Cin Daveti Hakkında Bir Misal Öğüt.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Cin daveti yapmayı düşünen arkadaşlar,öncelikle şunu söylemek istiyorum kimi çağırırsanız çağırın hiçbir varlık size hizmetçi değildir ve olmaz da olamaz da.Hiçkimse bir menfaati olmadan size yardım etmez,menfaatsiz hiçbir iş yapmayan çoğu insanın olduğu gibi şu devirde cininde yapmaması çok doğaldır.Yaptığınız davet nedir kimin daveti karşınıza ne çıkacak kim gelecek sonra başınıza neler gelecek ve yaşadığınız mutlu günleri,sağlıklı bedeninizi ya kaybederseniz ya hayatınız kararırsa hiç düşündünüzmü.ALLAH muhafaza bir musallat olurlarsa,siz sabaha deli olursunuz.İsterse elinizdeki davet sağlam olsun isterseniz koruma felan yapın ne yaparsanız yapın bir kere siz kapıyı onlara açarsanız her zayıf anınızda gelen geçen seni ziyaret eder.Sen musallata yakalanıp tekrar düzelsen ve iyileşsen dahi zaman zaman önceki çektiğin rahatsızlıklar seni tekrar yoklayabilme ihtimali yüksektir insanda derin yaralar bırakır özellikle psikolojik etki bırakır,hayatın boyunca tedirgin yaşarsın ki acaba yine birileri gelirde bana gözükür mü zarar verirmi diye.Cinler hiçbir zaman insanlara kolay kolay yardım etmezler doğruları söylemezler her 3 laflarından biri uydurmadır.Cinler kısa ve öz konuşurlar bir söylediklerini bir daha tekrar etmezler.Her role girerler.Sizin istediğiniz hizmetci yok artık kalmadı bu devirde.Sana kolunda havlu ile bir garson gibi gelipde ne yersin ne içersin emret sultanım demez.Çamaşırlarını bulaşıklarını yıkamaz,sen yat çalışma ben sana şu dağdan şu tepeden şu mezardan biraz altın koparayım getiriyim demez.Varsa böyle bir yaratık hepiniz çağırın sonra bir avuç bostan yangel yat osman türküsünü söyleyin.Davet meraklısı arkadaşlar gerçekten çok yazık.Kaybettiğiniz herşeye en önemlisi sağlıklı bedeninizi kaybettiğinize yazık.Sizi gerçekten seven bir cinde olsa bunların hiçbirini yapmaz, Peki hiçmi yardım eden olmaz?Cevap,olur nasıl olur?onlara hükmedersen veya seni severlerse olur.Bu hükmetme konusunu biraz açarsak sen bir ayı ile güreş tut sen yıkarsan o ayıyı işte sen hükmetmiş olursun,Birde severse demiştik ama oda milyonda bir belki sizi gerçekten seven dost cine rastlarsanız,size belki bir dostunuz yada arkadaşınız olarak yardım eder ama oda sınırlıdır.Yada ne kadar güvenlidir veya riski varmıdır oda cinin vicdanına kalmış.Oda biraz şans işidir.Ama iyisini bulursanız iyi sahip olun.Dünya ve siz yaşadıkça oda senle yaşar.Eğer dostluğun bozulmazsa iyi geçinirsen tabiki burası biraz karışık.Onun ömrü senin ömrünün belki 10 katıdır ve sen o cini çocuğuna miras bırakırsın.Miras derken, O senin geride bıraktıklarınla yaşamaya devam eder,işin kötü yanını düşünürsek sana zarar veren bir cinle düşman olursan sen ölünce çocuğundan intikam alırlar.Onlar çok kinci oldukları gibi çok sabırlıdırlar istediğini alana kadar beklerler.Birde cinlerde din ayırımı yapılmaktadır.İşte bu yanlıştır.Nice müslüman cin olupta kötülük yapanlar var.Cinleri dinine göre değil karakterlerine göre ayırım yapmalıyız.Onlarda tıpkı insanlar gibidir.Onlarda da nefis vardır,her an sizi sırtınızdan vurabilirler ve çok tehlikeli yaratıklardır arkadaşlar.Size tavsiyem en iyisi bu davet işlerini bırakın arkadaşlar hiç bulaşmayın.Zaten siz,ben davet yapacağım diye niyetlendiğinizde kapının birini açmış oluyorsunuz ve bir kaç kapı ardında diğer kapıları açmanızı bekleyen yırtıcı bir aslan gibi seni bekleyen tayfalardan haberiniz olmaz.Sen kafesdeki aslanın kapısını aç bakalım seni ne yapar?ya o seni parçalar,yada sen kendine güveniyorsan o aslanı uslu bir kedi yaparsın.Onun için sen kendine güveniyorsan ben davet yaptığımda kim gelirse gelsin ben onu hizmetçi yaparım kölem yaparım diyorsan çağır o zaman.Arkadaşlar iş sizin sandığınız gibi değil yada sizin yaptığınız bir alaaddinin sihirli lambasıda değil çok tehlikeli ve ilim gerektiren işlerdir.Onun için hiç yapmayın ve bulaşmayın.Siz bırakın o size gelsin.Gelende zaten senin amelin ne ise ona görede gelen gelir.Bırakın başkaları sizi çağırsın davet etsin.Sen hırsız bir insanı veya kötü pislik bir insanı evine misafir olarak davet edermisin? veya siz bir kişiye bana hizmetçi ol de bakalım tamam dermi?İşte siz cinlerede aynısını yapıyorsunuz.Oda senin acizliğine gülerek yanına ilişiyor ama sen bu durumu farketmiyorsun.Belki o gülmesini ve girdiği şekli görsen belki cin hakkında bir daha hiç konuşmazsın.Onun için kendinize gelin davet meraklı arkadaşlar.Sen ne kadar yaptığın uygulamada işini sağlam yasanda,Tam bir ilim sahibi olmaz isen,bir yerde sana mutlaka çelmeyi takarlar.Benim elimde bir sürü cin davetleri var hiçbirinide okumadım davet yapmadım ve kimseyede bu uygulamaları tam olarak vermiyorum sansürlüyorum.Neden?Çünkü uygulamayı verdiğim zaman o meraklı insan bunu yapsa deli olsa insan vicdan azabı çeker.Onun için uygulamaları tam vermiyorum.Ayrıca bu sevgi muhabbet büyülerini de sansürlüyorum.Yani inanların özgür iradesini kontrol altına alan uygulamaları tam vermiyorum kısıtlıyorum.Ben kendim dahi şimdiye kadar hiçbir insana uygulamaları yapmadım.Sadece uygulamaların çalışıp çalışmadığını test etmek için bazı uygulamaları yaptım ve hemen geri bozdum.Onun için hiç kimsenin iradesini ele geçirmeye çalışmayın en büyük günahlardan biridir.Sizi seven zaten siz iğnenin deliğinde de olsanız gelir sizi bulur.Ne isteyecekseniz sizi yaratan ALLAhu tealadan isteyin gerçekten samimi isteyin iman edin ve görün size neler verecektir.

