İlginç 3 farklı RÜYA

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
1- İlk gördüğüm rüya, kendi evimin içindeyim. Gece olmaya yakın gökyüzünde anormalikler görmeye başladım. Ardından da deprem gibi bir şeyler oldu ve gök yüzü birden bire aşağıya doğru inmeye başladı. Dünya resmen uzayda aşağıya doğru düşüyordu... Ben camdan dışarı baktığımda gezegenleri ve yıldızları görüyordum ama dünya ve ev olarak hep aşağıya doğru iniyorduk.

2- 2. gördüğüm rüya, ilk gördüğüm rüyadan yaklaşık olarak 1 hafta sonra ve bu rüyaları kendi içinde ayırmak istiyorum, bunun nedeni ise 1 tanesini sürekli devamı olarak görmem, diğerlerini ise başka bir şekilde görmemdir.

"--> 1. UFO RÜYASI:Sıradan gibi görünse de havada uçan cisimleri görüyordum. Bu rüyalar aylık 1 defa olmak üzere görüyordum ama aşağıya hiç inmediler. Sanki onları görmemi, fark etmemi bekliyor gibilerdi. Onları gördüğüm ya da baktığım andan itibaren 2dk içinde yok olup gittiler.
--> 2. UFO RÜYASI (Sürekli olan): Bu rüya ise UFO' nun yere doğru indiğini görmemle ilgili...
En baştan anlatayım, zaten hep buradan başlıyor rüyalarım: "Bi araçla seyir halindeyim. 5-6 katlı binalarla çevirli bir mekandayım. Ağaçlar var, sonra binaların oralarda, gökyüzünde UFO görüyorum, onu izliyorum ve aşağıya doğru iniyor. İndikten sonra evden çıkıyorum (araçtan inip eve nasıl gittiğimi hatırlamıyorum!!!) ve UFO' ya dikkatlice bakıyorum ve inişini izliyorum. Zaten çevrede de insanlar ve hayvanlar oluyor. Hayvanlar bir yabancıya nasıl havlıyorsa, UFO indikten sonra da onlara havlamaya başlıyorlar. Etraftaki insanlar da hem korkuyorlar hemde meraklı gözlerle olup biticekleri izliyorlar.
UFO' dan Uzaylı diye tabir ettiğimiz varlık çıkıyor ve bana doğru yaklaşıyor." Bana yaklaştığı andan itibaren ya yanımda hayvan varsa üstüne salıyorum SALDIR diye ya da elime ne geçerse atmak için zaman bekliyorum.

Bu rüyayı 1 hafta içinde 5 defa gördüm ve hep aynı yerden oluyordu, sadece yanımda hayvan ve cisimlerin değişmesi oluyordu. Diğer her şey aynı oluyordu, uzaylı varlık, gemisi ve çevre...

3- Bu rüyaları gördükten 3 hafta içinde hiç görmedim rüya ya da hiç hatırlamıyorum! 3 hafta sonunda ise Çok ilginç bir rüya gördüm:

Rüyamda gökyüzüne bakıyordum ve yıldızlara bakıyordum. Çok parlak ve gereğinden fazla yıldız vardı. Birden bire bir meteor yağmuru görmeye başladım ve korkuyor muydum bilemiyorum heycanlıydım herhalde :) Çünkü gereğinden fazla incelemek için dikkatlice bakmaya çalışıyordum ama şöyle bir durum oldu: "Yoğunlaştığım kayan meteor ve yıldızları gözlerim ve zihnim ile hareket ettiriyorum ." Yani istediğim gibi sağa - sola - yukarı ve aşağıya doğru hareket ettirebiliyordum. Bu özelliği ilk defa bu rüyamda keşfettim. Daha önce zihin kontrolü yapamamıştım!

Lütfen bana bu 3 rüya konusunda, özellikle 2.si ve 3.sü hakkında detaylı bir şekilde bana yardım edin. Bu konu hakkında Sirius Ufo Araştırma Merkezi ile de irtibata geçtim ve oradan biri bana: "Sen Yıldız Tohumu olabilirsin" dedi. Bunu da araştrdım ve oradaki yazanların %95' inin bana uyumlu olduğunu gördüm.

