Telepati nedir,Nasıl yapılır..2

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bilmenizi isterim ki insan beyninin yaymış olduğu frekanslar (bilimsel olarak kanıtlanmıştır) yaklaşık 10.000 km kadar bir mesafe kat edebilmektedir (kurşun materyali etkiyi azaltır,beyin frekanslarını engelleyebilen tek madde kurşundur). Yani oturduğunuz yerden yaklaşık olarak 10.000 km kadar ilerideki bir kişi ile iletişim kurabilmeniz mümkündür. Peki bu nasıl olabilir?

Şimdi size farklı bir bilgi vereyim. Aslında hepimiz inansakta inanmasakta,farkında olsakta olmasakta her an telepati yapabilmekteyiz ve yapmaktayız. Siz herhangi bir kişiyi düşündüğünüz anda o kişi ile sizin aranızda metafiziksel bir bağlantı oluşmaktadır. Bunu karşıdaki kişinin beyni ile sizin beyniniz arasında uzanan bir kablo gibi düşünebilirsiniz. Uzaktan şifa öğretilerinde de kullanılan temel esas budur. Şifacılar, karşıdaki kişiye bu bağlantı sayesinde etki gösterebilmektedirler. Bu bağlantıyı nasıl kuracağız diye düşünebilirsiniz. Yukarıda yazdığım şekilde,extradan bir teknik uygulamanıza hiç gerek yoktur. Siz, kişiyi düşündüğünüz anda zaten o bağlantı otomatik olarak kurulmaktadır. Bilimsel olarak yapılan deneylerde ikizlerin birbirleri ile aralarında kilometreler olmasına rağmen birinin herhangi bir duygu yoğunluğu yaşadığı anda ötekininde aynı şekilde bu duyguyu hissettiği kanıtlanmıştır. Aradaki bu enerji akışını sağlayan ise beynin o duygu anında yaydığı frekanslar ve onları tetikleyici olan vücudun ürettiği hormonlardır. Hemen hemen hepinizin birtakım olaylar gerçekleşmeden önce bu olayları hissettiği olmuştur. Peki bu adımlar nasıl gerçekleşmektedir? Anlatalım;

Öncelikle, iletişim kurmak istediğiniz kişiyi gözünüzün önünde canlandırmanız gerekir. Bu işlemi yaparken sizlere tavsiyem kesinlikle hiçbir şekilde rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda bulunmanız gerektiğidir. Ortamı sağladı iseniz şimdi rahat bir şekilde oturun. Hatta telepati öncesinde mümkünse duş alın, aldığınız duş ile suda bulunan statik elektrik sizin beyin faaliyetlerinizi arttıracaktır. Abdestin sırrı… Ayrı bir konu… Ortamı hazırladığınızı varsayıyorum, şimdi iletişim kurmak istediğiniz kişiyi gözünüzün önünde imajine edin. Kişi şuanda gözünüzün önünde. Şimdi bir miktar durugörü kullanmamız gerekmektedir.

Kişinin bulunduğu ortamı görmeye çalışın! Bir odadamı yoksa sokakta herhangi bir yerdemi! Zihninizde belli belirsiz bir mekan oluşmaya başlayacaktır. Aslında çok yaklaştınız, yanlış olma ihtimalide mümkündür ama siz bunu gözardı etmelisiniz. Şüpheye düşmeden aynı şekilde ortamı imajine etmeye devam edin. Kişiyi kendisi ile beraber bir ortam içerisinde gördünüz. Masasında ders çalışıyor yada bir arkadaşı ile bir konu konuşmakta. Buraya kadar çok iyisiniz. Şimdi o kişiye göndermek istediğiniz bilgiyi en sade bir biçimde tekrarlayın. Örnek olarak, sizi aramasını istiyorsunuz. “Merhaba ben …. beni duyuyormusun beni hissediyormusun” vs… gibi uzun kelimeler üretmeyin. Bunlar frekansların karmaşıklığına yol açacaktır ve algılanmanızı etkisiz kılacaktır. Bunun yerine “Beni ara” şeklinde kısa ve öz olarak talebinizi ileteceğiniz kelimeler seçin. Zihinleriniz arasında oluşan köprü üzerinden bu frekans karşı kişi nerede olursa olsun onun zihnine aktarılacaktır. Bu kelimeleri birkaç kez tekrarlayın. Gözlerinizi açın. 5 dk lık bir mola verin kendinize. Başka şeylerle uğraşın bir bardak çay için vs.. Daha sonra tekrar aynı şekilde odaklanma sağlayarak aynı frekansları tekrar gönderin. Bunu en fazla 3 kez yaptığınızda kişi sizi algılayacaktır. Bundan hiçbir kuşkunuz olmasın. Başarısız olabilirmiyim? Çok çok düşük bir ihtimal. Çünkü yukarıda da belirttiğim gibi bunu zaten bilinçli bilinçsiz her an gerçekleştirmektesiniz. Kişi frekanslarınızı algıladığı andan itibaren, size mutlaka bir geri dönüş yapacaktır. Bu hemen olmayabilir, çünkü onun zihni o anda kendi ortamını algıladığı ve oraya göre hareket ettiği için hemen netice beklemeniz yanlış olur. Fakat bilin ki o kişi sizi mutlaka algılamıştır ve bunun neticesi size yansıyacaktır.

