Tilsim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wanted2014

Kayıtlı Üye
arkadaşlar iyi forumlar bir sorum olcak. Bundan 25-30 gün önce kız arkadasımın geri gelmesi icin 3 adet vefk calısması yaptırdım bir hocaya birisini tütsü amaclı yaktım küllerini evin önüne serptim. Digerini bir göle bıraktım ve birini de mum ateşinde yakarak külünü bir agacın dibine serpistirdim.
Fakat bekledigim bir sonuc alamadım bu kadar gün geçmesine ragmen . sizin fikriniz nedir ? Yani tutma ya da tutmama olasılıgını siz degerli forum sakinlerine soruyorum..
İyi forumlar..

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Cevabı çok basit,arkadaşınızın gelmediğine göre yaptırdığınız uygulamalar tutmamış.Benim açtığım bir konuda 8 saate kalmaz gelir sözümü hatırlarsanız ve 8 saatten sonra getiremeyen uygulama ya eksik yada yanlış yada uydurmadır yada eksiklik yapandadır.Siz en iyisi başka çareler arayın.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir uygulama herkezde tutmaz yani ayşede tutan fatmada tutmayabilir vefkler kişiye özeldir her kişi için o kişiye özel vefk yapılır hocalar bazen kitaplardan bakıp bakıp yapıyor kişiye özel yapamıyorlar, Büyüyü araştırırken bunları öğrenmiştim
urumhamatahayilin yapılan büyülerin neden tutmadığını anlattığı bir yazısı vardı yanlış hatırlamıyorsam
o yazıyı okumanızı öneririm

wanted2014

Kayıtlı Üye
sarımsak majisini okudum fakat deneyimim yok. Sizce yapınca sonuc alır mıyım ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Büyü yapmak bir kaç kelime okumaktan ibaret değildir ruhsal olarak enerjisel olarak hazırlanman lazım buda uzun bir zaman gerekebilir
bu işe yeni başlayan birisi için ise epeyce uzun zaman gerekir

iyisimi siz ya gerçek bir büyücü bulun her ben büyü yaparım diyene inanmayın
yada o insanın kararına saygı gösterin illaki benim dediğim olsun diye büyü yapmaya çalışmayın

wanted2014

Kayıtlı Üye
ortalık hep dolandırıcı gerçekten büyü yapan birisi bulunmuyor ki

AK_bÜYÜCÜ

Kayıtlı Üye
özerinde iki hafta geçmişse ve hala tutmamışsa umudunu kes bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...