paranormal deneyimlerim

Karo

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci XD
Merhaba ben 12 yaşımdayım ve 1.5 haftadır enerjimi arttırma çalışmaları yapıyorum bazı arkadaşlarıma söylüyorum ama bu konuya gelince bana deli muamelesi yapıyorlar bazı insanların dediği gibi "ruhani dünyaya aklı kapanmış" bir çevreye sahibim :/. Ama benim gibi olan bir arkadaşım var oda bu siteye kaydoldu ama daha ilk konusunda yasak almış kuralları okusaydı keşke :).Neyse ben ramazan olduğu için doğal olarak oruç tutuyorum ve sahura kadar oturuyorum.Dün annemler yattıktan sonra ben tv de TWD (The Walking Dead ) izliodum ve ışık annemlerin odaya ulaşıp kardeşimle annemleri rahatsız etmesin die kapıyı hafif aralık bırakacak şekilde kapatmıştım.

Filme dalmışken bi anda kapının önünden soluk beyaz bir şekil geçti.Ama göz yanılması veya beynimin bir oyunu olmadığından eminim çünkü o sırada TWD de sadece oturup konuşuyorlardı.Sizce bu ne olabilir?

Bide kardeşim daha 1 aylık ve bebeklerin melek gibi varlıkları görebildiği söylenir.Ben onun yanına gittiğimde bana değilde sanki arkamda birşey varmış gibi ona baktığını görüyorum.Normal yatarkende etrafına bakınıyor ama ağlamıyor.Sizce nedir bu?

Ve eklemeyi unuttum yıllar önce rüyamda tuvalete gittiğimi ve 2 tane siyah gözlü 1 kız 1 erkek çocuğun bana bakıp sırıttıklarını gördüm bağırmaya çalıştım ama bağıramadım bu nedir ?

umut_55

Kayıtlı Üye
Enerji arttırman için ilk önce enerjini yönlendirmen lazım ( bi kolundaki enerjiyi diğer koluna düşünerek aktarman gibi ) sonra enerjini arttırmaya başlamalısın.
Bu yaptıklarını kimseye anlatmaman lazım kendinle övunmeye başlarsan yeteneklerin kaybolabilir
Gördüğün ışığa gelinceee filme daldığın için bilincin filme odaklı ama bilinçaltın bilincini normale almak için uyarılar verir o gördüğün şey gerçek değil.
Bebeklerde odak noktası gelişmediği için doğru noktaya bakamayabilirler etrafındaki cisimler ilgisin çekiyor olabilir, ruhani varlıklar kimseye gözükmez.
Rüya yorumlamayı bilmem ama bağırmaya çalışıp bağıramama o günkü stires , çözümsüz kalmak gibi durumlardan dolayı olmuş olabilir

Umarım yeteri kadar cevap verebilmişimdir sorularına :)

Ayrıca yazım hatalarım ve bilgi hatalarım varsa affola

İyi forumlarrr... :)

Faros

Kayıtlı Üye
Senin yaslarinda ben de senin gordugune benzer seyler gorurdum merak etme. Paranormal seylere aklini fazla yormussun. Enerji arttirma çalismalarindan en az bir, bir buçuk yil sonra fayda alabilirsin.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende beyaz bir varlığın hızlıca geçtiğini görmüştüm küçükken ancak hiç korkmadım :) hepimiz birgün ruhani olacağız nasılsa