Cecesaretiniz varsa buyrun

hopefull06

Kayıtlı Üye
5 yıl önce bir gece kucağımda lap top, oda karanlık ve karşımda makyaj falan yaptığım ayna vardı, ama dikkat etmemiştim, birden başımı kaldırdım laptotan, aynaya dikkatli baktım ve yüzüm önce çok güzel gözüktü vay be dedim :) 5-10 dakika sonra bidaha baktım bakmaz olaydım :D elim ayağım korkudan zangırdadı resmen, o nasıl bişeydi Allahım..ben istemesemde başımı çeviremiyordum gözlerimi yumarak aklıma ne dua ne ayet gelirse artık.. Ben bu sitede bazı konuları görünceye kadar bazılarını acaba tek benmi yaşıyorum diye düşünüyordum. Bir defada otobüsle gece yolculuğuna çıkarken otobüsün tavanında loş ışıklar olur ya, kendinizi pencerenin camından görürsünüz hani, o sırada kendi silüetimi gördüm ama gözlerimin sanki içinde beyaz ışıklar patlıyor, sonra kırmızıya döndü, yorgunluktur dedim, üzerime çekmedim :D Bazen kazara bişeylere maruz kalıyoruz ama reddedip kabul etmemek, üzerine çekmemek en iyisi..

soldier

Kayıtlı Üye
Yatağımın hemen dibinde, bir kısmı yatağımla temas eden bir aynam var odamda.
Dün gece yatarken de biri aynayı tıklatıyormuş gibi takırtılar duydum.
Halbuki hiç davetlerle ilgilenmem.
Neyse arkamı dönüp uyudum ben de. :D

hopefull06

Kayıtlı Üye
Yatağımın hemen dibinde, bir kısmı yatağımla temas eden bir aynam var odamda.
Dün gece yatarken de biri aynayı tıklatıyormuş gibi takırtılar duydum.
Halbuki hiç davetlerle ilgilenmem.
Neyse arkamı dönüp uyudum ben de. :D
Kedidir o kedi :D

thea hera

Kayıtlı Üye
Deneyeceklerini söyleyenler denediler mi? Denemem ama çok merak ettim sonucu yahu..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Açıkçası bende çok aynaya bakarım aynada hiç görmedim fakat gozlerimi kapattığım an bir çok varlık gordum.. Ehh bazen aşırı korkunç olabiliyorlar..

ruhname

Kayıtlı Üye
ben baktığımda yüzüm kızarıp morarır gibi görmüştüm tabi bunlar alı yanılmaları hep

fako

Kayıtlı Üye
okumaz olaydım aydınlıkta bile aynada kendi gözlerimin içine bakamıyorum

Angel_RU

Banlı Kullanıcı
Ürktüm Gece Akşam İTiraf Etmeliyim Bakmaya Yürek Yemez Astım Var Kalpten Giderim. Ama Saolun Arkadaşı Korkudan Öldürrüz Artık :D :D

jensına

Kayıtlı Üye
Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz, süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı, bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?
Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.
"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.
Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küç ük ve poğtan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?
Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte....

Alıntıdır ve şahsımca denenmemiştir herhangi bir olayda mesuliyet kabul etmiyorum..

Ben bunu başka sitede okumustum dememiştim gece 24.00 falandı boy aynası var bizim yurtta baya baktım sonra gözlerim bozulacak dedim bir şey olmadı ama gerçekten ürktüm ama kendimden ürktüm

ELAHEH

Kayıtlı Üye
geçen gün korkarak uykumdan uyandım bende yatağımın tam karşısında kocaman bir ayna var bakmamak mümkün değil ve yüzümün tuhaf şekiller aldığını gördüm o an psikolojik sandım ama dün gece de denedim ve hem yüzümün şekli değişti hem de fısıltılar duydum bu gece bir daha denemeyi düşünüyorum ama sonucunu göze alamayan arkadaşlar dikkat etsin derim

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
Bende deneyemedim ve aynalara bakmamaya özen gösteriyorum geceleri nedense :)

Bilgiliİnsan

Kayıtlı Üye
Bir oda'da 2 insan varsa 10 tanede cin vardır gerçek bir cin'le yapılan iltibaharta geçmiş aralarında bu konu bide insanların nüfusunun 5 katından daha fazlalarmış.
yani aynanaların'da bu işte bir ilgisi olduğuna göre 4-5 tane cin görmeniz imkansız bir şey değildir.

fransula

Kayıtlı Üye
Ben karanlıkta baktığım zamanlarda hep masum bembeyaz hoş bir yüz görüyorum kendimden ziyade. hatta keşke böyle olsam dediğim oluyor :Angel_anim:

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Sorun bende mi bilemedim.Bunu daha öncede bir yerlerde okumuştum ama hiç etkilenmedim :) Tamam aynalar boyut kapısı olabilir o konuda fikrim yok bilemem ama bazı şeyler bu kadar kolay olmamalı.Bir şey gören insanların psikolojik olması muhtemeldir zannımca

dansedenwu

Kayıtlı Üye
Yatagımın karşısında ayna var mecburen bakıyorum ama sadece gece değil gündüz de görüyorum yüzümde başka şekiller vs. Ben göz yanılması sanıyordum onu :) yine de ürkütücü oldugundan aynalara pek bakmam. Geçen gece dua okurken bi an baktım aynaya gözlerim parlak sanki fosforlu gibi göründü loş ışıktan sanırım ama o korku bana yetti yerimde sıçradım :)

jungler

Kayıtlı Üye
işte kızdıgım nokta bu biri geliyor yalan,aptalca şeyleri alıntılıyor denenmemiş uyduruk şeylerle forumu kirletiyor safsata!