Acil Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtnaslan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben vefk yapıcam.Ama yapacağım vefk yanlış olursa veya harhangi sayı veya kelimeyi yanlış yazarsam ne olur diye aklıma
bir soru takıldı. Birde gizli ilmler kitabında vefkle ilgili herhangibir mürekkeble yapılacak diye yazmamış ama benim hangi kağıda veya hangi mürekkeple
yazmam gerek bilimiyorum. Lütfen acil yardım edin.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
siz yapamazsınız, profesyonel birine yaptırabilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Daha önce vefk yapmamışsınız belli ki.Bunu bu yolda ilerleme adına mı yapıyorsunuz çalışma adına yoksa bir isteğiniz için mi deniyeceksiniz ? Vefk ile ilgili konuları araştırın forumda çok var.Ayrıca kimse size tam olarak nasıl yapılacağını da anlatmaz.
İllede deniyeceğim diyorsanız kitaptakini uygulayın.Herhangi bir mürekkeple yazıyorsa sizde herhangi bir mürekkep kullanın.

Keira

Moderator
Arkadaşlar ben vefk yapıcam.Ama yapacağım vefk yanlış olursa veya harhangi sayı veya kelimeyi yanlış yazarsam ne olur diye aklıma
bir soru takıldı. Birde gizli ilmler kitabında vefkle ilgili herhangibir mürekkeble yapılacak diye yazmamış ama benim hangi kağıda veya hangi mürekkeple
yazmam gerek bilimiyorum. Lütfen acil yardım edin.

Siz ehliyet kursuna gitmeyeyim ama bana ehliyet versinler diyorsunuz. Böyle bir mantık olmaz. Bu işin uzmanı olmadan, bilgi sahibi olmadan gelişi güzel yapamazsınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hani bir rukye isteseniz, ya da sembol enerjisinden yararlanan bir tılsım neyse de vefk diyorsunuz. Burada ki suç tabiki sizlerde değil. Hayatında bir tane bile vefk görmediği halde, vefk yaptığını idea eden ve sitelerinde çok basitmiş gibi her yere bilmem ne vefkleri yazan cahil kendisine medyum ismini koymuş zatlar.

Vefk ilmi çok uzun süren bir eğitim sonrasında yapılabilir. havas çok erken yaşlarda eğitime başlanılarak öğrenilebilecek bir sistemdir. Hadim eğitimininden sonra anca vefk eğitimine başlanabilir ki. hadim eğitiminden önce 5 konuda daha var.

Bizim ki gibi sitelerde paylaşılan çoğu bilgi, zaten bilen ve bilgisini daha fazla geliştirmek isteyen majisyenler ve majisyen adayları için uygulamalar içerir. Uygulama dışındaki genel konular hiç bir bilgisi olmayan kişiler için başlangıç seviyesinde bilgiler içerir.

Vefkler hazır olmaz. yani kitaplardaki tüm örnekler daha önce bir başkası için hazırlanmış ve tek sefer uygulanabilir çalışmalardır. bir başkası için kullanılamaz.

O yüzden bu konuda ki kitapları bir kenara bırakın.

ilk önce konu ne onu bile yazmamışsınız. korumamı, temizlenme mi, bereket çalışması mı, şifa çalışması mı nedir. Her uygulamanın şekli, zamanı, rengi, kağıdı vs vs farklıdır.

1. her Hangi bir majikal etki yaratmak için majisyen hazır olmalıdır. Bu hazırlık süreci bazen yıllar sürer. Dünyevi bir beden ve ruha sahip, enerji kanalları ve enerji bedenleri ve enerji merkezleri kirlenmiş bir kişi majikal bir tesir oluşturamaz.
2. Çalışma yeri. Majikal çalışmalar her yerde yapılamaz. Bir sunağınız olmalı. Bu sınak ve sunak yeri sizin kendi farkındalığınızı oluşturma döneminde şekillenir. Bir sunağın tam olarak hazır olması bazen yıllar alır.
3. Bağlı olan sistemin teorik olarak öğrenilmesi gerekir. O sistemi tam olarak bilmeli ve tam olarak inanmalısınız.
4. Bağlı olunan sistemin pratik çalışmalarını sıra ile tam zamanında ve tam olduğu gibi yapılmalıdır.
5. Gezegenlerin konumları, yıldızların açıları, ayın konumu venzili bilinmeli. Zamanın varlığını, tütsüsünü, rengini, mantrasını, vs vs bilmeli ve çalışma ona göre yapılmalı.
6. Fizik beden ile ruh beden arasında geçişler için çalışma yapılmalı. Havas ilminde riyazet olarak bilinen bu durum. Dünyevilikten uzaklaşarak kendi içsel yolculuğuna çıkarak kendini ve evreni tanıma çalışmasıdır.
7. Bizim boyutumuzda ve diğer boyutlarda bulunan varlıklar tanınmalı ve size çalışmalarınızda yardım edebilecek bir enerji bedeninden oluşan bir varlık ile çalışılmalıdır.

Bu anlattıklarım olayın %10'u dur.

Siz daha %00000000000,1 ini bile bilmiyorsunuz. Bilmek zorunda değilsiniz Zira bu sizin işiniz değil.

Sevgili üyemiz. Lütfen Acil diye konu açmayınız. Konu tam olarak ne ile ilgili ise konu başlığına onu yazınız ki ilgililer ona göre bakıp konuya girsinler.
İstediniz ne ise tam olarak sorunuz. Eksik bırakmayınız. Bilgi durumunuz, yaşınız, yapmak istediğiniz uygulamanın ne olduğu, neden olduğunu belirtiniz ki size tam ve doğru bir bilgi verebilelim.

Sorduğunuz sorunun en basit cevabı ise şudur. Bir anlamı yok bununla birlikte yinede cevap vereyim.

Tılsımlar kimyasal kullanılmış hiç bir kağıt türüne yazılamaz. Yani günümüz beyaz kağıtları ya da renkli kağıtları kullanılamaz.
Tılsımlar için ayrı ayrı mürekkepler olsada tüm vefkler safran mürekkebi ile yazılır.

Safran mürekkebinin 10 gr mı 180tl ye mal olur. Safran mürekkebi en erken 3 ay da hazır hala gelir. tam olarak hazır olması için 1 yıl dinlendirilmesi lazımdır.
Safran mürekkeplerini satın almayınız. Kendiniz yapınız. Bu güne kadar incelediğim safran mürekeplerinin hiç biri gerçek değildi. Ciddi bir pazar olduğu ve kar marjı düşük olduğu için gerçek malzemelerden ve doğru yöntemle yapmıyorlar. Öğrencilerimize genelde yapar veririz.

Duygu durumunuza göre hakaret etmeyiniz. Sizin için çok önemli olan ve heyecan, korku gibi duyguların esiri olup geri dönmesi zor hatalara neden olacak şekilde yanlış şeyler yapmayınız.

Bu olayı şu şekilde düşünün lütfen, Beyninizde bir kist var ve acil olarak alınması gerekiyor. İnternet'ten ya da kitaptan bakıp o kisti kendiniz çıkaramazsınız.
Bir doktora başvurmanız gerekir. Bu Cerrah çok çok iyi olsa bile istediğiniz sonun olmasını da sağlayamaya bilir. Zira sizin ölmeniz gerekiyorsa ölürsünüz.
İstediğiniz konuda çözüm bir uzmanda ise onu bulur ve çözersiniz. Eğer çözüm size sunulmamış ve onu yaşamak zorunda iseniz ne yaparsanız yapın yaşarsınız.
Evrenin mükemmel sisteminden daha üstün hiç bir güç yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...