sevilen kişiye yapılan büyü deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

endaayaz

Kayıtlı Üye
Aslında bu sitede yeniyim. Arada misafir olarak yazılanları okuyordum o kadar. Şu sıralar çok sevdiğim bir çocuk var. Konuşuyoruz aradığımda 2-3 saat aramızda iletişim var bana ilgisi var ama bir türlü bana yazmıyor buluşmaya yanaşmıyor. İlk başta sayın Yule'ye bakım yaptırtmaya karar verdim ancak daha kesin bir şeyler yapmaya karar verdim büyüleri okuduktan sonra. Asıl soruma gelirsek ben büyü yapmak istiyorum ve deneyimlerinize ihtiyacım var. burada bilgisi olan üyeler hangi büyüyü yaptılar ve sonuçları ne oldu paylaşırlarsa bana da yapmayı düşünenlere de yardımcı olur diye düşünüyorum.

asterix

Kayıtlı Üye
Büyü yapma kararını vermeden önce bu yolun doğru olup olmadığın iyi düşün,büyü neticede görünmeyen kuvvetlerce bir yönlendirme zorlama,karma yada günaha girebilirsin ayrıca bu yönelim sevgiden çok bencil istekler içeriyor gibi görünüyor.(kusura bakma bu ahlak hocası nerden çıktı diyebilirsin ama dikkate al)

aşk1

Banlı Kullanıcı
bu sizin kararlarınıza karışıyormuşum gibi algılanmasın. tamam karşınızdaki kişiyi sevebilirsiniz onunda sizi sevmesini isteyebilirsiniz. ama zorla ya da iradesini devre dışı bırakarak yapmaya kalkmanız inan sizi çok kötü biri eder. çünkü bu iyi bi şey değildir ap açık şekilde bunun dışında sevilmek sizin hakkınız dahi olsa bunu büyü ile alma hakkına sahip değilsiniz. ve büyü tabi gerçek bir büyüden bahsetmek gerekirse ki bunu yaptınız diyelim geri dönüşü nerdeyse yok gibidir yani gerçek bir büyünün bozumu zordur. ayrıca inancınız nedir bilmiyorum eğer müslümansanız bunu ayrıca bu açıdan da düşünmelisiniz. çünkü büyü yapan bir müslümana cennetin kapısı kapanır. ve şunuda belirtmeliyim ki büyü çok ve çok tehlikelidir. neyle uğraşmak istediğinizin bilincinde olsaydınız bence yapmak istemezdiniz. çünkü belli ki bu konu hakkında hiçbir bilgi birikiminiz yok. en başta kendinize şunu sorun büyü yaparken ya bir varlık gelirse? napcaksınız sizi kim kurtarcak? ki varlık gelme ihtimali yüksek. güzelim hayatınızı yaşanmaz hale getirceksiniz belki. yapılan her büyü Allah tarafından gerçekleşmekte o istemezse ister varlıklı isster varlıksız yapın büyünüzü gerçekleşmez.

endaayaz

Kayıtlı Üye
Ya bilmiyorum. tek korkum bir arkadaşımın büyü yaptıgını ama sonrasında işe yaramayıp tüm işlerinin ters gitmeye başladıgını söylemesi oldu. En azından araştırma sürem olur. O arada belki Yule meşgul olmaz ve bakım yapabilir bana en azından değerse bu riske girerim..

biard

Kayıtlı Üye
Büyü yapmak için büyücü olmanız gerekir. Yoksa pat diye yapılacak bir şey değil evet tersine dönme ihtimali var ya da daha kötü şeyler çünkü büyücü değilsiniz. Şimdi soracağım soruyu yanlış algılamayın ama büyüyle gelen bir aşk sizi mutlu edecek mi? Tatmin edecek mi sizi? Karşınızdakinin yaşayacağı zorlukları geçtim bile. Ama insan sevdiği kişilere acır. Sevdiği kişilere kötü bir şey olmasını istemez. Evet forumda kimsenin görüşüne karışılmamalı ama bunu gerçekten anlamadığım için söylğyorum. Sevmediğiniz bir insan size aşk büyüsü yapsa hayatınnızdan çalsa ister misiniz? Ya da sizin gerçekten sevdiğiniz birini başka biri büyüyle elinizden alsa? Belki o çocuğu biri sizin sevdiğinizden daha çok seviyor belki de bu gerçek aşk onunki. Ama siz onu büyüyle o kişinin elinden aldığınızda onun duyguları nasıl olur sizce?

