Yeraltı mı demeliyim, başlık bulamadım rica ediyorum bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gwendoline

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar daha önce bu konuyu aslında bi benzer şekilde açtım diyebilirim linkini burda:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=37209

ama kesinlikle bugün emin oldum hatta az önce başıma geldi.. rögar kapaklarının üzerinden geçtiğimde (altı derin çukur boş olan yüzey de dahil) tam üstüne ayagımla bastıgım an tarif edilmez biz mide bulanması mide kalkması aynı zamanda yanıyor deli gibi midem ve başka bi boyuta başka bi yere geçiyorum gibi oluyor.. baş dönmesi oluyor ve hafif bir korku da cabası. Süre tutup içimden saydım 6-7 sn. sürdü bazen daha uzun. Bu fiziksel yada anksiyetik bir durum yada rahatsızlık değil kesinlikle. Bakın ben gerçekten bir süredir bu sitede ciddi bir şekilde kural ve üsluba uygun olarak takılıyorum en ufak bir hafife almışlığım yoktur.. çünkü bu yazdıgım bilgi çok dıştan kendim şöyle bir bakınca ''tuhaf'' gözüküyor.. inanın şu an başka yazacak tarif edecek birşey bulamıyorum. Eğer yukarıdaki konuyu okursanız ki bazı arkadaşlar sagolsun yorum getirmişti kendi başlarına benzerlerinin de geldiklerini söylemişti..
sizden ricam ne olur ilgilenin bu konuyla.. çünkü gerçekten biraz sinir bozucu ve sanki ordan uçup başka biryere gidiyormuşum gibi bir hal almaya başladı bu.... lütfen :/

İyi akşamlar diliyorum tüm üyelere..
Sevgiyle kalın.

Gwendoline

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar iki dakka yorum yapılacak hiçmi birşey yok sürekli sayfayı yeniliyorum......................? :/

demonic

Kayıtlı Üye
Benim tavsiyem doktora görünmeniz.

Gwendoline

Kayıtlı Üye
o kanaate nereden vardınız? :) işte yaşadıgın birşeyi insanlar paylaşıyorsun sonuç bu.. şahsen seni forumda tanımıyorum incitmekte istemem fakat nickinden bile yola çıkabiliyor olarak böyle bir yorum yapman çok manasız geldi şu an kendimi neden bu insanların içindeyim diye sorguluyorum... amacım belli. kimseyi yardıgamak gibi bir niyetim yok. yardım istemişim? ikincisi... gelen cevaba bak.? bana okudugu an ALGILAYAMAYACAK kişiler yazmasın lütfen. tamam kimse yazmazsa da anlarım.. o zaman kendi başımın çaresine bakarım ha derim ki kimse anlayamıyor yada yorum yapacak bilgiye sahip değil derim..
yalnız sana uyuz oldum oldum arkadaşım kusura bakma, şu an bir forumdayız fakat gerçek hayatta yanında bulunuyor olsam sende psikiyatrik milyonlarca vala bulurum ki bunu da sırf bulmuş olmak için yapmam.. BULURDUM. bu forumun tek çözemediği şey zaten konuşma dili ve insanlara hitap konusunda barım barım bagrıyor millet.. anlayana yani.
bilmiyorsan sus. cevap yetin yoksa da sus.
sadece bana olan cevabında NİZ çoğu eki kullarak bana siz diye hitap etmen bu forumda seni saygın bir kişilik olarak nitelendirmiyor yada kurallara uymuş değilsin kusura bakma.. demonlarınla huzurlu bir hayat diliyorum, ahirette yanındakilerle birlikte görüşmek dileğiyle ;)

Gwendoline

Kayıtlı Üye
varya forumda birşey paylaştıgına yazdıgına pişman ediyorsunuz insanı bu saygısızlıklarınızla başka birşey demiyorum güvenip konu açıyorum... ben sizin ''belki bana göre doktora görünmesi gerekn konularınızda'' bu şekilde bir yorumda bulunmuyorum.. ne doktorluk gibi vakalar vardır da herhangi bir doktor çözüm bulamaz. bence ilk önce burada bulunma sebebini sorgula.. ki umarım doktora görünmesi gereken sen olursun. bu da ümidimdir....

