Bir Büyücünün Acı Sonu (kendi hikayem)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazsarap

Kayıtlı Üye
Benim maddi durumum zamanında iyiydi belirli bir standartım vardı bu şaşalı hayatım bası olaylar sebebiyle bitti, eski yaşantıma dönmek için şeytanla anlaşmaya gittim ve o bana karşılık olarak yani eski hayatıma döndürebileceğini fakat insanları büyü yapmaya sevk etmem gerektiğini telkin etti kendisi formülü veriyordu bende insanlara bunu öğretiyordum oda her defesında eski yaşantıma döndürecek şekilde bir şekilde azar azar para gönderiyordu. Bir zaman böyle gitti tam herşey yoluna girdi derken ay farkıyla kalbimde 4 adet delik olduğunu öğrendim gizli astımım varmış .. Her tarafımda fıtıklar çıktı ve 100 binde 6 kişide görülen tedavisi imkansız bir hastalığa tutuldum.. Gözlerim kör oldu ! Baktım gideceğim bu işi bırakmaz isem şeytan öyle bir kandırdıki beni öylede bir cezamı buluyorum ki..... Ve bügünde ayaklarım tutmaz oldu ! Her geçen gün bitiriyor lanet demon beeni benliğimi ruhumu emiyor sanki . Arkadaşlar büyüyle uğraşanlar ucuz yırttım diyemiyorum, sırtıma kaldıramayacağım günahlar yükledim ben ölene kadar her gün tövbe etsem yine arınırmıyım bilmiyorum, ama büyü yapıpda yapılmasına vesile olanlar lütfen tekrar düşünün benim Halim'e bakıp hayatım mahvoldu ! Lütfen ben yandım siz yanmayın kadere müdahale etmeye kalkmayın etme bulma dünyası.... Tövbe edelim hepimiz başka kurtuluşumuz yok.

candokia

Kayıtlı Üye
büyü ile uğraşanlar her zaman şeytan ile anlaşmaya girmek zorunda değil o sizin tercihiniz olmuş kötü tercih her zaman hayatı karartır.. şeytan la anlaşmaya girmişsiniz kolay iş değildir bence belli bir çalışma ile mi girebildiniz merak ettim =D

beyazsarap

Kayıtlı Üye
büyü ile uğraşanlar her zaman şeytan ile anlaşmaya girmek zorunda değil o sizin tercihiniz olmuş kötü tercih her zaman hayatı karartır.. şeytan la anlaşmaya girmişsiniz kolay iş değildir bence belli bir çalışma ile mi girebildiniz merak ettim =D

Hepsi aynı kapıya çıkıyor işte dedim ya o sizlerin büyü yapmasını istiyor ve benide kendine hizmetçi etmişti.. Ben artık tövbe ettim nasıl yapılır edilir bilmiyorum .. Unutmak istiyorum sadece.

candokia

Kayıtlı Üye
hmm ben voodoo ya başlayacağım banada aynısı olabilirmi? umarım öyle bir şey yoktur sizin dediklerinizden sonra korkmaya başladım

beyazsarap

Kayıtlı Üye
hmm ben voodoo ya başlayacağım banada aynısı olabilirmi? umarım öyle bir şey yoktur sizin dediklerinizden sonra korkmaya başladım

Bunlar vodoonun ana vatanından görüntüler, kurandan cinleri yakma ayetleri okununca o vodoocuları kuklaya çeviren şeytani cinler nasıl yanıyor görüyorsun.. Bir yaratıcıya hesap vereceğine inanıyorsan ilahi bir dine inanıyorsan yapmazsın İslam dinine mensupsan hiç yapmaman gerekiyor.. Inancı olmayan büyücüler bile diyor kendi aralarında 1'e 3 kuralı diye bir ettinmi bin bulursun kukla olursun mahvolursun hiç bulaşma genç arkadaşım..
http://m.youtube.com/watch?v=Qjhiz8DbQeM

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
21 yaşındasınız. eski şaşalı hayatınız vardı. sonra bunu kaybettiniz. sonra şeytanla anlaşma yaptınız kör oldunuz, ayaklarınız tutmadı. Büyü nedir onu bile bilmediğiniz o kadar belli ki. Anladım kendinizce uyarmaya çalışıyorsunuz ama biraz destekli atınız lütfen.

Negatif büyü ile pozitif büyü bir birinden ayırın artık. Buradaki mesele büyü değil o ilmi kullanan kişi. Neyse bu konuları çok anlattık. Merak ederseniz bulur okursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...