Cecesaretiniz varsa buyrun

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
,Hay Allah Razı olsun Aja bunları okurken evdeki aynaları düşündüm ve çok korktum beni rahatlattın arkadaşım teşekürler

Kişilik

Kayıtlı Üye
İncir ağacının dibine pisleyip cin çağırmak gibi aynanında farklı bir şey olduğunu düşünmüyorum sonuç olarak onu yapan insandır

Maytere

Banlı Kullanıcı
İnanmadım.
Saçma geldi bana.
Ayna alt tarafı cam.

Ü

Üye silindi 38107

Alt tarafı cam dediğiniz şeyin bazı ritüellerde büyük önemi var. Ayna bir nevi boyut kapısıdır. Buradan varlıklarla iletişime geçen çok insan olmuştur.

Bagul

Kayıtlı Üye
karanlık ve insan mutlaka bir şeyler görecekler ama kendi kafalarının içinde :) çocukça şeyler yok karanlık oda da aynaya bak yok bloody marry diye 3 kere söylersen aynalara gelir ayna bir geçit olabilir ama tutup da her önüne gelenin sadece bakmakla açabileceği bir geçit değil bence kara ayna uygulaması var ama onuda daha çok kötü amaçlarla kullanıldığını biliyorum

Ü

Üye silindi 38107

Benim demek istediğim bir varlık görünmek isterse aynada görünebilir. Bu uygulama hakkında pek bilgim yok.

AJA

Elit Üye
Eğer bir varlıkla iletişiminiz yok ise durup dururken aynada bir şey görmezsiniz.Fakat ayna boyut kapısı olduğundan ritüellerde kullanıldığında geleni görürsünüz.Tabi doğru yaptıysanız.

akiira

Kayıtlı Üye
Bundan 5 6 yıl önce arkadaşımla odamda oturuyoruz, aynanın karşısına geçti ben bir şeylerle uğraşıyordum o sırada.
Bana bakar mısın birazdan aynadan dedi. 1dakika filan sonra aynaya baktım, gözbebeklerinden yüzüne karanlık aktı tam tarif edemiyorum
simsiyah olmaya başladı, bir anda tabii. kendimde denemedim fakat arkadaşımda görmüş oldum. Sonradan yeniden yapmasını istedim
bu sefer ben de ona odaklandım aynadan ve gerçekten yüzüne akan siyahlık dışında yüzü korkunç bir hal aldı, hani bir anda değişti. Ha bir daha dener miyim hayır
ürkütücüydü.

xalpx

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim özellikle doğu anadoluda eskiden ve hatta günümüzde buna benzer yaygın inanışlar var.Örneğin yatmadan önce odadaki aynanın üstü bir örtüyle örtülür.Sebebide aynanın geceleri başka bir alemle bir nevi kapı görevi gördüğüne inanılması.Eskilerden böyle bir adet kaldığına ve hala yer yer uygulandığına göre insanların bir bildiği vardır diye düşünüyorum.

Maytere

Banlı Kullanıcı
Ayna içerisinde karşı tarafı göstermesi nedeniyle hep ilginç bir araç olmuştur.
Eski dönemlerde insanları korkutmasıda bu nedendendir.
Örnek ayna şarşısına başka bir ayna koyun ve size sonsuz bir görüntü oluştursunlar.
Aynalar ritüellerde kullanıladabilir.

Ama ayna en sonunda arkası siyaha boyanmış bir cam parçasından öte birşey değildir. Bize tam karşısını gösterir.
Boyut kapısı fikride bana hiç inandırıcı gelmedi.

Lusin

Kayıtlı Üye
Çok bakarım ama kendimi görürüm.üzerinde büyü olan insanlar kendi yüzlerini farklı şekilde görebiliyor ya da aynada başka canlılar görüyor.bu gerçek olan bir şey

aşk1

Banlı Kullanıcı
başlıkta yani :D öcü var içeride der gibi :D
aynayı oldum olası sevmem daha doğrusu varlıklarla ilişkili hiçbir şeyi sevmem. sevmemden kasıt onlar kendi halinde takılsın bende kendi halimde takılayım birbirimizi rahatsız etmeyelim :) ayrıca hiçte merak etmiyorum. her neyse aynaya döneyim. ne olur ne olmaz aynaya bu sebepten dolayı bakmayın derim. belli mi olur gelesi tutar bir varlığın :D zaten kendime tahammülüm yok insan olsa istediğiniz an görüşür görüşmezsiniz bu varlık sıkılırım be bundan be :D gerçi onu tınlamamam sonucu artık beni öldürür mü napar bilmiyorum :D her neyse aynaya dönelim. aynaları sevmediğim için genelde kendilerini işim olmadıkça kullanmam ters cevirilip kapatılacak bir ayna ise hemen ters ceviririm :D ya işte bana bırakılsaymış varlıklar bu dünyaya temelli giriş yapamazmış :D

her neyse benim sürekli aynaları ters çevirmemi gören annem napıyorsun sen aynayı ters çevirmek kapatmak BAHTINI KAPATMAKtır demez mi? :D hayda aynayı açık bıraksan varlık kapatsan bahtın kapanıyor :D kısacası aynaları rahat bırakalım ben rahat bıraktım sizde bırakın :p

canmert196

Kayıtlı Üye
Aynalar gecit kapisi olarakda kullanilir astral aleme ama bu sikintili ve zor bir is usta bir majisyen yapabilir normal biri yaparsa geri gelemeyip vucudu bitkisel hayatta kalabilir

DeryaG358

Kayıtlı Üye
Ben açıkcası biraz ürküyorum odamın içinde büyük bir ayna var ve ona bakmaya çalışıyorum geceleri ama sanki sesler ve silüetler görüyorum yardımcı olabilcek birileri var mı?

karahan123

Kayıtlı Üye
aynalarda süslenin tıraş olun kendinizi düzeltin arkadaşlar başka işler peşinde koşmayın cok ciddi çıkmazlara girersiniz uyuyabilirseniz iyi deneyen birini tanıyorum anlatırken bile kolundaki kılları dikleşti ilk rüyanızdan başlar olaylar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sonra da, yok aynamdan varlıklar girip çıkarken görüyorum, aynamda hep gözler var, yok aynam böyle yok aynam şöyle.
Birincisi ayna mühürleme teknikleri var tamam ancak ne gerek var?
İkincisi bu herkes için olmaz, sizin enerjinizle alakalıdır.
Üçüncüsü bu site %90 korunma önerir, uyarılarda bulunur buna rağmen %10 luk macera kısmı sadece dikkate alınır bunu da anlamıyorum.
Dördüncüsü ne alıp veremediğiniz var bu varlıklarla yahu? Rahat bırakın şunları çok ciddiyim bunu söylerken. Gidip vahşi hayvanla uğraştıktan sonra sizi ısırması ardından sızlanmaya dönüyor sonra meseleler.

albus

Kayıtlı Üye
korunma duaları nelerdir biliyormusun?

Sitede çok kez korunma duaları paylaşıldı. Bence en güvenilir ve pratiği 7 ayet-el kürsi.
Biraz araştırın ve kendinize uygun olanı yapın. Arama butonunun olmasının bir nedeni var.