Satanizm ile ilgili bilen kişiler tarafından yardımıma ihtiyacımız var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tayland

Kayıtlı Üye
Merhaba biz kız arkadaşımla beraber geçiş ayini yapmak istiyoruz fakat heryerde farklı şeyler yazıyor bilen kişiler yardım edebilirler mi ?

AOICM

Kayıtlı Üye
Sonsuzluğu saniyeler için mahvetmek, hiç akıl işi değil doğrusu. Tekrar tekrar düşünülmeli.

tayland

Kayıtlı Üye
peki ya tüm iyi bildiklerimiz aslında gerçekte kötü olamlarsa ve kötü olarak gösterilen herşeyde aslında doğrularsa ?

AOICM

Kayıtlı Üye
İyinin kötü olduğunu kanıtlayamadığınız sürece iyi, iyidir.

tayland

Kayıtlı Üye
Senin iyileri iyi olduğunu kanıtlayacak kanıtların varmı boş birkaç kitapdan başka ?

AOICM

Kayıtlı Üye
Sen artık inanmak istemiyorsun ki zaten. Ne desek boş zannımca.

partos

Kayıtlı Üye
sakin olun öncelikle herkez kendi sonsuzluğunu yaşar ve seçimini yapmışsa söz düşmez diye düşünüyorum öncelikle bir gruptan danışmanlık alabilirsiniz özellikle şehirinizde varsa ama sakın yok kedi kesin yok köpek öldürün gibi şeylere itimat etmeyin onlar farklı birşey

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dinsel seçimlerinizi O dinin üyelerinin olduğu fiziki olarak görüşebileceğiniz yerden yapınız. Bu konuda onlarca farklı site ve bu sitelerin buluşmaları mevcut. Farklı bakış açılarının olması normal benim bildiğim 6 farklı satanizm var.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Ben tekrardan uyarmak istiyorum,Satanizm ayini olduğunu zannedip kedi kesmeye çalışan cahillerden olmayın

Zaten satanizm ayinlerinde kullanabileceğiniz kan muhakkak insan kanı olmalıdır,Hayvan kanıyla sadece hakaret etmiş olursunuz

Bu arada Satanizmi tekrardan araştırmanızı öneririm çoğu kişi araştırmadan satanist olduğuna kanaat getiriyor

Tamamen bilgilendirmek ve hatırlatmak amaçlı Satan'ın Bir düşmüş melek olduğunu ve Satanizmin ismini Satan'dan aldığını belirtmek,ayrıca Lucifer bağlantılı bir inancınız olduğunuzu düşünüyorsanız ''Luciferian'' diye en azından bir araştırmanızı öneririm.

komuro

Kayıtlı Üye
satanist ayinlerinde yapılan vahşet iyiyse ben kotuyum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kan ayini olmayan satanizmde var örneğin ruhsal satanistler de hiç bir canlıya ne olursa olsun zarar vermek yoktur. Bizim tavsiyelerimizin bir anlamı yok. Herkes kendi seçimini yapar. Bizim herhangi bir dini övme ya da yerme hakkımız yada seçimlerine karışma hakkımız yok. Bizim sitemiz zaten bir din sitesi değil. Arkadaş sanırım seçimini yapmış nasıl geçiş ayini yapılacak onu soruyor. Onun içinde satanist olan kişilerden direk olarak yardım alması gerekir. Konu burada kapatıyorum artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...