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
En sevmediğim nokta. Konuyla ilgili bi cevap veremeyince böyle saçmalarlar. Abi bilmiyorsaniz susun adam burda cevap bekliyor bu alanda bilgisi olanı bekliyor aydınlanmak istiyor.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Saçmalama fikrine nereden vardınız. Doktora gidin demek saçmalak değil. Hala İnsanlara nedense doktora gidilme önerisi sunulunca kotu bir şeymiş gibi sanılıyor. Halbuki doktorlar, psikologlar vs bu işin uzmanı ve bizim için varlar. Konunun önce pisişik yönü ele alınmadan incelenmesi gerek belki hayal görüyor üye, belki beyninde hastalık var, belki psikoloji sorunları var ve Burada kim bir psikiyatrist gibi konunun parapiskolojik olmayan yönlerini alıp ilgilenebilir ki konuyu açan üyeyle. Artık bunu kavrayın lutfen

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bende doktor gitmeni tavsiye ediyorum...

Gwendoline

Kayıtlı Üye
hayır kötü birşey olarak sanılmıyor çok afedersin, bu konuyu buraya yazma cesaretini ve umudunu bekliyorsa insan merak etme doktora git tavsiyesini daha önce düşünmüştür ve onaylamamıştır.. sonra sizlerle paylaşlaşmıştır anlatabiliyor muyum? ben burda bunu yazınca doktor görsün diyorsun. doktora gitsem ne der onu biliyor musun? beyin filmi çekecek.. hatta anlattıklarını anlamayacak bile en son filmde de birşey ÇIKMAYACAK Kİ BİLİYORUM gördüm daha önce.. psikiyatriye yönlendirecek.. onunlada girip odasında öyle sohbet edersin herhangi bir ilaç ta veremez ta konuşmanın başında nelere karşı olup olmadıgını net ve TIBBİ bir şekilde anlattgın zaman bazen doktorlardan sen değil onlar senden birşeyler de ögrenebiliyor emin olabilirsin buna... ;)

Gwendoline

Kayıtlı Üye
kimseyi küçümsemek istemiyorum fakat DİAZEM den başka birşey verirse bile.. şahsen onu içmek yerine yaşadıklarımla başbaşa kalmayı tercih ediyorum. çok teşekkür de ediyorum güzel yorumlarınız için sagolun arkadaşlarım fikirlerinize saygı duyuyorum ama benim için yeterli :) birşeyler ögrenmeme de yetti :) kimseyle birşey paylaşmama konusunda bir kez daha ikna ettiniz beni...
sevgiyle kalın :)
yalnız bana bunu yazanların herhangi paranormal bir konuya yorumunu görürsem 90 kaplan gücünde atlayacagım onu da belirtmeden geçemiyorum..

Gwendoline

Kayıtlı Üye
bu site beni ilk defa hayal kırıklıgına ugrattı ya.. gerçekten medet umdugum bir şey için..
saçmalamış deyin geçin. mazur görün :) özür diliyorum.... :/

aslimcim

Kayıtlı Üye
doktor direk beyin filmi falan çekmez. yaş kaç sizde 13 falan mı? nasıl uslup nasıl hayal genişliği ben anlayamadım. kulak-burun-boğaz doktoruna gideceksin iç kulağını kontrol edecek. vertigo hastası olman büyük ihtimal. geçmiş olsun.

AğLan

Kayıtlı Üye
uyanıkken uçmak başka aleme geçmek imkansız uyanıkken transta deilken adamlara başka yorum bıırakmıyorsun yapcak bişey yok doktor şart görünmez olabilen insanlar duymuştum ama hiç görmedim nekadar doğrudur bilemem

disasternaz

Kayıtlı Üye
Bu belirtiler yukseklik korkunuz oldugunu yada dusme korkunuzu ortaya cikariyor gibi bana bir fobiyle alakali gibi geldi yorum yapan diger arkadaslarada oyle gelmistir bu yuzden doktor fikrini soylemislerdir kirilcak bisey yok

Gwendoline

Kayıtlı Üye
teşekkürler arkadaşlar yaşım 13 değildi ama az önce 13 yaşımı tekrar yaşamış bulunmaktayım topic açarak.... :)
sevgilerrr saygılar....
herkes bilirkişi zaten ona ne şüphe. evet benim yükseklik korkum var şahsen apartmanın kapısındaki merdivenden bile korkarak atlıyorum ne yazıkki 3 basamak olmasına ragmen :( affınıza sıgınarak.. söylediğim şeyde ayrıca ''kırılmak değil'' ne münasebet.. kırılmamı gerektirecek kişiler deger verdiklerimdir.. halbuki ben hiç tanımadıgım insanlara yorum yaparak daha objektif olmalarını görmeyi dilemiştim. tekrar ve tekrar nefret ettim bu görüşlerden ve zihin yapısından :)
sizin içi herşey ve her olay bir kalıba oturtulmak zorunda değil mi.. anlamama yardımcı oldunuz BİR KEZ daha.. en kısa zamanda doktora görüneceğim :( akıl saglıgımdan şüphe etmeye başladım çünkü bilirkişiliğinize dayanarak..

