arkadaşlar,yöneticiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wanted2014

Kayıtlı Üye
arkadaşlar meraba henüz 1 hafta oldu buraya katılalı fakat didik didik ettim siteyi. gercekten cok sey de ogrendim..
benim bi kız arkadaşım vardı beni terkedip gitti şimdi ulaşamıyorum bile kendisine..
Gerçekten büyük bir hayal kırıklıgı oldu benim için halimden anlayan az çok kişi çıkar diye düşünüyorum..
darmadağın oldum alt üst oldu herseyim aklımdan hiç cıkmıyor kendisi..
Benim mutlaka çalışma yapmam lazım arkadaşlar mutlaka geri döndürmeliyim çok yol denedim fakat hic bi sonuca ulasamadım.
Kesin sonuç veren ve güçlü olarak bana ne önerebilirsiniz ? Önerceginiz şeyleri kendim yapabilir miyim? Yoksa profesyonel birisinden yardım mı almam gerekiyor. İnternetten de çok araştırdım fakat çok riyakar insanlar var tabiri caizse..
bu kardeşinize yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana arkadaşlar..
İyi forumlar..

wanted2014

Kayıtlı Üye
bulmak gerçekten kolay bi iş degil ama nette dolandırıcı cok

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bence kabullenmek gerek giden birisinin gidişini

Benimde kız arkadaşım gitti hemde yalanlarla 1 sene hastanede yatıcam yalanıyla gitti 2 gün önce öğrendim ki meğerse gitmemiş hastaneye falan :)
Şimdi ben bu insanın karşısına geçipte nediyeyim üzülsemde acı çeksemde mecbur içime atıyorum
katlanmaktan başka çare yok gidenlerin gidişi için
bir büyü yapıp döndürsen ne olucak seni hiç tınlamadığı gerçeği değişicek mi ?

wanted2014

Kayıtlı Üye
bunu söylemesi uygulaması kadar kolay degil ne yazık ki .. ben hırslı birisiyim hem de cok fazla.. bu yüzsüzlük utanmazlık degil kim ne derse desin beni yadırgayanlar ayıplayanlar olabilir ama resmen ortada bırakıldım yani kolay degil ugruna canımı feda etmeye hazırken hiç gibi kaldırılıp atılmak..
Muhakkak ve kesin olarak benim bi şekilde geri dönmesini sağlamam gerekiyor.. Yanlış anlaşılmasın kötülük yapıcam filan demiyorum.. Ama muhakkak geri gelmesi ve beni anlaması lazım.. Bu benim en son çarem çok yol denedim sonuca ulasamadım.. En son ve kesin olarak bu çözümü denemek istiyorum.. Lütfen beni anlayışla karşılayın..
Burası farklı bir site ve güzel bir site siz degerli arkadaslarımın beni anlamasını ümit ederek bu konuyu açtım.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Anladığım kadarıyla onu geri döndürmek isteğiniz hırsınıza dayanıyor çekip gitmesini kendinize yediremiyorsunuz
bunu normal karşılıyorum bu gayet insanı birşey ama öyle sanıyorum ki size kimse pek yardımcı olmaz,sitede verilen uygulamalar bile kasten eksik verilmiştir
tam verilsede sizin yapabileceğiniz birşey değil sağlam bir eğitimden geçmeniz gerekiyor,ve sitedede bu tür hizmetlerde yok bildiğim kadarıyla

aşk1

Banlı Kullanıcı
kesinleştirmen için sanırım bir dünya uygulama yapman gerekiyor. karşındaki insan nasıldır ne düşünüyor bilmiyor musun. önce büyü o nasılsa ona göre yapılmalı. ona göre yapılmazsa eksik ve yarım olur işlemez. önce senden ne için ayrıldığı bulunmalı ve hep onu sana bağlı kılacak şeyler belirlenmeli. bu da varlık aracılığıyla daha sağlıklı olur. çünkü varlıklar onun kafasını okur zayıf noktalarını güçlü noktalarını bilir. hem zayıf hem güçlü noktaları üzerinden büyü yapman gerekir. sonra bu yapılan büyü kalıcı mı olan yoksa geçici olan mı bilmen gerekiyor. muhakkak bu konu hakkında başarılı biriyle yapman gerekiyor. senin yapman tehlikeli olabilir. büyü yapılırken varlıklar gelebilir ve sizinle uğraşabilir. gelmeyedebilir. ama büyü herkesin yapabilceği şey değildir. zaten büyüsü olmuş kişilerde bu konuda başarılı kişilere yaptırmış kişiler.siz bu işin içine battıkça batarsınız işin içinden çıkamazsınız.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
havasta kara sevdadan kurtulma ile ilgili uygulamalar var.Onlarla ilgilenin kurtulursunuz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili üyemiz, sitemizde bir üyemiz başka bir üyeye herhangi bir şekilde büyü yapamaz. Doğrumu yapacak, yanlış mı yapacak. Daha kötüsüne mi yol açacak, yoksa büyü yapıyorum diye başka bir şey mi yapacak. bilmiyoruz , niyetlerini de bilmiyoruz. Sitemizde daha önceden her şeye izin vardı, maalesef pek çok tekamülden habersiz kişiler yardım ediyorum diye üyelerimizin güvenliğini tehdit etti. Bizde yasakladık. İzin versek dahi, majikal işlemler maliyetli çalışmalardır. yapılacak çalışma için ağırlık vermek zorundasınız. üç beş lira bu işler olmuyor maalesef.

