denenmiş tılsım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wanted2014

Kayıtlı Üye
denediginiz geri getirme icin yaptıgınız tılsım ve benzeri sonuç veren çalışmalarınız var mı ?
Forum da buna benzer konular var fakat kimse sonucu yazmamış..
Cevaplarsanız çok sevinirim.. Bir de yani hangi aşamalar kaç gün süre gibi bilenler varsa yazabilir mi ?
İyi forumlar..

aşk1

Banlı Kullanıcı
büyünün sonucunu bırakın yapıldıgından bile bahsetmemeli kişi kural budur. büyü yapmadan önce koruma yapıp kendinize öyle yapın büyüyü.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
denediginiz geri getirme icin yaptıgınız tılsım ve benzeri sonuç veren çalışmalarınız var mı ?
Forum da buna benzer konular var fakat kimse sonucu yazmamış..
Cevaplarsanız çok sevinirim.. Bir de yani hangi aşamalar kaç gün süre gibi bilenler varsa yazabilir mi ?
İyi forumlar..

1.Bir tılsım bir başka kişi de etkili olabilir sizde etkili olmayabilir.Bu kişinin enerjisine ve imajinesine bağlıdır.Hiç kimsenin enerjisi ve imajineside bir olmadığı için bu soruyu sormanız anlamsız olmuş biraz.

2.Dediğim kişi her şey kişinin enerjisine,inanmasına,imajinesine bağlıdır.O yüzden her hangi bir süre yoktur.

Ek olarak hiç bir gerçek büyücü size ben bunu yaptım sonuç aldım demez.Diyecek olan kişinin büyü ile bilgisi yoktur. :)

hasan06

Kayıtlı Üye
1.Bir tılsım bir başka kişi de etkili olabilir sizde etkili olmayabilir.Bu kişinin enerjisine ve imajinesine bağlıdır.Hiç kimsenin enerjisi ve imajineside bir olmadığı için bu soruyu sormanız anlamsız olmuş biraz.

2.Dediğim kişi her şey kişinin enerjisine,inanmasına,imajinesine bağlıdır.O yüzden her hangi bir süre yoktur.

Ek olarak hiç bir gerçek büyücü size ben bunu yaptım sonuç aldım demez.Diyecek olan kişinin büyü ile bilgisi yoktur. :)
en az kelimelerle ancak bu kadar net anlatılabilirdi eline sağlık :)

wanted2014

Kayıtlı Üye
Neden söylemesin ? Yani bunu paylaşması sakıncalı mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...