Arkadaşımın bir sorunu için medyum arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Merhabalar herkeze

Bir derdim var düşündüm düşündüm insani yollar ile hiçbir çare bulamadım bu derdime daha doğrusu dert benim değil sevdiğim bir bayan arkadaşımın derdi
fazla özele girmeden kısaca şöyle nakledeyim

Benim bayan arkadaşım birisine güvenip onunla evlendi 2 yıl önce, kendisi biraz varlıklı birisi
ancak evliliğinde işler beklediği gibide pek gitmedi yani hayal ettiği gibi kendisine vaadedilenler olmadı
evlendiği eşi çalışmıyor o bayan arkadaşımın parasını yiyor
kendi ailesininde maddi yükünü bu bayan arkadaşımın üzerine yükledi
yani hem çalışıp eve ekmek getirmiyor kadının parasını yiyor hemde ailesine bu kadından para alıp veriyor
bunların üzerine birde adam kadını defalarca aldattı
kadın mutluluk yüzü nedir bilmiyor bir çocuklarıda var

Ben bu arkadaşımı boşanmaya çok razı etmeye çalıştım ama cesaret edemiyor adamdan korkuyor
çocuğunu ona karşı kullanır alır göstermez diye korkuyor
abartısız üzüntüden kadın psikiyatrilik hasta olmaya başladı anti depresanlar kullanıyor

Ben bu arkadaşım için gerçek bir medyuma büyü yaptırmak istiyorum kocası onu bıraksın diye
site yönetiminde izni olursa bilen birileri bana bir medyum tavsiyesinde bulunsun ama lütfen siteler açan sahte medyumlardan olmasın :)
site yönetiminden birisi bunu yaparmı bilmiyorum o yüzden bu konuyu açmayı uygun gördüm
yardımlarınızı bekliyorum arkadaşıma yardım etmek istiyorum.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Ne demek boşanmaktan korkuyor ? Hem kadının parasını yiyor hem de aldatıyor . Kadın mahkemede aldattığını ispatlasa zaten direkt boşandırır hakim çocukta kendisinde kalır .Ayrıca kadının maddi durumu iyiyse hem anneliği ile birlikte zaten mahkeme yüzde doksandokuz çocuğu anneye verir .

ruban

Kayıtlı Üye
Senin karini ben büyüle ayırip başkasına baglasam ne yaparsın kendine yapiĺmasını istemedigin bir şeyi kimseye yapma gaybı biliyormusun ki buna razı oluyosun belki ordan kötü yola düşcek bilemezsiniz

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Hepsini anlattım avukata bile danıştım o %100 diyor
adam biraz belalı ve mahkeme kararı falan tanımaz diyor arkadaşım
belliki iki yıllık evliliği içinde kendisini bayağı korkutacak şeyler yapmış
bir türlü ikna edemedim hatta avukatı ayağına bile getirdim avukat onada dedi bebeğiniz %100 size verilir diye
ama kadın korkmuş birkere bu hayata razıyım diyor
o razıda onun bu hayatta yaşamasına ben razı değilim :) resmen psikiyatrilik hasta oldu manik deprasif teşhisi konuldu ve daha gencecik yaşta

salsal yazıyı okumadın galiba :) birincisi ben kimsenin karısını birisine bağlamıyorum kocasına büyü yaptırmak istiyorum
bana gelince kısmet olurda evlenirsem evlendiğim kadının parasını yiyip o hamile olduğu sürecede kerhaneye gidersem sonrada kadın niye yaptın dediğinde tokadı yerleştirirsem o kadına
lütfen sende bana büyü yap eşimi bırakmam için :) sevgilerle.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Merhabalar herkeze

Bir derdim var düşündüm düşündüm insani yollar ile hiçbir çare bulamadım bu derdime daha doğrusu dert benim değil sevdiğim bir bayan arkadaşımın derdi
fazla özele girmeden kısaca şöyle nakledeyim