Anlatmış olduğum bu yöntem üzerinde biraz çalışmanızı rica ediyorum. Hatta dilerseniz bir günlük tutabilir, yapmış olduğunuz çalışmalarda yüzde kaç başarı sağladığınızı hesaplayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmam hususunda bu notlarınız da benim için çok önemli olacaktır. Dileyen arkadaşlarımız yorumlarını burada bizler ile paylaşabilirler. Hepinize başarılar diliyorum…

ALINTI

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Varlıklarla birkaç görüşmem telepati yoluyla olmuştu; soru cevap veya sohbet gibi.Uzun uzun cümleler kurabiliyordum,onlar da aynı keza.Ağzı kıpırdatmadan sadece beyin yolu ile konuşmak yaşadığım en güzel tecrübelerdendir.İnsanlarla henüz tam anlamıyla bunu başaramadım.Bunları ilerletebilmek için uygun koşulların oluşmasını bekliyorum.Artık kesinlikle eminim ki varlıklar bu konuda çok iyiler.

Aisling

Kayıtlı Üye
Varlıklarla birkaç görüşmem telepati yoluyla olmuştu; soru cevap veya sohbet gibi.Uzun uzun cümleler kurabiliyordum,onlar da aynı keza.Ağzı kıpırdatmadan sadece beyin yolu ile konuşmak yaşadığım en güzel tecrübelerdendir.İnsanlarla henüz tam anlamıyla bunu başaramadım.Bunları ilerletebilmek için uygun koşulların oluşmasını bekliyorum.Artık kesinlikle eminim ki varlıklar bu konuda çok iyiler.

Kafanızın içinde duyduğunuz ses sizin sesinizdi ama değil mi?

Aisling

Kayıtlı Üye
Hayır erkek ve hatta kadın sesleri bile oluyordu.

peki, cevap için teşekkür ederim, son bir şey daha sorsam... o anlar uyku ile uyanıklık arası gibimiydi, yanibir nevi trans hali, yarı bilinçlilik hali... sizde de öyle miydi? yoksa günlük hayatta olduğunuz gibi tam anlamıyla ayık ve bilinçli miydiniz?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
peki, cevap için teşekkür ederim, son bir şey daha sorsam... o anlar uyku ile uyanıklık arası gibimiydi, yanibir nevi trans hali, yarı bilinçlilik hali... sizde de öyle miydi? yoksa günlük hayatta olduğunuz gibi tam anlamıyla ayık ve bilinçli miydiniz?
Rica ederim, ne zaman isterseniz sorabilirsiniz...Evet genelde uykuya geçiş aşamasında oluyordu yani yarı bilinçlilik hali.mesela benim müslüman ekibi çağırdığım zaman normal ayık halim ile görmeye,hissetmeye başlıyordum.ama birşey sorduğumda yada konuştuğumda yada merak ettiğimde ve o hal üzere uykuya doğru yol aldığımda hemen iletişime geçer ve konuşurlardı.

Aisling

Kayıtlı Üye
Rica ederim, ne zaman isterseniz sorabilirsiniz...Evet genelde uykuya geçiş aşamasında oluyordu yani yarı bilinçlilik hali.mesela benim müslüman ekibi çağırdığım zaman normal ayık halim ile görmeye,hissetmeye başlıyordum.ama birşey sorduğumda yada konuştuğumda yada merak ettiğimde ve o hal üzere uykuya doğru yol aldığımda hemen iletişime geçer ve konuşurlardı.

birden karşıma çıktı bu konu... görürü görmez sormam lazım dedim, yazdıklarınız benim için o kadar önemliki anlatamam

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Peki onun yolladığımız algıları aldığını nasıl anlarız yada bizi düşündüğünü nasıl anlarız ????

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Peki onun yolladığımız algıları aldığını nasıl anlarız yada bizi düşündüğünü nasıl anlarız ????