aşk1

Banlı Kullanıcı
risk mi risk kelimesi hafif kalır bilgisiz biri için diri diri kendi gömmek demek daha doğru. abartmıyorum da az bile söylüyorum. şimdi arkadaşınızın naptığını bilmediğimiz için bir şey diyemem ama şöyle bi düşünün kafanızda bi canlandırın diyelim büyü malzemeleriniz hazır başladınız yapıyorsunuz büyüyü sonra pat bi varlık geldi napcaksınız? kendinizi nasıl koruyacaksınız? bütün hayatını bu konuda bilgilenmek icin harcıyan hatta bazılarının da varlıklığı olsa bile başedemezken sen nasıl ediceksin? yüksek tehlike eşittir büyü. bunun yerine müslümansanız dualarla durumunuzu çözüme kavuşturmanız mümkün. Allah her duanın karşılığını verir. önce bi dua etmeyi dene. sabret dua et derim.

endaayaz

Kayıtlı Üye
Bu kişisel bir karar, herkesin düşünceleri sebepleri kendine kalmalı. Dışardan bencilce gözükse bile. Yule fal bakımı yapmıyor mu artık? bununla ilgili yakın zamanda açılmış bir konu bulamadım da..

nikotin-34

Kayıtlı Üye
burası büyü sitesi olduğuna göre büyü yapmamanın daha doğru olduğunu söylemek biraz garip oluyor her ne kadar ben de aynı fikirde olsam da.
ben böyle bir şey yapsam, "büyü yaptığım için yanımda" fikriyatı olur hep aklıma. sevgi ve ışıkla

aşk1

Banlı Kullanıcı
evet büyü sitesi ama bu büyünün kötü olduğunu değiştirmez. kötü kötüdür iyide iyidir.
sadece bilgilendirme yapılıyor ki bilmediğin bir şey var mı diye çünkü kimse engelleyemez sana kalmış yapıp yapmamak. ama bizim burda seni bildiğimiz ölçüde artısı eksisinden bahsetmeliyiz ki ona göre kararını gözden geçirmelisin. yule bakıyordu evet mesaj atın ona size dönücektir mesajınızı görünce.

makbule2

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba uzun zaman dır bende siteye hiç bakamadım şimdi kızım cok zor durumda 2 yıllık evli ve şu an boşanma davası acmişlar amma ben biliyorumki birbirlerini hala seviyorlar bana bu konuda acil barişmaları icin yardıma ihtiyacım var lütfen bu yuva yılılmasın hepinizin yardım etmenizi bekliyorum

asterix

Kayıtlı Üye
Burası sadece büyülerin anlatıldığı büyü sitesi gibi bir yorum yapılmış bu doğru değil,her türlü kişisel gelişim temelinde olan bir site egzemada tartışılyor,astral seyahatte daha ziyade metafizik çalışmalar yapmak isteyen kişiler paylaşım yapıyor,bu çalışmalar kişisel gelişim temellidir,büyü de olsa başka bir şeyde olsa özgür irade yasasını çiğneyemeyiz ;yani rızası olmayan birine zorla bir iş yaptırmamız doğru değildir ve mutlaka bedeli olur,ayrıca her büyü yada büyüsel çalışamayı aynı görülmemeli,siz biri gelsin kucağıma otursun diye büyü yaparsanız bu yanlıştır ama yahu tarlada ekinlerim var berektli olsun diye bir şey yazar okur yada yazdırısınız bana göre bana göre bu masumdur çünki kimse bir zarar görmemiştir,başka varlıkların kişisel haklarına saygı gösterilmelidir bu cinde olabilir bir kedide bir demonda yada başka bir varlık da olabilir bu çok önemli bir husustur genç arkadaşlar lütfen dikkat ,sonra başımız çok ağrır,size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi kimseye yapmayın.

aşk1

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar merhaba uzun zaman dır bende siteye hiç bakamadım şimdi kızım cok zor durumda 2 yıllık evli ve şu an boşanma davası acmişlar amma ben biliyorumki birbirlerini hala seviyorlar bana bu konuda acil barişmaları icin yardıma ihtiyacım var lütfen bu yuva yılılmasın hepinizin yardım etmenizi bekliyorum
bunu ayrı bir konu olarak açmanız daha güzel olur. merak etmeyin boşanmada hemen boşanma yaşamaz kızınız tabiki karşı tarafın elinde haklılığını gösteren bir şey yoksa. onun dışında kızınız boşanmak istemesin ve kesinlikle bi avukattan yardım alın. önceliikli olarak bunu adli kısmını güzelce düzenleyin sonrada dualarınızı yapın belkide kızınız için hayırlısı budur ve siz bunu bilemezsiniz.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Şans eseri az önce eskiden açtığınız başlığa bakıyordum. Eski başlıkta yapılan bir yorumda denildiği gibi olayı bilmiyormuşsunuz ve siz buradaki 3. şahıssınız. Boşanmak istemeleri kendi kararlarıdır. Zannedersem boşanmamaları için bir büyü istiyorsunuz. Etkilerini bilmiyorsunuz başınıza neler gelebilir haberiniz yok belki de. Neden kendileriyle konuşmuyorsunuz bu konuda ?

