Neler oluyor?

Nonfiguratif-1

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba, yaklasik bir ay once ellerimdeki enerji cikisini farkettim. Ve kendi bedenimde etkisini deneyimlemeye calistim.bacaklarima dogru elimdeki enerjiyi yonelttigimde tum bedenimin hareketlendigini hissettim.tum kaslarim ve damarlarimda hissettim.Hangi holgeme yonetsem hareketlendiriyor ve ben bu konuya yabanciyim. Neler oldugunu anlayamiyorum. Sadece bir kac ay oncesindeki ruyam geliyor zihnime. Ruyamda ; yogun bir enerjiye dogru cekiliyordum ve birden uyandim.ruya olmasinin rahatligini yasayarak sag tarafima dogru uzandim.ve bu uyaniklik halimde birden gogus kafesimden bir seyin dustugunu hissettim.metal gibi ve ellerimle yatagi yokladim ne bu diye.hicbir sey yok bunun saskinligini yasarken birden gobegimin tam alt bolgesinden cepecevre dolanarak bir seyin cozulup gittigini tekrar hissettim.sanki cipplak tenimde bir kusak bagliydi ve cozulup gitti.hicbir anlam veremedim ve bir kac ay sonra bu enerji aciga cikti ellerimde. Bunun ardi sira tekrar bir ruya gordum.ruyamda uzaya dogru firlayarak ucuyordum, cok hizli ve cok korku hissettim.korkuyu hissettigimde durmaya calisiyordum ama duramiyordum. Sonra uyandim bu kez sirtimda ensemden tum omurum boyunca bir hareket oldu . Neler oluyor bana?

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Bir film vardı orada bir çocuğa yıldırım çarpması ile enerji açığa çıkıyordu ve o bu enerjisini insanların sağlığına kavuşması adına kullanıyordu eğer sizin ki de böyle olumlu bir enerji ise güzel ve farklı bir şey .

Nonfiguratif-1

Kayıtlı Üye
Merhaba, acikcasi tum aradtirmalarima ragmen: yasadiklarima bir yanit bulamiyorum.Enerjileri arastirdim bir cok teknikle karsilastim ve anladigim kadari ile enerji cikisini isteyen herkes ogrenebiliyor.bunun icin olaganustu bir durum yasamasi gerekmiyor gibi. Benim gibi ellerinden enerji cikisi yasayan hickimse ile paylasimim olmadi, neler yasiyor olduklariyla alakali.

Arastirmalarimdan once cok ozel bir durum yasiyor oldugumu hissetmistim. Fakat dedigim gibi bunun egitimleri varmis. Kendiliginden aciga cikmasi ilginc hala benim icin..

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bence bu arkadaş da kundalini uyanıyor. Çakralar açılıp aktive olmuş ve bu yaşadığı durum ona hissel olarak uzaya çekilme ya da kuvvetli bir enerjiye doğru itilme hissi vermiş. Enerjiyi yönlendirmeyi ögrenene kadar da bu tip enerji çıkısları yaşar.Ama burda benim açımdan hoş olmayan bir handikap var. Belki başkalarını enterese etmeyebilir ya da anu kaynaklı din ve öğretiler ,tanrı tanrıça bazlı inançları benimseyenler için kundalini uyanması beklenilen ,arzu edilen bir şey olabilir. Benim için içindeki yılanı uyandırma isteği,ister bilinçli olsun ister bilinçsiz,kabul edilir birşey değil. Ben bu kişiden uzak durmayı tercih ederim. Kundalini uyandırmadan çakra temizliği,çakraların düzgün çalışması tercih edilmeli.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bir uyanış da olmuş olabilir eğer uyanışsa sebebi araştırılmalı yeteneği de bu olabilir yeteneği böyle olan arkadaşlar varsa söylemesin ulu orta yerde zaten yeteneği sahibi en iyi bilir oraya buraya nedir bu diye yazmanın pek manası yok eğer yetenek olduğunu biliyorsa tabiki bilmiyorsa onlara lafım yok internette kitaplarda bulabildiğiniz kadarını bulun ama sizin yeteneğinizle tıpatıp aynı olacaklar diye bir şey yok bulabilirseniz bile yani benimki de öyle olacak diye kendinizi bloklamayın belki ondan daha farklı şeyleri de içeren bir yetenektir

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bence bu arkadaş da kundalini uyanıyor. Çakralar açılıp aktive olmuş ve bu yaşadığı durum ona hissel olarak uzaya çekilme ya da kuvvetli bir enerjiye doğru itilme hissi vermiş. Enerjiyi yönlendirmeyi ögrenene kadar da bu tip enerji çıkısları yaşar.Ama burda benim açımdan hoş olmayan bir handikap var. Belki başkalarını enterese etmeyebilir ya da anu kaynaklı din ve öğretiler ,tanrı tanrıça bazlı inançları benimseyenler için kundalini uyanması beklenilen ,arzu edilen bir şey olabilir. Benim için içindeki yılanı uyandırma isteği,ister bilinçli olsun ister bilinçsiz,kabul edilir birşey değil. Ben bu kişiden uzak durmayı tercih ederim. Kundalini uyandırmadan çakra temizliği,çakraların düzgün çalışması tercih edilmeli.