Bunun dışında lütfen bana yardım edin.

miya88

Kayıtlı Üye
bırıncısı ;bu rüyadan sonra herhangı dünyada yada cevrede felaket olan bır olay oldumu cunku ınsanlar bazen doğada kotu olan seylerı hıssedebılırız ..
ıkıncı ve ucuncusu ; bu tarz yabancı flm veya dızı ızlıyormusun? cunku bana bıraz bılıncaltı rüyası gıbı geldı tabıkı bırebır dınleyemedım ıcın tam bellırgın anlayamasamda

4

43887

rüya yorumu kişiye özeldir aynı rüya sizde farklı çağrışımlar uyandırabilir başkasında farklı .Eğer ki rüyalarınızda anlattığınız üzere üst üste ve sıkça rüyalar görüyorsanız mesaj içeriği barındırabilir ki illa bu ufo gördüm diye onlarla temas yada msj olarak değerlendirilmemelidir ,sembollere size çağrıştırdığı uyarımlara daha dikkat etmelisiniz, rüya günlüğü tutmanızı öneririm birde uzaya ufo türü film vs merakınız var mı bu tür şeylerle uğraşmak da izlemeninde kişide bilinçaltı oyunları yaptığı bir gerçektir...sevgiler...

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
ben teşekkür eerim paylaştığınız için;
çocukluktan itibaren benzer temalı ve tekrarlayan rüyalarımız var;
Düşen yıldızlar ya da meteorlar, akan ve değişen bi gökyüzü, uzay araçları ya da ufolar ve özellikle belki insan toplamış almış ufolar hatta benzeri rüyalar, tüm gökyüzü dolusu parlak ışıklı cisimler, ufolarca takip ve izlenme hissi, yine uzaylılarca gönderilmiş bi ışık topunun takibi ki belki hatırlayamadığım benzer başkaları da; bende hayatımın çeşitli dönemlerinde gördüm; Belki bunlardan başka çit ve dikenli tel temalı, orman temalı, kaçma kovalama temalı, boş ev temalı başka rüyalarımda var;

ilk rüya bana çok sarsıcı geldi, etkileri kendini anlatıyor ve yaşatıyor olmalı sizin için;

2-1 ve 2-2 örneğin Kasyopya Celseleri gibi bi bilgi tabanı ile yorumlanırsa kaçırılma direnci ya da durdurma-psişik durdurma olarak yorumlanabilir; Ve bu muhtemelen farkındalığınızın yüksek ve açık psişenizin güçlü olduğu anlamına gelecektir; Yine açık bi zihinle gözlem yaptığınız ve uyanık olduğunuz kısaca; Tüm bunlar olumlu şeyler;

iki şey söylemek istiyorum bu konuda hastaneler ya da başka yerde uyumak ve uyanmak; bu temalara karşı özellikle dikkatli olabilirsiniz;
hayvan bi tür koruma vb. ni işaret ediyor olabilir ya da rehberliği bilmiyorum;

üçüncü rüyanızı okumuş gibi yaşamış gibi ya da daha önce kendim ya da başkası anlatmış gibi,
bilmiyorum ve anlatamadım ama belki de dejavu gibi oldu;

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bende başka gezegenlerle ve ufolarla ilgili rüya görüyorum. :) Bana göre bu rüyalardan çıkarılabilecek sonuç siz bir yıldız insansınız. Rüyaların sebebi de size gerçekte kim olduğunuzu hatırlatmak. Asıl cevap rüyaların yorumunda değil içinizde gizli. O yüzden içinize bakın...

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
bırıncısı ;bu rüyadan sonra herhangı dünyada yada cevrede felaket olan bır olay oldumu cunku ınsanlar bazen doğada kotu olan seylerı hıssedebılırız ..
ıkıncı ve ucuncusu ; bu tarz yabancı flm veya dızı ızlıyormusun? cunku bana bıraz bılıncaltı rüyası gıbı geldı tabıkı bırebır dınleyemedım ıcın tam bellırgın anlayamasamda
Evet, rüyaları gördükten sonra hayatımda bir takım kötü durumlar yaşandı, ölüm de oldu...
Bilim kurgu filmlerine hastayım ama bu rüyaları gördüğüm an (yaklaşık 5-6 aydır izlemiyorum işlerden dolayı) zaten bu filmleri izlemiyordum. Ayrıca filmler benim rüyalarıma giremiyor ya! Bende mi bi sıkıntı var acaba...

