Büyü mü? Beddua mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wiccaa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, öncelikle ilk defa konu açıyorum, hatam varsa özür dilerim. 2 gün önce çok iyi fal bakan birine fal baktırdım, falımda çıkanları hiç kimse net göremez benim. Herneyse ablama baktı herşeyi bildi kadın, ablam memnun kaldı. Bana gelince ailende büyü var mı diye sordu, bende evet önceden yapılan kişiler varmış cevabını verdim, baktı ve bir kapalı kutu var çok gizli bişey bu hiç birşey göremiyorum dedi, bende düşünürüm hep var mı diye çünkü bir takım nefes daralmaları, musallat ve hayvan rüyaları görüyorum. Daha sonra sana biri büyük bir beddua etmiş veya büyü yapmış dedi. Şimdi arkadaşlar sorum hocaya gitmeye korkuyorum böyle bişey varsa nasıl kurtulurum veya anlarım?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Wicca adını nick olarak almayı hak görüyorsunuz, bu inançla ilgileniyorsunuz ve cümlelerinizden musallat ve hocaya gitmek terimlerini mi kullanıyorsunuz?Ne istediğinize karar verip ,o inancın gereklerini yapmazsanız kim nereye çekerse oraya gideceksiniz. papaz dese gel çözücüm sırf çözsün diye ona da gidersiniz şu yazıya bakarsak?muhtemelen kadın birşey çıkaramayınca tmış gitmiş,eğer sizde böyle birşey olsa falcıya değil, size göre ,hocaya giderdiniz. Sitede sayfalarca bar büyü belirtileri de var nasıl korunacağı da , bulunan objenin nasıl yokedileceğide, nasıl geri çevrileceği de.Sorarak değil araştıracak çözün probleminizi,araştırın ilgili konu altında sorunuzu sorun o zaman konuya hakim insanlar da size yardım ederler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...