Kundalini uyandırmanın ne gibi bir sakıncası var? Uygun yöntem usui reiki mi çakra temizliği için?

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Orjinimiz ne olursa olsun bu boyut ve bu dünya da yaşayabilmek için hepimize kodlanan bir sürüngen bir bilinç var.Bunun uyanması bizi onların şuursuz askeri yapar. Hepimizde çeşitli kilitler,şifreler ve acil durumda aktive edilecek kodlar var.Düzene ters düşmeden ama tam da köle olmadan yaşayabiliriz ,düzene bağlı bilinçsizce yaşayabiliriz veya tam anlamıyla köle ,asker de olabiliriz. Bunun kazanımları da olabilir.Doğa üstü veya insan üstü denen güçler ,yeteneklerde bize verilebilir. Ama pozitif yönde uyanış olmaz bu hep engellenir.Birde düzene muhalif şekilde bu kundalini yi reddedip uyanış gerçekleşirse ,sizin düzene etki derecenizde sizde bulunan bazı kodlar aktive edilir. Yani düzeni tehdit ederseniz vaktinde öngörülüp size yerleştirilen hastalık yapıcı çipler aktive edilir ve ölürsünüz.Aytunç bey gibi.
Çakra temizliği gibi konular benim ilgi alanım sayılmaz daha bilgili arkadaşlar daha iyi bilgi verebilir. Ama şunu diyebilirim yargı,kınama,suçlama,tabular...sevgisizlik ve negatif duygular blokaj yapabilir. Ruhsal arınma,doğada bulunma,nötr olma çakraları dengeleyip düzgün çalıştırabilir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Orjinimiz ne olursa olsun bu boyut ve bu dünya da yaşayabilmek için hepimize kodlanan bir sürüngen bir bilinç var.Bunun uyanması bizi onların şuursuz askeri yapar. Hepimizde çeşitli kilitler,şifreler ve acil durumda aktive edilecek kodlar var.Düzene ters düşmeden ama tam da köle olmadan yaşayabiliriz ,düzene bağlı bilinçsizce yaşayabiliriz veya tam anlamıyla köle ,asker de olabiliriz. Bunun kazanımları da olabilir.Doğa üstü veya insan üstü denen güçler ,yeteneklerde bize verilebilir. Ama pozitif yönde uyanış olmaz bu hep engellenir.Birde düzene muhalif şekilde bu kundalini yi reddedip uyanış gerçekleşirse ,sizin düzene etki derecenizde sizde bulunan bazı kodlar aktive edilir. Yani düzeni tehdit ederseniz vaktinde öngörülüp size yerleştirilen hastalık yapıcı çipler aktive edilir ve ölürsünüz.Aytunç bey gibi.
Çakra temizliği gibi konular benim ilgi alanım sayılmaz daha bilgili arkadaşlar daha iyi bilgi verebilir. Ama şunu diyebilirim yargı,kınama,suçlama,tabular...sevgisizlik ve negatif duygular blokaj yapabilir. Ruhsal arınma,doğada bulunma,nötr olma çakraları dengeleyip düzgün çalıştırabilir.

Teşekkürler açıklama için.. Güçlü bir enerji sistemi olduğu için kötü bir şey aramadım altında zaten insanda olan bir güç diye düşündüm. Evet haklısın doğa hepimizin şifa kaynağı.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Olayı derin devlet,mit bağlantısı gibi düşünün. Devamlı izlenip ,kontrol altında tutuluyoruz ve muhtemel tehdit olacak kişiler çipli.Sisteme karşı çıkmaz veya hizmet ederseniz belirli oranda bal tutan parmak misali kazanımlarınız olur. Sistemin yanlıs olduğunu bilir ama eyleme gecmezseniz sadece işlerinizin ters gitmesi veya fakirlik gibi olumsuz etkilere maruz kalırsınız. Sisteme savaş açarsanız ,bedeninizdeki hastalık yapıp sizi öldürecek çip aktive edilerek ,tehdit ortadan kaldırılır.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Enerji dediğimiz kavram, evrenin belli yerlerinde saf halde ya da işlenmiş olarak bulunan kaynağa verilen isimdir. Bu kaynak tanrı (yaratıcı-Gök kubbe efendisi) tarafından yönetilir ve yönlendirilir. Ruhlarımız dünyaya gönderilmeden önce spatyom alanında bazı enerjilere göre kodlanırlar. Bu kodlamalar dünyevi yaşantılar sırasında değişebilir ya da tamamen farklılaştırılabilir. Muhtemelen sizin kodlamanız bazı etkenlere bağlı olarak değişiyor şu anda. Bu değişim kolay da olabilir zor da.. Eğer ki doğuştan var olan bir yeteneğiniz var ise kodlamanızın değişiyor olması muhtemeldir.

Bilginize Saygılarımla