Size tarif vermelerini istiyorsanız zaten sitemizde onlarca farklı çalışma var. Eğer bu örnek çalışmaları yapmak istiyorsanız da majinin temelini bilmek zorundasınız. Majikal temel için en az 1 yıl eğitim almalı ya da kendi araştırmalarımızla ilahi kanaldan ilham almalısınız. Eğer içinizde bir hırs var ise işlem negatif tesir yapar. kendinizi ya da o kişiyi tehlikeye atabilirsiniz. Hırs, nefret, kıskançlık, gibi negatif duygulardan, empati, çok sevgi, çok aşk gibi fazla olan ve pozitif duygulardan arınmalısınız. majisyenin duygu durumu nötr olmalı. Karanlık yolcular için bu söylediğim geçerli değil.

Kısaca pek çok üyemiz sizi anlamakla ( benzer duyguları hepimiz yaşıyoruz) birlikte size kendince tavsiye vermekten başka bir şey yapamayacaktır. Sizde bu yoğun hırs varken bu tavsiyeleri de şuan anlamınız zor. Bu duyguların en yoğun olduğu dönemde, bir bilgiye sahip olmadan işlem yapan veya yapmaya çalışan üyelerimiz, bunun anlamsız bir yolculuk olduğunu uzun zaman sonra fark etmiş en doğru olanın giden kişinin gitttiği yerde kalması, zaman içinde terk edilenin kabullenip kendi hayatına bakmasının en doğru yol olduğunu görmüştür.

Siz Diğer sizin gibi konu açan üyelerimizin konularını verilen cevapları okuyunuz, Sitemizde açılan yine diğer majisyenlik ve majikal çalışmalar ile ilgili konuları da okuyunuz. Eğer yapabileceğinize inandığınız bir şeyler varsa ve anlamadığınız yerler varsa adminlerimize özel mesaj ile ulaşabilir ya da o konunun altına sorunuzu sorabilirsiniz.

Zira cadı olan bir arkadaş şunu yap dese, siz cadılık yolundan yürümediğiniz için o verilen uygulamayı yapamazsınız.
havascı bir arkadaş uygulama verse ve en başta ne olduğunu bile anlamsınız ki yapasınız. Örneğin venüs gününde dikilmiş hud ağacının meyvesinden alın. el şems- el kamerle 90 derece acı ile cuma günü venüs saatine denk geldiğinde uygulamaya başlayın. bast hazırlayın ve uygun zikirleri oluşturun. çalışmanın kaseminide daha önceden hazırlayın ve 4 lü ateş vefkini yapın. vs vs desem size ne ifade edecek.

Ya da voddoo bilen bir arkadaş size. bilmeme ne demonu için sunak hazırla, kükürt ve yarasa kanı ile sandal ağacının altından aldığın toprak ile karıştırıp, kirpi iğnesi ile uygulama yap dese. ne ifade edecek.

Hele ki bir majisyen için uygulaması dünyadaki en pahalı elmasdan bile değerli iken ulu orta burada ve birine neden versin. O özel uygulamayı almak için yıllarca uğraşıp, gecesini gündüzüne katmışken, sabah akşam çalışıp, ruhsal ve fiziksel hasar görmüşken. normal bir işte çalışamadığı için üç beş kazandığı paraları milyonlar tutan malzemelere harcamışken. Hastalıklar geçirmiş, zihinsel olarak sağlıklı kalmak için uğraşmışken vs vs . kendi tercihini yapmış ve kendisine yeni bir hayat kurmak istemiş bir kızı kendi hırsı için isteyen bir kişiye neden vermek vermek istesin. (mesajlarınızda oluşturduğunuz izlenim bu yönde)

Kısaca siz sitemizde gezin okuyun ve zaten yüzlerce acevaplanmış aynı tür sorulara verilmiş cevapları inceleyin sorunuz olursa yine iletirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...