2 senedir kafamda sesler duyuyorum

Hayalgücü1

Kayıtlı Üye
iki sene önce sorunsuz bir şekilde tam anlamıyla lusid rüya görebiliryordum rüyalarıma devam edebiliyordum.Lusid'de kendi açımda başarıyı yakalamıştım ve astrala geçmeyi denedim.Daha önceden araştırmamı yapmıştım fakat astral sırasında kapı çaldı bedeni hissetmediğim evrede kapı çaldı konstrami toparlayamadım ve sersem bir şekilde kapıya baktım o gece kafamda uğultular başladı kullağım durmadan çınlıyordu ilk geceleri uykusuz geçirdim fakat alışmak zorunda kaldım kullağım sürekli çınlıyor artık ne astrala çıkma evrelerini yapabiliyorum nede lusid evrelerini ne yapmam gerek.

4

43887

astral yada lucid rüya deneyimlerinde özellikle kapıyı kilitlemeyi önerirler dışarıdan herhangi bir etki olmaması açısından, tabi yaşanıldığı zamanda bu gibi durumlarla karşılaşmak olası ama geçicidir bu durum.bence belli bir süre ara vermenizi öneririm kendinizi toparlayana kadar durumunuz bu şekilde ise zaten beden çıkışı gerçekleştirmez konsantre olamazsınız ki çınlamalardan vs.gibi..Eğer şikayetiniz devam ederse dr. gitmeniz sizin açınızdan yararlı olabilir çünkü genelde yaşanılan sıkıntı geçicidir...sevgiler...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kulağının çınlamasının cinlerle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ayetel kursiyi sabah akşam 7 kere oku bak gör kulağın bir daha çınlıyormu :)

AJA

Elit Üye
Yat cin kalk cin..

Bedeninizde ani kalkışan dolayı bir sıkıntı kalmış olabilir.kulaktaki kristaller dengeyi sağlar.Bu ara bol bol su için geçmezse dr a gidin.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bu cinler neymiş böyle hayatımızın her şeyine onları katıyorlar.Sn.AJA nın dediği gibi Hastalansan cin yatsan cin kalksan cin otursan cin koşsan cin yeter artık bir insanın hiçmi cinsiz bir işi olmaz.Acaba onlarda başlarına bir iş geldiği zaman kesin insandandır diyorlarmı sizce.