Karabasan

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Bir gece vaktinde yatağımda uzanmış, uyumak üzereyken metafizik âlemin bir boyutuna menfez açıldı. Ve bu menfezden kıllı, ayı- postu gibi bir görünüşe sahip bedensiz bir canlı yattığım yere geldi. Aynı odada yatan diğer üç arkadaşım bu canlıyı hiç hissetmediler. Sadece bir tanesinin üzerinden geçerken, o arkadaşın beynindeki bazı sinir sistemlerini geçici olarak kilitledi (karabasan hadisesi). Benim yanıma gelince elimdeki manyetik akım onu rahatsız etti ve gözden kayboldu. Bu olay materyalist bir gözle bakılırsa, beyinsel yanılsama yani hayal görmeydi. Fakat, ben yanıma gelen bu canlının manyetik ışınsal yapısını hissettim. Ancak o bedensiz canlı, bizim boyutumuza geçerken yapısı gereği bana böyle bir şekilde göründü. Yanımdaki arkadaşıma ise manyetik yapısından dolayı geçici bir süre rahatsızlık verdi. Çünkü cinlerin manyetik yapısı bazı hassas bünyeleri çeşitli yönlerden rahatsız etmektedir. Uyku esnasında karabasan hadisesi de budur.

AJA

Elit Üye
Karabasanı bu şekilde direk olarak tanımlamak yanlış olur.Uyku felcinin sebebi bir varlığın enerjisinden etkilenmek diyemeyiz.Uykudan uyanamama o anda etki olabilir ama neden değildir tam olarak.

İyi forumlar :)