Taşların tenimize değmesi gerekirmi?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38107
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 38107

Evet arkadaşlar başlıkta olduğu gibi sorum taşların tenimize değip değmemesi gerektiği.Bazı kaynaklar enerji akışı için şart diğerleri gerekmez diyor ne yapmalıyım?

origanum

Yönetici
Kesinlikle gerekir. Başka türlüsünü yazan çok bilmiş cahillere kanmayın.

Ü

Üye silindi 38107

Çok teşekkürler.Size bir soru daha sormak istiyorum.Bu taşları birlikte kullanmak konusunda siz ne diyorsunuz.Bu arada taşlarım obsidyen kristal kuvars ve ametist

origanum

Yönetici
Kullanım amacına ve sizin element değerlerinize bağlıdır, bakmak gerek.

Ü

Üye silindi 38107

kullanım amacını tam belirleyemedim ancak elementim hava.Birde mesela ben bir taşı ilk alıp temizlemesini yaptıktan sonra korunma amaçlı olarak kullanırsam hep o amaçtamı kullanmak zorundayım.

bendekiben

Elit Üye
Farklı kullanım amaçlarına göre programlıyacağınız en uygun taş kuvars dır.Diğer taşları kendi özelliklerine göre kullanmanız yerinde olacaktır

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Kendinize uygun taşı bulun,teninize değdirin sonra arkanıza yaslanıp keyfinize bakın.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Taşların hem ruhen ve hemde bedenen olumlu yönde etkileri vardır.Enerjinizi olumlu yönde artırdığı gibi size psikolojik yöndende faydaları çoktur.Ayrıca bir çok rahsızlıklarada faydası olduğu gibi size uğurda getirecektir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Peki taktığımız doğal taş neden çatlar? ben almıştım bir zamanlar ancak kendiliğinden yarıldı ortadan

Ü

Üye silindi 38107

Çatlamanın negatif enerjiden olabileceğini düşünüyorum.Çok uzun zamandır temizlik yapmıyorsanız üzerinde kaldırabileceğiden fazla negatif yük oluşmuşsa çatlamış olabilir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Çatlamanın negatif enerjiden olabileceğini düşünüyorum.Çok uzun zamandır temizlik yapmıyorsanız üzerinde kaldırabileceğiden fazla negatif yük oluşmuşsa çatlamış olabilir.
Galiba benden kaynaklanıyor temizlik yapmayı hiç denemedim uygun ortamım da yok onun için zaten