Bir önceki cevabımda sayın makbule2'ye yazmıştım. Alıntı yapmayı unutmuşum. Asıl konumuza gelirsek Sayın Endaayaz konuştuğunuz kişi size mesaj yazmıyor diye büyü yapmayı düşünmeniz ben de dahil çoğu kişi tarafından kötü karşılanacaktır. Yani konuştuğunuz kişi ben bile olabilirim veya forumdaki herhangi bir erkek de olabilir. Belki kişinin işi çıkmıştır belki sizinle fazla ilgilendiğini düşünüp sizden karşılık beklemiştir. Siz de onunla konuşmadan size neden cevap yazmadığını sormadan burda yanlış yollara başvurmazsınız umarım.

endaayaz

Kayıtlı Üye
Yorum yazan arkadaşlara öncelikle şunu söyliyim bu çok düşünülmesi gereken bir şey ve ben bundan vazgeçtim. Belki ileride ben sevmeyeceğim veya başkası çıkacak karşıma çok seviyorum ama ileride ne olucağı hiç belli olmaz. Aslında önceden büyüyü yapan arkadaşım öğrenmemi istemişti nasıl olsa bir kere yaptım iş işten geçti diyerek ama onunlada ciddi ciddi konuşup düşüncelerimi söyledim oda gönülsüz oldu. Yorum yapan herkese teşekkürler

hasan06

Kayıtlı Üye
madem çocuğunda sana eğilimi var ama açılamıyorsa neden büyü yaptırmak istiyorsun ki en doğal ve en etkili yöntemi yapsan daha iyi olmaz mı ? git konuş :) ilk adımı sen at daha iyi olmaz mı

DeryaG358

Kayıtlı Üye
Büyü yaptırmana , yapmana gerek yok çok büyük bir risk bu deneyiminiz olmadan hiç tavsiye etmem. Sevdiğiniz kişinin biraz acıya dayanabilceğine inanıyorsanız bir dua var onu deneyin derim ...
İyi Forumlar

melankolik

Kayıtlı Üye
Büyü yaparak şeytani cinleri kullanıyorsun ve hadi diyelim Tuttu büyü karşındaki cin oluyor insan değil.. Bende zamanında çok aradım belkide yaptım.. Ama sonuç bana olan cin musallatı sadece :(

demonic

Kayıtlı Üye
Büyü yaparak şeytani cinleri kullanıyorsun ve hadi diyelim Tuttu büyü karşındaki cin oluyor insan değil.. Bende zamanında çok aradım belkide yaptım.. Ama sonuç bana olan cin musallatı sadece :(

Hatalı ve eksik...İnsanlar kendi enerjilerini kullanarakta büyü yapabilirler...

Keira

Moderator
Üyelerimiz çok güzel cevaplar yazmış ben de biraz toparlamak istedim.

1. Burası parapsikoloji sitesi sadece büyü platformu değil.
2. Burada yazılan her büyü eksiksiz ve başarılı diye bir şey yok. Çünkü herkesin büyü yapamayacağı gibi buradaki her büyünün de verilen her tarifin de doğruluğu tartışmaya açıktır.
3. Bazen buradaki büyüleri yapan bazı üyeler istedikleri sonuçları aldıklarında büyünün tuttuğunu sanıyorlar ancak gerçekte olan durum daha farklıdır. O üyelerin olmasını istedikleri şeye inançları evren tarafından gerçekleştiriliyor. Hani bir şeyi çok isteriz olur ya o mantık. Çünkü herkes büyü yapamaz, herkesin yaptığı her büyü de tutmaz. Büyü yapmak çok çalışma, çok emek ve yetenek ister.
4. Büyüden bahsederken risk aldım diyorsunuz. Riskten kastınız nedir? Çok hafife alıyorsunuz evrenin al-ver döngüsü. Her büyünün bir bedeli, dönüşü vardır. Hadi diyelim siz yapamazsınız zaten de gerçekten bu işle uğraşan büyü yapabilen birini buldunuz ve yaptı. Bedelini ödemeye gerçekten hazır mısınız? Belki malınızdan, belki sevdiklerinizden feragat edeceksiniz. Bir insanın yaşamını değiştireceksiniz. Bunun bedeli elbet büyük olacaktır, bunu göze alabiliyor musunuz? Peki sonrasında sizi sevmeyen bir insanı zorla kendinize aşık ettiğiniz için kendinizi, bu bencilliğinizi kabul edebilecek misiniz? Daha önemlisi bir insanı kandırıp zorla hayatına girdiğiniz için, kendinizi affedebilecek misiniz?

Her şeyi bu kadar basit sanmayın. Bir karar verirken, hele ki bu kadar önemli bir karar mutlaka olabilecek tüm olasılıkları düşünmelisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...