Sevgilim aldatıyor mu sorusunda sürekli elime gelen kılıç dokuzlusu?

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Sevgilim aldatıyor mu sorusunda sürekli elime gelen Kılıç dokuzlusunu bir türlü yorumlayamıyorum.
Hislerimden çok düşüncelerime kapılıyorum.Ne anlama gelir sorum için bu kart?
Seviyor mu diye sorduğum ise İmparatoriçe ile yanıt verdi kartlarım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Öncelikle tarota negatif sorular sorulmaz. Yani sevgilim beni aldatıyor mu yanlış bir sorudur. Bu doğrultuda kartlar da size negatif kartları çıkaracaktır. Sadece kartları yorumlar ve etrafında çıkan diğer kartları da bilmeden yorum yaparsak eğer kılıç dokuzlusu fiziki ölümü ifade eder. Duygularla ilgili bir durum olduğuna göre ilişkinizin aldatma sonucu bileceğini ifade eder. Bu sadece tek kart ile yapılmış bir yorum olur. Tek kart ile bakım yapılmaz. Tek kart ile yapılacak bakımlar günlük olabilecek olayları simgeler. Ama sevgilim beni seviyor mu diye sorduğumuzda bunun geçmişini şimdiki zamanını ve geleceğini de görmek gerekir ki yorum yapılabilsin. Bu doğrultuda tekrar açılım yapmanız ve doğru sorular sormanız daha açıklayıcı olacaktır sizin için.

4

43887

sevgili Elderya bakımınızı tek kart olarak çekip ona göre yoruyorsunuz sanırım özellikle aldatma gibi riskli sorularda kelt haçını öneririm ;çünkü kartların yoğunluğu ve kesinliği bakımı daha netleştirir örneğin açılımda kılıçların üçlüsü kupaların üçlüsü bir arada , kılıç takımı, kraliçelerin yoğunluğu ilişki açılımında ihaneti vurgular tabi bulunduğu konumda ,sizin açılıma gelince kılıç dokuzlusu aldatıyor mu sorunuzda tek kart ilişkide sıkıntılı bir süreç yaşanmakta ve bu sizin için fazla fazla kederlenmeyi gösteriyor düşünceleriniz artık bir değil ızdırap halini almış bu konu da çok fazla yoruyorsunuz aslında bir bitiş sürecine de girdiğinizin farkındasınız zaten o yüzden kılıç dokuzlusunu çekiyorsunuz tabi bu tek kart yorumudur ve bu türlü sorularda dediğim gibi kelt haçını yada ilişki açılımını öneririm,imparatoriçede aynı şekilde kartların yoğunluğuna gelişine göre değişir sevgili yulenin dediği gibi...sevgiler...

4

43887

sorunuzu net yanıtlayabilmemiz için çektiğiniz kartları sırasıyla numaralandırarak yazarsanız daha iyi olacak,bir iki kart gözükmüyor,ayrıca kendi yorumunuzu da yazıp paylaşırsanız sizin öğrenmeniz açısından daha faydalı olacağını düşünüyorum...sevgiler...

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Belirleyici: Yıldız
1-)Değnek ikilisi
2-)Azize
3-)Para onlusu
4-)Denge
5-)Değnek dörtlüsü
6-)Kupa yedilisi
7-)Kupa prensi
:cool:Kupa onlusu
9-)Kupa kraliçesi
10-)Para ası

İlişkimizde sıkıntılar olsa da iyi bir dönemde olduğumu yorumladım. Ve gelecekte bizi yeni şanslar beklediği yönünde.

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
Belirleyici: Yıldız
1-)Değnek ikilisi
2-)Azize
3-)Para onlusu
4-)Denge
5-)Değnek dörtlüsü
6-)Kupa yedilisi
7-)Kupa prensi
:cool:Kupa onlusu
9-)Kupa kraliçesi
10-)Para ası

İlişkimizde sıkıntılar olsa da iyi bir dönemde olduğumu yorumladım. Ve gelecekte bizi yeni şanslar beklediği yönünde.

resimden anladığım kadarıyla aynı kartları kullanıyoruz kelt haçının kart konumlarının açıklamalarıyla birlikte kartları yorumlamaya çalışın daha faydalı olacaktır.Kitapçığı iyice okumanızı öneririm.