tabiki şaka sflghsfjghs aklımdan falan şüphe ettiğim yok :) sadece algı ve zeka farkımı birkez daha görmeme yardımcı oldugunuz için size minnetim sonsuz ;)

Gwendoline

Kayıtlı Üye
uyanıkken başka aleme geçmek geçmek imkansız lafını da umarım bilen kişiler okurlar sevgili ''AğLan'' :) bu konuyu kademe kademe atlamamız gerekiyorken hala başa sarıyoruz sizin yüzünüzden ne acı.... :(

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili ggmm,

Öncelikle sabrın en büyük erdem olduğunu biliyorsunuzdur mutlaka. Kimse forumda yatmıyor ve hayatları forum içerisinde geçmiyor. Hiç kimse birşey yazmadı diye yapmış olduğunuz eleştiriniz oldukça anlamsız. Cevap verenlere de sizin duymak istediğinizi söylemedi diye hakarete varacak kadar ağır eleştirilerde bulunuyorsunuz.

1. Site içerisinde flood yapmak yasaktır. Peşpeşe mesaj yazmak yerine biraz sabır göstermeniz ya da yazacaklarınızı tek bir mesajda iletmeniz daha doğru olur.
2. Sitemizde hiçbir şekilde hakarete ve benzeri hareketlere izin verilmeyeceğini biliyor olmanız gerekir. Uzun zamandır sitemizdesiniz. Buna rağmen hem hakaret ediyor hem beddua ediyorsunuz. Bu bir uzaklaştırma nedenidir.
3. Herşeyin parapsikolojik bir nedeni yoktur. Bahsettiğiniz tepkilerin büyük bir kısmı bazı psikolojik rahatsızlıklarla birebir örtüşüyor. Kimse ermiş değil sonuçta size bir tavsiye vermeden önce bunun tıbbi bir durum olup olmadığını doğal olarak öğrenmek gerekir. Bununla ilgili hiçbir bilgi vermediğiniz için de doktora görünme tavsiyesi oldukça yerinde bir öneridir. Eğer ki tıbbi kontrol yapılmış ise ve sonuç olarak fiziki bir etkinin olmadığı belirtilirse o zaman ona göre bir öneri sunabiliriz.

Eğer ki site içerisinde gelecek yorumlara tahammül edebilecek bir kişi değilseniz biz de sizin yorum yapmanızı ya da tavsiye istemenizi onaylamıyoruz. Yazmayın ve tavsiye istemeyin o zaman. Bu derece tepki verecek bir durum söz konusu değil. Dediğim gibi eğer ki gelecek önerilere teşekkür edip yorum için yine de tahammülkarlık gösteremiyorsanız yazmayın bir daha. Bu kadar basit. Yazın sıcağın etkisi mi bu yoksa ramazanın etkisi mi bilmiyorum. Ne kadar tahammülkar bir noktaya geldik. Umarım anlatabilmişimdir.
Sevgi ve Işıkla...