Sağlıkla kalın
SEMİYAİL...

Faros

Kayıtlı Üye
Yazin gerekten cok yararli olmus. Belki varlik davetlerini oyun olarak gorenler okur bu isin sandiklari gibi kolay olmadigini anlarlar.

mehmtsirin

Kayıtlı Üye
Peki o açık kapılar nasıl kapatılacak yani davet yaptık geldiler görüştük veya görüşmedik kapı açık kaldığı için sürekli bizi yoklayacaklar değilmi, şimdi bunu engellemek ve kapıyı kapatmak için on yapmak lazım veya tamamen kapatılırmı?

murat1977

Banlı Kullanıcı
cin daveti ile ilgili şunları söyleyeyim
müslüman cinlerin insana ram olması ya da sure hadimleri edinmek diyelim.şu anda türkiyede bu tür insanların sayısı 50 kişiyi aşmaz.diğer piyasada olan medyum, cinci ya da müslüman hadimlerle irtibatım var diyenler aslında süfli dediğimiz gayri müslim-kafir cinlerin oyuncağı olmuş insanlardır.kitaplarda yazan müslüman cin davetleri aslında süfli cinleri davet eden bir ritüellerdir.en basit çevremizde müslüman cinlerle görüşüyorum diyen medyumlara bakarsak bir çoğu sigara içmekte ve namaz kılmamaktadır.evvela süfli cinlerin en çok sevdiği koku sigara dumanıdır ve namazsız insanlardır.nasıl oluyor da bu tür insanlar müslümanlarla irtibatım var diyebilir.
diğer bir konu : cin daveti yaptıktan ve sarfiyesini yaptıktan sonra onlar tamamen hayatımızdan sıyrılmazlar.hele ki bu davette (kahve fincanıyla yapılan davet gibi) alay vari durumlar varsa siz anlamadan o zaten sizin hayatınızdadır.sizin yıldızınız düşük ve menfezleriniz açıksa en korunmasız olduğunuz anda ( çok sevinçli, çok üzüntülü, cinsel ilişki anında ve çok korkulduğu anda) cinler kolayca musallat olur.ve ondan sonra hocalıksınız demektir.