Muskayla ilgili bir sorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
merhaba sorum şu muska takarak insanın cazibesi artabilirmi çoğu medyum sitelerinde gördüm tabi ben onlara inanmıyorum yani ehil ellerle yapılan muska etkili olurmu cazibeyi arttırmak için okuma yapsak oda muska kadar etkili olurmu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet tılsımlarla bir kişinin cazibesi arttırılabilir.Yani kişi başka kişilere daha çekici,daha güzel gözükebilir.
Ve dediğiniz gibi İşin ehli kimselerin yaptığı tılsımlar,muskalar etkili olur. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dil yapımızı değiştirelim öncelikle, muska üçgen demektir. Yapılan tılsımların katlama şekli nedeniyle üçgen bir yapı alması nedeniyle halk dilinde tılsımlı objelere bu isim verilmiştir.

İksirler, yazılı tılsımlar, semboller, enerji yüklenmiş objeler, tılsımlı kelimelerin tekrarlanması gibi pek çok majikal özelliğe sahip unsur ile kişinin cazibesi attırılabilir.
İnsan yapısına en uygun olanlar bu çalışma için seçilmelidir. kokular, tütsüler, semboller ,renkler, gibi. Örneğin bir uygulama portakal yağı geçiyor diye herkese portakal yağı ile yapılan cazibe iksiri etki eder diye bir şey yoktur. Tam tersi cazibesini de azaltabilir.

Bazı uygulamalar her gün tekrarlanırken bazı uygulamalar yıl boyunca etkisini sürdürebilir.Bedenin değişmesi, bulunulan şehrin değişmesi gibi bazı dış unsurların değişmesi bu tür uygulamaların yenilenmesine sebebiyet verir.

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
sayın urumhamatahayil bu objeleri nereden temin edebilirmiyim yada siz yazarmısınız bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...