Ayda 10 dan fazla oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Bu olay mı yoksa başka bir şey mi hala anlamış değilim.
Gördüğüm rüyaların mı gerçekleşmesi, yoksa rüyamda gördüklerimin gerçekleşmesi ile DEJAVU nun bir bağı mı var!!!

Gerçekten ban ayardım edebilicek olan var mı? Önceden yaşamışım gibi gelen şeyleri 1 defa ya da 1' den fazla kez tekrar edebiliyorum.
Bazen de 1 günde 1' den fazla kez dejavu diyeceğim olaylara şahitlik ediyorum. Şöyle söyleyim: "Tv' de film veya başka 1 şey izlerken 1 sahne, ev içinde veya mekanlarda olan bir an, benim olduğum durum vs." bunların hepsinin ortada yaşandığı 1 an veya gün içinde olan bir kaç an olaylar...

Bunlar Dejavu mu başka bir şey mi?

4

43887

sanki ben bunu önceden yaşamıştım duygusuna kapılmanız dejavudur,yapılan araştırmalarda da %50 den fazla insanın yaşadığı bir durumdur...sevgiler...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Mod un dediği gibi bilime göre dejavu ama bu dinlere göre yaptığım araştırmada bir psişik .
Bunda seviyeler var nasıl anlatsam oyundaki gibi seviyler var git gide güçleniyosun .
Yani bu yetenek sana doğuşta veriliyor herkese farklı tabii .
Aynı olay bende de oluyor bunu sen rüyanda önceden görüyorsun ama hatırlamıyorsun işte buda seviyemizle alakalı aynı durum bende de var ...
Aslında çok güzel bir durum ama kullanamadıktan sonra boş .
Mesela kimisi bunun seansları var bu yeteneğini ilerletiyo bir kişinin ölüceğini bile önceden görebiliyor yani .
Ben bırak ölüceğini görmeyi televizyonda bir film var o filmi izlerken bir hareket yapıyorum o aynı şey gerçek hayatta da oluyo sonra ben bunu bir yerde görmüştüm aynısı olmuştu diye saf saf düşünüyorum .
:D

origanum

Yönetici
Dejavu bir yetenek değildir. Sizin olmasını istediğiniz ve bahsettiğiniz yetenek ise durugörüdür. İkisini karıştırmışsınız.
Soruyu soran üyenin yaşadığı durum ise dejavudur. Sıklığı endişe edilecek bir durum değildir, içiniz rahat olsun.

Kererm

Kayıtlı Üye
aynısı.Konu bile açmıştım :D geliştirmenin bir yolu yokmu seanslar hariç?

candokia

Kayıtlı Üye
dajevu geliştirilmez hatırlanılır nedenini bilmiyorum ama daha önce yaşamış hissi veriyor insan kendisini garip hissediyor hemen hemen en az haftada 2-3 kere yaşadığım oluyor hiç bir tehlike söz konusu değildir sevgi ve ışıkla :)

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Dejavu bir yetenek değildir. Sizin olmasını istediğiniz ve bahsettiğiniz yetenek ise durugörüdür. İkisini karıştırmışsınız.
Soruyu soran üyenin yaşadığı durum ise dejavudur. Sıklığı endişe edilecek bir durum değildir, içiniz rahat olsun.
Yetenek deildir dediğiniz şeyin 2 yıldır saniyesi saniyesine içindeyim.Arkadasa sıklığı endişe edilecek bir durum deil demişsiniz.Benim çoktan tahtalı köyü boylamam yada delirmiş olmam gerekiyordu anladığım kadarıyla şunu bir açıklığa kavusturalım :)

candokia

Kayıtlı Üye
Yetenek deildir dediğiniz şeyin 2 yıldır saniyesi saniyesine içindeyim.Arkadasa sıklığı endişe edilecek bir durum deil demişsiniz.Benim çoktan tahtalı köyü boylamam yada delirmiş olmam gerekiyordu anladığım kadarıyla şunu bir açıklığa kavusturalım :)
kesinlikle size katılmıyorum :)
kesinlikle yetenek değildir hemen hemen her herkesin başına gelebilir eğer ama siz dajevu yu kötü bir şey algılıyorsanız başınıza kötü şeyler gelebilir bahsettiğiniz gibi ''tahtalı köy'' durumunu yanlışlıkla kendinize gerçekleştirebilirsiniz akla gelen çekilir :) neyse kesinlikle tehlike söz konusu değil başınıza negatif duygu getirmeyin sevgi ve ışıkla :)

Teykel00

Banlı Kullanıcı
kesinlikle size katılmıyorum :)
kesinlikle yetenek değildir hemen hemen her herkesin başına gelebilir eğer ama siz dajevu yu kötü bir şey algılıyorsanız başınıza kötü şeyler gelebilir bahsettiğiniz gibi ''tahtalı köy'' durumunu yanlışlıkla kendinize gerçekleştirebilirsiniz akla gelen çekilir :) neyse kesinlikle tehlike söz konusu değil başınıza negatif duygu getirmeyin sevgi ve ışıkla :)
Yetenektir yada değildir diye bir belirtme yapmadım :) 2 yıldır içindeyim saniyesi saniyesine diyede belirttim origanum arkdasımızda arkadasa yorum yapmıs sıklığı endişe edilcek bir durum deil diye ee bende yazmısım onun üstüne benim o zaman ya kafayı yemem gerekiyor yada tahtalı köyü boylamam gerekiyor diye.Ben mi ters yazmısım yoksa siz mi ters anlamıssınız :)

durubilir

Banlı Kullanıcı
dejavu bir mükafattır,seviliyosun . Redejavu bide oda o belirli bi günde yaptıklarınızı rüyanızda görmenizdir,buda bir hediye oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...