Psişik Yetenekler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kitapkurdulux

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Basliktan anladığınız üzere konu psişik yetenekler.Ben birileri konuşmadan ne diyeceğini tahmin edebiliyorum ya da telefon çalmadan önce telefonun çalacağını ve kimin aradığını tahmin ediyorum.Geçenlerde psişik vampirlik testi yapmıştım onda 18 yani psişik vampirlige eğiliminiz var çıkmıştı.Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim çünkü kafam karışıyor.

dexter

Elit Üye
Yazınızdan anladığım kadarıyla bu konularla daha yeni yeni ilgilenmeye başlamışsınız. Ama bilmeniz gereken daha çok şey var malesef.
Pşisik vampirin ne olduğunu öncelikle araştırmanızı istiyorum.

Sizin saydığınız, "... tahmin edebiliyorum." vs. gibi özellikler psişik vampirlikle ilgili değildir. Eğer ki bu "tahminlerinizin" bir yeteneği göstermesi gerekiyorsa, bu psişik vampirlik değildir. Nitekim bu bahsettiğiniz 'tahminler' genelde herkesin günlük hayatında rastladığı şeylerdir. Normaldir.

Siteye bugün üye olmuşsunuz, lütfen araştırın, nedir ne değildir bilin. Bilmediğiniz sürece her şeye inanırsınız.
İnternetteki testler size doğru bir sonuç vermeyecektir. Bunlar sadece insanların zaman geçirmesi için yapılmış ufak tefek şeylerdir.

Eğer ki bir yeteneğiniz olduğuna inanıyorsanız sizi bu tarz testler yönlendirmemeli, sizi yönlendirecek olan şey 'kendinize inancınız'(ki inandığınız sürece bundan emin olur,sormaya ihtiyaç duymazsınız) ve 'bilgi' olmalıdır.

kitapkurdulux

Kayıtlı Üye
Ya şöyle diyeyim ben küçüklükten beri böyle şeyleri tahmin ediyorum.Çok sevdiğim bir insanın canı yandı ama ben bilmiyorum diyelim.O gün uyduğum zaman o kişiyi ve neresi yaralanmışsa onu bir olay ile görüyorum.Ornegin geçen hafta biz annemle aynı odada uyuduk Gece annemin kolu çıkmış.Parmaklari ve kolu ağrıyor.Ben rüyamda annemle birlikte pazardaydik kilolu bir amca bizim ağır pazar arabasını itiyor.O sırada itmenin kuvvetinden dolayi annemin kolu çıkıyor.Ben otomatikman yattigim yerden doğruluyorum ve yarı rüya görür hâlde yim.ruyamdaki annemle gercek dunyadaki annem ikisinede kolun mu çıktı diye soruyorum sesli bir biçimde ikisi de evet diyor.Parmaklarin ve kolun ağrıyor mu diyorum iki si de evet diyor.Bunun gibi değişik şeyler oluyor işte.Dun aklıma arkadaşım geldi bir kaç dakika sonra kapı çaldı ve arkadaşım bizim eve geldi.Arastirma yapıyorum belki bunlar normaldir bilemiyorum.

dexter

Elit Üye
Geçmiş olsun anneniz için üzüldüm. Tekrar etmeyeceğim, Önceki mesajımı tekrar okumanızı diliyorum.
İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...