rüya tabiri yapabilen varmı?

Love Song

Banlı Kullanıcı
Rüya tabiri falcılığamı giriyor bilmiyorum fakat konuyu buraya açtım yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Arkadaşlar neredeyse 1 haftadır her gün rüyamda 13-14 yaşlarında albino hastası bir kız çocuğu görüyorum.
Albino' beyaz tenli beyaz saçlı,kırmızı gözlü melanin pigmenti eksikliğinden oluşan genetik bir hastalıktır (bilmeyenler için)

Düzgün güzel yüzlü bir kız çocuğu,sessiz sakin geliyor koluma falan tutunuyor,işin ilginç yanı bilinç altımızın kendi kendine yüzler yaratma gibi bir durumu olmaması fakat bu kızı bir yerde görsem kesinlikle hatırlarım,çokta sevimli bir şey sessiz sakin,Gel kardeşim ol diyesim geliyor :D

Ne zamandır kafamı kurcalıyor çok nadirde olsa bir şeyler söylüyor fakat uyandığımda unutmuş oluyorum,Nereye baktıysam anlamını bulamadım
Bunun anlamını bilen birisi var mı acaba?

4

43887

rüyalarımız bizim yüksek benliğimizden bilinçli zihnimize gelen birer mektup gibidirler,rüyanızda özellikle bir haftadır üst üste gördüğünüzü dile getiriyorsunuz benim tavsiyem rüyalarınızı yaşadığınız olaylarla değerlendirmeniz sembollere ,işaretlere, sayılara ,ne söylendiğine dikkat etmeniz ki üst üste yaşadığınız için mesaj içerikli bir rüyaya girebilir,kız çocuğu genel anlamda temizliği saflığı dürüstlüğü hastalıkla beraber görmüş olmanız belkide geçmişte kalan yaşanmışlıkları ve çözülemeyen sorunları akla getirir tabi bu sizin yaşadığınız olaylarla ilişkilendirmek adına ilk önce kendiniz değerlendirmesini yapmalısınız çünkü herkesin gördüğü rüya farklılık gösterir bu benim nacizane düşüncemdir....sevgiler...

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
google'ı taramak aklıma geldi ve şu haberi buldum;
http://t24.com.tr/haber/kara-kitanin-beyaz-cocuklari-afrikali-albinolar,243158
haberin alt bölümleri ve oradaki dram ve ilginç inanışlar şeyler ilgimi çekti benim;

bilmiyorum, bu bir yorum ve, ve bu sadece bir olasılık;
ışığa gidememiş yardım arayan bi çocuk olabileceğini düşünelim örneğin, ve eğer buysa;
genel spritüel kaynak yorumlarımı şöyle olurdu;
ona güven verin ve ışığa gitmesini isteyin; söyleyin;
ışığa gidip dostlar bulacağını- orada dostlar olduğunu-geldiği yerin ve gitmesi gereken yerin orası olduğunu söyleyin;
belki baktığı her yerde ışık olduğunu, parlak ışık-ışıklar olduğunu ve baktıkça yaklaşacağını ve büyüyeceğini söyleyin;

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
link vermek yasaktı sanırım ve ben özür dilerim; genel bi alışkanlık; düzenle butonum olsa sileceğim hemen;

şu başlıklı haber kendinizde bulabilirsiniz;
"Afrika'nın 'beyaz' çocuklarına 'ilaç' niyetine tecavüz ve deri yüzme vahşeti!"

bunu okur okumaz doğal olarak bu şekilde ölmüş bi ruhun yaşayacağı travma aklıma geldi;
ve doğal olarak dünya planında ya da astral planda eterde ne diyorsak işte farketmez asılı kalabileceği gibi yorumlar;
bilmiyorum

Love Song

Banlı Kullanıcı
nefertiti,Öncelikle Teşekkürler
Ayrıntıları çok fazla hatırlamıyorum,Fakat evin arkasında genelde geceleri sigara almak için gittiğim marketin yolunda yürüdüğümü ve kızın kolumdan tutum benimle yürüdüğünü hatırlıyorum,Bunun haricinde sanki kızı korumam altına almışım gibi bir görüntü vardı
Kızın kıyafetleride dikkat çekici her seferinde aynı siyah elbise, Ekli dosyayı görüntüle 5972Bu elbisenin kısa kollu ve küçük bir kıza uyan versiyonu gibi düşünün
Korku filminden de etkilenmedim açıkcası bu tarz elbise giyen küçük bir kız gerçekten tuhaf..

4

43887

nefertiti,Öncelikle Teşekkürler
Ayrıntıları çok fazla hatırlamıyorum,Fakat evin arkasında genelde geceleri sigara almak için gittiğim marketin yolunda yürüdüğümü ve kızın kolumdan tutum benimle yürüdüğünü hatırlıyorum,Bunun haricinde sanki kızı korumam altına almışım gibi bir görüntü vardı
Kızın kıyafetleride dikkat çekici her seferinde aynı siyah elbise, Ekli dosyayı görüntüle 5972Bu elbisenin kısa kollu ve küçük bir kıza uyan versiyonu gibi düşünün
Korku filminden de etkilenmedim açıkcası bu tarz elbise giyen küçük bir kız gerçekten tuhaf..
size söylediğim gibi üstüste görmüş msj içerikli rüyalarınızda bir dahaki sefere daha dikkat etmelisiniz,siyah renk yada bir elbise yorum açısından sizin için farklıdır benim için farklıdır. Benim için gizemin rengiyken sizin için sıkıntı üzüntü kederin hastalığın rengi olabilir size önerim rüya günlüğü tutmanız üstelik unutma olasılığınız da azalır tabi uyanır uyanmaz yazacaksınız ben öyle yapıyorum, dikkat çeken sembol vs. kaydetmeniz ve yaşantınızla değerlendirmenizdir zaten sonra sonra sizde kendi rüyalarınızın ne demek istediğini anlar kendi yorumcunuz olursunuz.Her ne kadar yorum yapılsa da rüyalar kişilere özeldir...sevgiler...