Benim bayan arkadaşım birisine güvenip onunla evlendi 2 yıl önce, kendisi biraz varlıklı birisi
ancak evliliğinde işler beklediği gibide pek gitmedi yani hayal ettiği gibi kendisine vaadedilenler olmadı
evlendiği eşi çalışmıyor o bayan arkadaşımın parasını yiyor
kendi ailesininde maddi yükünü bu bayan arkadaşımın üzerine yükledi
yani hem çalışıp eve ekmek getirmiyor kadının parasını yiyor hemde ailesine bu kadından para alıp veriyor
bunların üzerine birde adam kadını defalarca aldattı
kadın mutluluk yüzü nedir bilmiyor bir çocuklarıda var

Ben bu arkadaşımı boşanmaya çok razı etmeye çalıştım ama cesaret edemiyor adamdan korkuyor
çocuğunu ona karşı kullanır alır göstermez diye korkuyor
abartısız üzüntüden kadın psikiyatrilik hasta olmaya başladı anti depresanlar kullanıyor

Ben bu arkadaşım için gerçek bir medyuma büyü yaptırmak istiyorum kocası onu bıraksın diye
site yönetiminde izni olursa bilen birileri bana bir medyum tavsiyesinde bulunsun ama lütfen siteler açan sahte medyumlardan olmasın :)
site yönetiminden birisi bunu yaparmı bilmiyorum o yüzden bu konuyu açmayı uygun gördüm
yardımlarınızı bekliyorum arkadaşıma yardım etmek istiyorum.

anladığım kadarıyla evlenirken kadın bu erkeğin nasıl biri olduğunu biliyordu. erkeği olduğu haliyle kabullenmiş bu halde bi erkekten bu yaşadıklarından başka ne bekleyebilirdi ki? insan yedisinde neyse yetmişinde de odur. bazen etrafımızdakileri kendimiz gibi isteriz ya da sorunsuz isteriz ve zamanla onu bu istediğimiz gibi yapabilceğimizi düşünürüz. ama bu yanlış karşısındaki nasılsa onu öyle kabul edip sevmeliydi ya da sevmeyip istediği planlınını kurduğu bir evliliği gerçekleştirmeye yakın bir karakterde biriyle evlenmeliydi. bende burda bu erkeği ve bayanı geçtim çocuğa yazık. ne diye çocuk doğurur bir insan mutlu olmadığı evlilikten. çok sinir oluyorum şu çocuk yapan ebevyenlerine çünkü çocuk iyi bi anne iyi bi babanın yapacağı bir şey olarak bakılmalı bunu anlamadan yapan anne babalardan cidden kısırlaştırılsa kısırlaştırılsın diycem o kadar şiddetli kızıyorum. her şeyden önce o kadın ayrılmaya o çocuğu ne kadar etkileneceğine karar verip öyle bu ayrılık kararını almalı. sırf eşim ne der beni çocuktan uzaklaştırır mantığıyla değil önce ben bu çocuğa ne kadar zarar veririm bu çocuk bu nasıl karşılar diye bakmalı. ama tabi çocuk sadece yapılan bir şey olduğu için en önemli şey olmuyor karar aşamasında önemli olan anne ve baba oluyor. neyse çok kızdım :p sakinleşiyim azıcıkın.

site böyle bir şeye izin vermez vermemeside en mantıklısı. site yönetiminden yule görüşün. mesaj atın kendisine size dönücektir.
ve büyü cok sacma bir şey bu konu için. tamam ayırma büyüleri var bunun için. ama inan yine de saçma. bu kişiler tarafından düzeltilebilinir.
önce sorunları neler onları cözüme kavuştursun. iş sorunumu var iş yaratsın eşine gayette iş bulunabilir.
ayrıca aldatmayı kanıtlarsa anında boşar mahkeme sizin durumunuz sonuclandıırlmayacak bir konu değil asla değil yeterki insan bi sonuca bağlamasın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşınızın iyiliği düşündüğünüzü anlıyorum ama sitemiz de bu şekilde bir yönlendirme yapılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...