Demonlar,çakralarve psişik enerji-yetenekler- hakkında bilmek istediklerim var

• Konbuyu başlatan Raz
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Raz

Merhaba ben foruma yeni üye oldum ve 13 yaşındayım.Bu yaşta ne demonu ne enerjisi diye sorarsanız ben meraklı biriyimdir bu tür şeylerden fazla korkmam,korktuğum zamanlarda var tabi ama çok deil :) .neyse ben 2 gündür meditasyon ve çakra açma uygulamaları yapıyorum bir sitede ilk başlayanların enerjilerini kontrol ederken başlarının ağrıyabileceğini söylüyor ve ben de denediğimde başım hafif şekilde ağrıdı.Açıkçası bu ağrı hafif ve ben her yaptığımda ortaya çıkmasını istiyorum çünkü bu enerji akışını sağladığımın göstergesi dimi.Ayrıca yine başka bir sitede psişik enerjiyi kontrol edip edemeyeceğimizi anlayabilmek için şöyle bir yöntem vardı ve olumlu sonuç aldım ama doğrulamanızı istiyorum söyledikleri doğrumu diye belki duymuşsunuzdur.

yöntem şu :

-iki elinizi birbirlerinden 5-6 santim uzakta tutuyorsunuz,eğer eller siz bir etki etmeden kendi kendine birleşirse enerji akışını sağlayabiliyorsunuzdur.

Bana bunun doğru olup olmadığını sölermisiniz ayrıca size sormak istediğim bazı sorular var.

Sorular şu:

1)Demonlar tam olarak nedir ?
2)Demon çağırmadan önce yapmamız gereken ek ritüeller varmı ?
3)Demon çağırmadan önce enerji seviyesinde nereye ulaşmış olmak gerekir ?
4)Koruma çemberini bazı siteler yapmayın nefret ederler diyor doğrumu ?
5)Psişik enerjide yeni olduğum için bu enerjiyi kontrol etme ve enerji akışını en düzgün şekilde sağlamam için neler yapmalıyım ?
6)Enerji toplaması için benim yaşıma göre yapabileceğim en etkili meditasyon nedir ?
7)Psişik yeteneklerimi nasıl keşfederim ?
8)Demon çağırmada bazı siteler ritüeldeki araç gereçleri ve ritüelde yapılacakları kendiniz belirlemek en iyisidir diyordu bu doğrumu ?
9)Berith demonunu çağırmak istiyorum tavsiye edermisiniz ? (burda yanlış anlamayın bu demon çok iyi bunu çağırırsan daha güçlü olursun falan değil zorluğu ve nasıl bir demon olduğu hakkında bilgi edinmek istiyorum)
10) Demonlar gerçekten düşmüş Tanrılarmıdır ?

Arkadaşlar ben Demon çağırmayı şimdi değil 18 yaşımdan sonra yapmayı planlıyorum o zamana kadar enerji konusuna yoğunlaşacağım.

Şimdiden saolun ve bu arada lütfen günah falan demeyin bu benim seçimim.

Ü

Üye silindi 38107

Çoğu sorunuzun cevabı forumda mevcut.Birazcık araştırıp öyle yazsaydınız keşke.

R

Raz

Aslında araştırdım ama bu konularda usta olan birisinin bana ayrıntılı olarak anlatmasını istiyorum.

R

Raz

Bu arada bana ulaşmak isteyen --------------
Yönetici notu: İletişim bilgisi vermek yasaklanma sebebidir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
İlk mesajını 17.28 de yazmış son mesajınıda 17.35 te , 7 dk içinde toplam 3 mesajla yasaklanarak mabetin en hızlı yasaklananı olmuş arkadaş, keşke şu kuralları bı okusaydın :)

biard

Kayıtlı Üye
13 yaşında demon çağırmak mı? Bildiğim kadarıyla demon çağırmak için sıkı bir eğitim ve maddi imkanlar gerekiyor, yüksek maddi imkanlar.

AğLan

Kayıtlı Üye
para gereklide doğuştan yetenekli deilse tirilyonlar harcasa boş bence

origanum

Yönetici
13 yaşında demon çağırmak mı? Bildiğim kadarıyla demon çağırmak için sıkı bir eğitim ve maddi imkanlar gerekiyor, yüksek maddi imkanlar.

Aynen:) Şimdiki çocukların egoları tavanı deliyor, hiçbirşey olmadıklarını anladıklarında da düşerken zemin deliniyor.
Hatanın hepsi onlarda değil aslında, bilinçli olduğunu zanneden ve ebeveynliği modernlik adına kitaplardan ve filmlerden gördükleri şekilde uygulamayı doğru sanan ve bu yüzden çocuklarını adeta bir pamuk şekeri üzerinde yetiştirenlerde. Aslında var olmayan bir dünyada yaşayan çocuklar ergeç gerçek dünya ile karşılaştıklarında acı bir şekilde çakılıyor ve o çokbilmiş ebeveynlerin kaçtıkları şey başlarına geliyor, çocuklarının psikolojisinin kendi elleriyle bozulmasına vesile oluyorlar. Cehaletten daha da kötüsü birşeyi yarım bilmektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...