Ayrıca tüm kartlarınız düz öylemi denk geldi yoksa düzelttiniz mi? Kartların ters ya da düz olmasına göre yorumlar değişir.

Ben mi yanlış biliyorum acaba belirleyici kartlar kral ,kraliçe ve şövalyeden seçilmiyor mu?

4

43887

Belirleyici kart sizin karekterinizi kişiliğinizi belirleyen karttır ki destede( kral, kraliçe, şovalye )belirler özellikle de ben Büyük Arkana kartlarının belirleyici kart koyması taraftarı değilim hele ki içimden geldi deyip koymak bence yanlış bir tutum.kartları ters düz yada sadece düz açmak bakımcının arzusuna kalmış bir uygulamadır,okuduğum ve öğrendiğim doğrultuda her iki türlüde uygulanır...

Genel anlamda yorumlamaya gelince özellikle sizin bu ilişkide bu sıralar sevdiğinizle ilgili düşüncelerinizde ikilemlerde kaldığınızı tereddütler yaşadığınızı gösteriyor yürüyecek mi yürümeyecek mi seviyor mu sevmiyor mu bu da sizi ortada bırakıyor, bu düşünce tavrınız sevdiğiniz kişinin sergilediği tutumdan kaynaklı da olabilir yardımcı kart Azize ise içsesinize güvenmenizi 9kart uyarı kartıyla duygularınızda netleşmenizi fazla düşünsel yaşadığınızı içselleştirmemenizi dile getiriyor aslında temelde sağlam bir ilişki olduğunun siz de farkındasınız bunun etkeninin dengeli uyumlu ölçülü bir ilişki olduğunuda biliyorsunuz.arzularınız onunla mutlu sağlam temellere dayalı bir ilişki kurmak fakat şu anki yaşadığınız ikilemlerden yada kayıtsız kalma tavrınızdan kaynaklı ilişkide belirli bir süre devam edecek olan gelgitler kafa karışıklığı yaşamanıza sebebiyet vereceğini söylüyor,duygusal anlamda sen onunla mutlusun onunla ilgili beklentilerinde var onun da ilişkideki düşüncesi seninle mutlu bir birlikteliğiniz olduğunu düşünmekte ama dediğim gibi belki bu dönemler yaşadığınız kafa karışıklıklarından kaynaklı ilişkiyi biraz sıkıntıya düşürebilir ki burda Azize ve Kupa Kraliçesinin çıkması sezgilerine güvenmeni iç sesini dinlemeni sabretmeni söylüyor bu konuda da 6.karttaki kupa 7lisinin her ne kadar ilişkide kafa karışıklığı aldanmaları hayalleri netsizlikleri gösterdiğini söylesede 10. kader kartında para asının çıkması ilişkide ki şansınızı uzun vadeye dayalı bir ilişkiyi gösterdiğini söyler

kupa kartlarının yoğunlukta olması duygusal ilişkiyi ve para kartlarıyla bütünleşmesi negatif kartlarında olmayışı ilişkideki sağlamlaşmayı gösterir.
sevgiler...

rickmanlove

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim evet hayır tarotu var. Sizin sorduğunuz gibi sorular yani sevgilim beni aldatıyor mu? sorularına çekilen kart negatif karta cevap hayır pozitif kartsa evet bazı saraylı ve major kartlarda nötr anlamlar taşır. Size sürekli öyle gelmesinin benim açımdan yorumu bu konuya kendinizi fazla kaptırdığınızı ve bu yüzden yıprandığınızdır.Tarot inatla o kartı veriyorsa size hayır aldatmıyor kendini bu kadar yıpratma deme biçimi olabilir.