Yeraltı mı demeliyim, başlık bulamadım rica ediyorum bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Doktora git tavsiyesini sadece psikiyatr olarak algılamanıza gerek yok. Bahsettiğiniz belirtileri doktora anlattığınızda gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra uygun bulursa psikiyatriste de yönlendirebilir. Psikiyatriste giden insanlar deli değildir. Deli diye zaten herhangi bir teşhis yoktur. Halk arasında olan bir kelimedir. Ruhsal ve fiziksel olarak tamamen sağlıklı insanlar da doktora gidebilir. Bu yaşadığı bazı belirtilerin ne olduğunu sorup öğrenmekte fayda görürler. Ruhani anlamda çalışan insanların birçoğu basit şeyleri bile varlıklara yorup insanları yanlış yönlendirebilmektedir. Örneğin, sürekli kötü koku alan birini düşünün. Enteresan bir şekilde sürekli burnuna dışkı kokusu geliyor diyelim. Etrafta buna neden olacak hiçbirşey de yok. Ve durup dururken bu kokuyu alıyor. Birinci sebep olarak bu tür kokular almanın herhangi bir büyü işareti olduğuna dair fikire kapılabilir. Ya da bazı varlıkların bu türlü kokulara sebep olduğunu da düşünebilir. Bu şekilde belirtiler yaşayan biri bana geldiğinde aklıma gelen ilk şeylerden biri burun sarası olabileceğidir. Önce doktora gitmesini ve bu şekilde bir rahatsızlığının olup olmadığını öğrenmesini isterim. İkinci olarak bilinçaltında bir olayın dışkı kokusu ile bağlantısı olduğunu düşünürüm. Ve bilinçaltı taraması yaparım. Bilinçaltında da herhangi bir veri bulamazsam üçüncü şık olarak herhangi bir parapsikolojik bir neden olup olmadığını incelerim. Kısacası herhangi birine doktora görün demek herhangi bir şekilde o kişiye karşı yapılmış bir saldırı bir hakaret bir aşağılama değildir. Son derece normal bir tavsiyedir. Yani sizin verdiğinizi cevaplar bir tavsiye değil hiçbir durum yokken ortaya çıkardığınız bir problemden ötürü kendi kendinizi savunmaya çalışmaktan öte bir davranış değildir. Yani kendiniz yazıp kendiniz oynuyorsunuz tabiri biraz uygun burada.

Şimdi yazılarınıza gelirsek, sizin yazılarınızda bu şekilde bir tavsiye verildikten sonra ciddi anlamda saldırgan bir tutum sergilemişsiniz. Bende size durumu izah ettiğimde bu saldırgan tavrınızı bana da yöneltmeye devam etmişsiniz. Tek tek yazılarınızı gösterip bunun üzerinden de konuşabiliriz. Ama buna gerek yok. Sizi yeniden uyarıyorum. Saldırgan tavrınıza bir son veriniz. Ard arda spam olacak şekilde mesaj atmayınız. Konuyu kapatıyorum. İsterseniz bir sakinleşin. Daha sonra arzu ederseniz yeniden konuyu yeni olarak açın. İnsanlar size yorum yaptığında bu şekilde saldırgan bir tavır sergilemeyin. Tekrar tekrar söylüyorum. Eğer size göre hakaret olan aşağılayıcı olan kısacası site kurallarımıza aykırı bir tavır serglendiğine inanıyorsanız size karşı şikayet et butonunu kullanabilirsiniz. Ya da ilgili moderatörlere bildirim yapabilirsiniz. Mesajlar incelendikten sonra gerekeni yaparız. Yani sizin verdiğinizi cevaplar bir tavsiye değil ve kendi konunuza birer açıklama değil hiçbir durum yokken ortaya çıkardığınız bir problemden ötürü kendi kendinizi savunmaya çalışmaktan öte bir davranış değildir. Yani kendiniz yazıp kendiniz oynuyorsunuz tabiri biraz uygun burada.

Ayrıca gizlimabet büyü içerikli bir site değildir. Büyü içeriklerinden bir tanesidir. Gizlimabet bir parapsikoloji sitesidir. Tekrar bunun ayrımına varınız lütfen. Site kurallarına tekrar bakmanızı rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...