Telepati yoluyla uzaylılarla iletişim?

mdd

Kayıtlı Üye
Bunu bir kaç sitede araştırdım ama kesin bir sonuç alamadım yani beni tam olarak tatmin etmedi çoğu sitede uzaylıların telepati de insanlardan çok daha iyi oldukları için iletişim olabilir diyor ayrıca hiç tanımadığınız biriyle telepati olabilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Telepati sadece birbirlerini tanıyan kişilerle olur bir kural yok. :)
Birbirlerini hiç tanımayan kişilerde telepati yoluyla iletişime geçilebiliyor.Telepati zihin gücü kullanılarak yapılır ve belirli frekanslar kullanılır.O frekansları kullanan telepat iletişime geçmeye çalıştığı kişi ile aynı frekansa ulaşır ve iletişime geçer. :)
Burada telepat kişi bir nevi radyo görevi görür. :)

asterix

Kayıtlı Üye
iletişim kurmak istiyorsan konsantro olarak düşün ,iletişim kurma isteğini belirt hemen yılma bir süre devam et,senin düşüncelerini alanlar seninle iletişim kurmak isterlerse kendilerini senin titreşimne ayarlayıp iletşim kurarlar iletişim kurma arzunun amacı nedir önce bunu çok netleştir ,bu arzun kendine hizmet ise başka ,başkalarına hizmet ise başka tip varlıkları kendine çekebilirsin ,uzaylılar tek tip değil bir çok boyuttan varlık burada gözlemci bulunduruyor bazılarıda üslerde filan abd de,4. boyutta yaşayan kendine hizmet eğilimli negatif varlıkları çekersen işin zor,ama sık sen merak ediyorsun diyede seninle iletişim kuracaklarını sanmıyorum,dünya karantina altındda olduğu için bunun için ciddi bir neden olması lazım uzaylılar izledikleri insanlarla iletişim kurmayı kendileri seçiyorlar bunun karmik yada başka nedenleride olabilir ,bazen adanmış yüksek titreşimli bir grubu seçip mesaj vermeye çalışıyorlar bunlar şahsi kanatlerimdir.

mdd

Kayıtlı Üye
peki bunu daha önce biri yapmış mı sizi bu konuda çok bilgili gördüm sizin hiç deneyiminiz var mı?

asterix

Kayıtlı Üye
Sizin bahsettiğiniz gibi direkt telepaik iletişim kurmadım ama rüya formunda başka boyutlara,kürelere götürülüp gezdirildim diyeyim ,bazende iletişim kurarsınız ama hatırlayamayabilirsiniz,çünkü uzaylılar anıları silebiliyor ben kendimde bundan şüpheleniyorum,size tavsiyem gezgin yada yıldız tohumu kavramını araştırın ve bir hipnoz yaptırın.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama toplu bir telepatik iletişim yapıldı dünya dışı varlıklarla. En son 10. düzenlendi sanırım. the starpeople diye aratırsanız bulabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden de deneyimlerini paylaşanlara ulaşabilirsiniz. Ben de denemiştim ama hayal mi ettim gerçek miydi bilmiyorum :)