi benim için mucize diyebilirm.. Daha farklı yaratıcı bir senaryo yazmalıyım dedim ve bu konuda yardım istedim aldığım mesaj diğer yazdığım senaryo ve hikayelerimi resmen sondurdu..

İnsanın aklı tanrının ağzıdır...

5. 2 kişi Anael Zan üyemize teşekkür etti:
    lviv angeles (10.01.2015), Selenit (11.11.2015)

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 11369
    Ettiği Teşekkür
    350
    275 mesaja 634 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Bazı üyelerimizin belirtiğinin aksine meleklerle iletişimde herhangi yanlış bir durum yok ama nasil iletişime geçildiğine bağlı meleklerden yardim isterken ilahi meleklerimiz ve ilahi koruyucu meleğimizden sözcüğünü niyetimizin başında belirtmemiz harmonik bir kanal dilemek yerine ilahi kanal istememiz güvenliğimiz açısından yerinde olacaktir.Zira evrende okadar varlık ve bir okadar kanal varken yanlış mesajlar alabileceğimız bir bağlantıya girmemiş oluruz.Sevgiyle...

Bir telaşla uyandım ki !
    Aslında her şey bir rüya imiş.
    Bendekiben bendeki O imiş.
    Aslında Ondaki ben nefs imiş.
    Nefs de yok olunca kalan tek O imiş.

Mutluluk, nelere sahip olduğumuz değil,
    ne kadar keyif alabildiğimizdir.

7. 6 kişi bendekiben üyemize teşekkür etti:
    Anael Zan (10.01.2015), brotherhood (22.01.2017), lviv angeles (10.01.2015), Selenit (10.01.2015), Tai Chi Chuan (10.01.2015), utku (29.07.2016)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Bendekiben'in ayrıntılı paylaşımına birkaç şey eklemek isterim.Eğer ki aldığınız mesaj canınızı sıkıp kendinizi kötü hissettiriyorsa alt enerji varliklarinin yada sürekli sizi pohpohlayıp hep haklı ve herkesten üstün olduğunuzu söylüyorsa buda egonuzun sesidir. Melekler sevgi ve ışık varlıklarîdır.Yaradan ın sevgisidir ve her zaman tarafsız rehberlik vererek bizleri sevgiyle doğru yöne teşvik ederler.Bunuda yaparken bizleri incitmekten uzak tutup Allah a güven ve teslimiyet içinde bizi tutmaya çalîşırlar.

9. 4 kişi lviv angeles üyemize teşekkür etti:
    Anael Zan (10.01.2015), bittersweet (18.05.2016), Selenit (10.01.2015), utku (29.07.2016)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

İnanın ki meleklerle irtibat için özel yöntemler şart değil.Yalnızca isteğe göre tercih edilebilir birer yol,alternatif..

Dün akşam saatlerinde dışarıdayken içimden 'meleklerim yanımda olduğunuzu bileyim'dedim.'Allah'ın izniyle' diyerek Allah'a şukrettim,meleklere teşekkür edip ve öylede oldu'dedim ki bu benim sabit cümlemdir.Hiç atlamam.Sonra bir kafeye girdim,sipariş verirken tam gözümün önünde ,gözüme sokulurcasına "Melek Kurabiyeleri"yazılı paketler ve içinde melek figürlü beyaz kurabiyeler..
    Bu ne algıda seçicilik ne başka birşey...Bir sayı falan olur algıda seçicilik derim belki...Şükürler olsun ki hep yaşıyorum ve o an karşılıksız mutlu olup seviniyorum.Koşulsuz sevgi böyle birşey demek ki...

¡Gracías a Dios por todo!

11. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    funnyda (12.05.2016)

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

unutmayalım cehennem deki zebaniler de melek. görevleri cezalandırmak. azrail as da melek. melekleri sadece ışıktan sevimli varlıklar olarak görmemek gerektiğini
    söyleyen arkadaşlar doğru söylüyor. onlar bir saatin dişlileri gibi çeşit çeşit.emir kulu. koskoca peygamber efendimiz cebrail as görünce çok korkuyor. titriyor. bembeyaz kesiliyor. Allah cebraili cok azametli yaratmış. hangimiz onun görüntüsüne dayanabilriz? ha insan kılığında gelir görürüz o başka. veya daha az rütbeli melekleri . herkes melekleri göremez diyen arkadaşlara da katılıyorum. geçen gün adamın biri 120 metreye tüpsüz sadece nefesle daldı.soruyorum sitede(dünyada) kaç kişi 100 metreye tüpsüz dalabilir? bu soru anlatmıştır düşüncemi. hiç görüşme olmaz diyenlere katılmıyorum. peygamberimiz koskoca Allah la aracısız bi araya geliyor. (evliyaların da görüştüğünü söyleyenler var) sonucta insan yüce bi varlık . meleklerle kalbi temiz olanlar görüsebilir.

13. vkc Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (11.05.2016)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)