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Yolladığınız algılar bağlamında size geri dönüşü olursa en iyi kanıt olur.olmazsa,tekrar etmekte fayda vardır.unutmayın;betonu delen,damlaların devamlılığıdır,suyun şiddeti değil.Allah bile duada ısrar edenleri sever.demek ki ısrar çözüme,amaca götüren bir binektir.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Yolladığınız algılar bağlamında size geri dönüşü olursa en iyi kanıt olur.olmazsa,tekrar etmekte fayda vardır.unutmayın;betonu delen,damlaların devamlılığıdır,suyun şiddeti değil.Allah bile duada ısrar edenleri sever.demek ki ısrar çözüme,amaca götüren bir binektir.

cigdem89

Kayıtlı Üye
MeHDiX
BU DOGUSTAN GELEN BISEYMI SIZE YOKSA YUKARDA Anlatıldıgı gıbı mı yapıyorsunuz .ben erkek arkadasımı gozlerım kapalı hayal ettıgım dusundugum sırada bana yazdı bu ara ara olur kısa surelı ıletısıme gecıyorum sanrım bana yardımcı olursanız sevınrım

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
MeHDiX
BU DOGUSTAN GELEN BISEYMI SIZE YOKSA YUKARDA Anlatıldıgı gıbı mı yapıyorsunuz .ben erkek arkadasımı gozlerım kapalı hayal ettıgım dusundugum sırada bana yazdı bu ara ara olur kısa surelı ıletısıme gecıyorum sanrım bana yardımcı olursanız sevınrım
Aslında bu herkeste var olan birşeydir.gerek fazla gerek orta seviye.ama vardır.çoğu kişi farkında olmadığı için kullanamıyordur.mesela erkek arkadaşınızı düşündüğünüzde sizi aramasına başka biri tesadüf derken bir başkası kalbin temiz der.oysa doğrusu şu; aşıktaki muhabbet maşuku celbeder.gönülden gönüle yol vardır görülmez dedikleride budur.sen onu düşününce onada tesir edip seni hatırlıyor veya arayası geliyor.

Ha ama beyninin içinde konuşmak için anlattığım pratikleri bol bol yapman lazım.doğuştan telepatik güçlere sahip olanlar varsada bunlar çok nadirdir

Ü

Üye silindi 70925

Bu çok doğru. Sanal diyip geçmeyin buradaki insanların dahi olumlu olumsuz enerjilerini hissedebiliyorsunuz. Ama tabi sizinle bağlantı kurduklarında yani sizi düşündüklerinde oluyor bu @MeHDiX in dediği gibi. Özellikle yapılan bir şey olmasa bile ne zaman birini düşünsek ya da biri bizi düşünse bu bağlantı gerçekleşiyor. Bu çok güzel bir nimet özellikle de birine karşı sevgi duyuyorsanız... Çünkü bu sevgiyi sevilen de hissediyor. ?

cigdem89

Kayıtlı Üye
aynı kanalda olmakla alakalı sanırım . pekı bızı hayatından cıkarıtp gıden bırı ıcınde gecerlımıdır

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bu çok doğru. Sanal diyip geçmeyin buradaki insanların dahi olumlu olumsuz enerjilerini hissedebiliyorsunuz. Ama tabi sizinle bağlantı kurduklarında yani sizi düşündüklerinde oluyor bu @MeHDiX in dediği gibi. Özellikle yapılan bir şey olmasa bile ne zaman birini düşünsek ya da biri bizi düşünse bu bağlantı gerçekleşiyor. Bu çok güzel bir nimet özellikle de birine karşı sevgi duyuyorsanız... Çünkü bu sevgiyi sevilen de hissediyor. ?
Evet aynen öyle.bu Yaratıcı tarafından bize bahşedilmiş nimettir.ama maalesef insanoğlu kendi bedeninin,varlığının kainatın minyatür hali olduğunun,nice mucizeler barındırdığının farkında değil.zaten farkettiysek,farkındaysak şayet;farkındalığı üst seviyede olanlar farklı konumlarda bulunuyorlar.çünkü nimetin farkındalar ve değerlendiriyorlar.Değerlendirmek ise birnevi nimete şükürdür ve Allah verdiği nimeti üzerimizde görmek istiyor.gördüğü zamanda 'nimete şükrettiğimiz için' o nimeti arttırıyor.

aynı kanalda olmakla alakalı sanırım . pekı bızı hayatından cıkarıtp gıden bırı ıcınde gecerlımıdır
Evet giden birine hala aşk veya aşırı sevgi duyuyorsan sen aşık o kişi ise maşuk olur ve veri transferi için yol açık demek olur.