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
rüya yorumu kişiye özeldir aynı rüya sizde farklı çağrışımlar uyandırabilir başkasında farklı .Eğer ki rüyalarınızda anlattığınız üzere üst üste ve sıkça rüyalar görüyorsanız mesaj içeriği barındırabilir ki illa bu ufo gördüm diye onlarla temas yada msj olarak değerlendirilmemelidir ,sembollere size çağrıştırdığı uyarımlara daha dikkat etmelisiniz, rüya günlüğü tutmanızı öneririm birde uzaya ufo türü film vs merakınız var mı bu tür şeylerle uğraşmak da izlemeninde kişide bilinçaltı oyunları yaptığı bir gerçektir...sevgiler...
Rüyamda gördüğüm semboller değil de mekanları gayet iyi hatırlıyorum, uzay araçlarını ve varlıkları..
Çocukluğumda yaşadığım bir kaç olaydan sonra bu UFO, dünya dışı varlıklar, bilim ve uzay hakkında gerçekten üst düzey araştırmalar yapıyordum. 1 aya nazaran ise "Yıldız Tohumu" hakkında araştırmalarda bulundum ve yukarıda da dediğim gibi %95 gerçekti bana nazaran... Ama dediğim gibi rüyalarımda gördüklerim "Filmlerde gördüğüm araçlar, varlık vb." ​ile alakasız.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
ben teşekkür eerim paylaştığınız için;
çocukluktan itibaren benzer temalı ve tekrarlayan rüyalarımız var;
Düşen yıldızlar ya da meteorlar, akan ve değişen bi gökyüzü, uzay araçları ya da ufolar ve özellikle belki insan toplamış almış ufolar hatta benzeri rüyalar, tüm gökyüzü dolusu parlak ışıklı cisimler, ufolarca takip ve izlenme hissi, yine uzaylılarca gönderilmiş bi ışık topunun takibi ki belki hatırlayamadığım benzer başkaları da; bende hayatımın çeşitli dönemlerinde gördüm; Belki bunlardan başka çit ve dikenli tel temalı, orman temalı, kaçma kovalama temalı, boş ev temalı başka rüyalarımda var;

ilk rüya bana çok sarsıcı geldi, etkileri kendini anlatıyor ve yaşatıyor olmalı sizin için;

2-1 ve 2-2 örneğin Kasyopya Celseleri gibi bi bilgi tabanı ile yorumlanırsa kaçırılma direnci ya da durdurma-psişik durdurma olarak yorumlanabilir; Ve bu muhtemelen farkındalığınızın yüksek ve açık psişenizin güçlü olduğu anlamına gelecektir; Yine açık bi zihinle gözlem yaptığınız ve uyanık olduğunuz kısaca; Tüm bunlar olumlu şeyler;

iki şey söylemek istiyorum bu konuda hastaneler ya da başka yerde uyumak ve uyanmak; bu temalara karşı özellikle dikkatli olabilirsiniz;
hayvan bi tür koruma vb. ni işaret ediyor olabilir ya da rehberliği bilmiyorum;

üçüncü rüyanızı okumuş gibi yaşamış gibi ya da daha önce kendim ya da başkası anlatmış gibi,
bilmiyorum ve anlatamadım ama belki de dejavu gibi oldu;
Bende zaten ilk rüyayı görünce şokladım. Ama gerçek manada her şeyi hissettim. Yer çekimin neler yaptığını, sasılmaları, acıyı, korkuyu ve aksiyonu. Aksiyon diyorum çünkü ben; korktuğum şeyden haz alırım. Bilmiyorum neden yaptığımı ama korkup üstüne daha fazla gitmek gibi bi duygu diyelim.

2. rüya konusunda ise haklı olma durumunuz yüksek, ben uyuduktan sonra orta düzeyde ya da fazla kısık olmayan bir ses duyduğumda uyanma moduna giriyorum. Ve karanlığı gerçekten çok seviyorum.

Astre

Kayıtlı Üye
Konu sahibinin gördüğüne çok benzer rüyaları bende gördüm, rüyaların tekrarlanma sıklığıda nedeyse aynı. Bundan sonra fiziksel temas yaşadım, bu sıra bilincim açıktı.