Gwendoline

Kayıtlı Üye
neyin etkisi olursa olsun tam yazdıgım şu saatte ne oruç var ne de sıcak.. o yüzden moderatör olma gerekliliğinden ötürü laf kalabalıgı yapmaya gerek olmadıgını düşünüyorum sevgili Yule. Yazdıklarına katılıyorum evet.. karşıt görüş olarak algılama beni. Sadece seninki site yönetiminde olmandan ötürü biraz fazla acımasız davranıyor olman bunu kabul et .. keşke seninle yüzyüze görüşebilecek bir durumda olsaydık emin ol daha net konuşurduk ve beni daha net anlardın. flood kısmında haklısın yazdıgım mesaja okay verdikten sonra başka bir cümle aklıma gelmesinden ötürü chat yapar gibi mesaj gönderdim. Buda sanırsam bu tarz görüşler içerebilen bir sitenin saygınlıgına uymuyor ne ironi :) cevap konusunda biraz sabırsız olabilirim onu benim o an ki heyecanıma ve online insan sayısının çoklugunu görmeme verebilrsin.. bende insanım,sen de öyle ;) bu konuda da hak veriyorum okay.. ben kimseye hakarette etmedim bunu o kadar üye arasında bana yazıyor ve herkesin görmesini saglıyor olman yanlış :) ben her kim ne olursa olsun saygı çerçevesini geçmediği sürece insanların biraz geniş görüşlü olmasını diliyorum ya.. en ufak agresif tavıra yada tepkiye karşı ''neden'' diye sorgulamayıp, böyle davranamazsın burası benim sitem diyecek bir insan değilim şahsen. herkesin başına herşey gelebilir kimse kimseye göre normal olmak zorunda değildir ve herkes çeşit çeşittir.. ilk önce bu ilkeyi benimsemeniz dileklerimle. Uymak ve katılmak zorunda değilsiniz fakat ben bi FİKİR beyan ediyorum her ne olursa olsun kimsenin karakterine bir hareket içerecek birşey yazmamama ragmen sadece ÜSLUBUMDAN dolayı beni eleştirebileck kişiler bu sitenin yöneticileri olmamalı bence.. ki böyle bir tabiricaize MAĞBET yöneticileriyse eğer, çok bariz bir şekilde yazıları banlenebilecek durumda yazan kişiler vardır ki buna söz söylemekte hakkım yok.. fakat en ufak tartışmaya yada yorum açık olmayan üyeler tarafından eleştirilmemem gerekiyor benim. bu işin üstatları olabilirsiniz.. fakat siz bana en ufak birşey katıyorsanız emin olun benden de ögrenecek ''mini''de olsa bir takım bilgiler vardır.. sonuç olarak nereye varmak istediğini anlayamadım. Tepki verdiğim arkadaşlara da tepki vermememin sebebi beni tanımamalarından ötürü alacagımın doktor tavsiyesi değiş başka şeyler oldugu yönünde işlerini kolaylaştırmaktı sadece.. bir nevi yardım da bulunmak diyebilirsin konuyu çözmek adına.

Ayrıca duymak istediğin cevabını beklemek olayı fazlasıyla benim görüş açıma göre fazla, kafamda bir takım sebeplerim yada düşündüğüm şeyler olabilr sayın YULE, fakat emin değilimdir yada farklı eleştirileri dinlemek istiyor yada SIRF SAYGI DUYDUGUM ÖGRENMEK İSTEDİĞİM İÇİN BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM burada belirtmiş olabilirim.. ama tutun ki bunu olumsuz tepki olarak algılayın ne acı.. şahsen duymak istediğimi bilmediğim şeyler var fakat duymayı istemediğim şeyleri biliyorum, en azından yukarıdaki yorumlar gibi onu da belirtmek benim görevim konuyu açan kişi olarak :) en azından bu konuyu okuyan başkaları adına daha realistik bilgiler bekliyorum... benim bütün problemim bu yazdıgım son cümledir. çok samimi söylüyorum kimse ile dalaşmak argo olacak olumsuz davranış içine girecek niyetim yok, en azından doktora görün diyen kişi 9683945937 yaşında olsa bile yaptıgı yorum karşılığında bana 13 yaşında msın deme hakkına sahip değildir, madem bu kadar adaletlisin kişiye göre davran? ona göre kullanıcıları eleştir..

yaz sıcagı etkisimi derken bimübağlağ etmişmsin, büyü içerikli bir sitede yönetici oldugunu unutmaman dileklerimle ;) sende insanların inançları vehayutta hava şartlarına göre beyin temposunu ölçecek bir kişi değilsin.

Gwendoline

Kayıtlı Üye
hayır bide anlıyorum sizi haklı olsanız bile ne diycem doktora gidip yani 'rögar kapagına bastıgım zaman başım dönüyor'' diye mi tanımlamalıyım sizde durumumu.... çoktan kafayı yemiş damgası bile yedim o zaman oh ne ala :( yazık ya yazık en ufak düşüncesini hissini paylaşan insana söylenen şeylere bakın. onu bunu bilmem ama biilim ile bu site paylaştıgınız asıl konu olan şeylerin fazlasıyla örtüşmediğine dair çok fazla kitap okudum ve belgesel izledim... yorumlarınız sadece işimi zorlaştırıyor. ben sizin yerinize ben burda size açıklama yapacak konuma gelmişim.
iyi geceler. ( flood olmasın)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Paralel evrene gidiyor olabilme ihtimali aklıma geldi.
Bunca zamanlık üyeliğimde ilk defa bir konuya tek cümleden fazla yazamadım.

Siz yardım isterken; bilgi verememek benim cehaletimdir.
Size yardım edememek benim yetersizliğimdir.
Herşeyi biliyorum derken, kibre kapılırken ne kadar küçük olduğumu farkettim.

Hastalıksa da cehalet en büyük hastalığım.
İlk fırsatta araştırıp öğrenmem gerekenler listesine yazdım.

Siz de bu arada sinirlenmemeye çalışın. Herkes herkesi anlamayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...