Vampir Olabilme İhtimalimiz Var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lucid dream

Kayıtlı Üye
Sizce vampir olabilme ihtimalimiz var mı filmlerdeki gibi olmasada özel bir şey yaparak vampir güçlerine sahip olabilirmiyiz örneğin: hızlı koşmak , yükseğe zıplamak , daha güçlü olmak gibi böyle bir şeyin olması mümkünmü mümkünse ne şekilde olabilir ?

Ü

Üye silindi 38107

Malesef vampirlere inanmadığım için böyle birşey olamaz diyorum.Ancak o türden vampirlere inanmıyorum ben yani yoksa şu VC17 diydi herhalde o virüsle ilgili birşey olursa bilemem.

lucid dream

Kayıtlı Üye
Malesef vampirlere inanmadığım için böyle birşey olamaz diyorum.Ancak o türden vampirlere inanmıyorum ben yani yoksa şu VC17 diydi herhalde o virüsle ilgili birşey olursa bilemem.
peki beyin gücümüzü kontrol ederek telekinezi telepati astral seyahat yapabilirmiyiz aralarında en çok yapmak istediğim şey telekinezidir şu ana kadar gerçekten telekinezi yapabilen birini görmedim bi aralarda çok uğraştım ama başaramadım meditasyon felan da bana çok sıkıcı geliyor hiç uğraşmak istemiyorum onunla böyle özel yeteneklere sahip olabilmek için ne yapmamız gerek yoksa hepsi yalanmı

Ü

Üye silindi 38107

Telekinezide meditasyonda gerçektir uygulanabilirdir.Ama üstüne gidip özenle uğraşana tabii...
Mesela ben pryokineziyi çok çalıştım ve şu anda muma etki edebiliyorum.Uğraşmadan hiç birşey olmaz.Armut piş ağzıma düş gibi..
Çalışacaksın yoksa olmaz yetenekte telekinezide..Şu ana kadar hiç çalışmadan şıp diye yapanı görmedim..Haa bazı varlıklar kullanılarak yapılır sanıyorum o zamanda iş tehlikeli yani..Bence sen sürekli dene uğraş hem böyle sıkıcı geliyor falan dersen dünden yapamazsın.Belkide sende telekinezi değilde durugörü vardır ama üstüne eğilmeden uğraşmadan keşfedemezsin yeteneğini..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Hızlı koşmak, daha yükseğe zıplamak ve güçlü olmak için spor yapmayı profesyonel anlamda hayatınıza sokmanız yeterli. Bunlara sahip olmak için hayali bir yaratığa özenmek yerine kendinizi disipline sokmanız daha reel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...