Kalp Gözü Açmak

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kalp gözünü 3.gözü açmak kolay değildir gercekten meditasyon inanç ve vird gerekir ve tabıkı temiz kalp ve ya kendını kontrol altına almak gerek burada yazılanların çoğu doğrudur diğerleri yanlış diyemem ben yaşamadım çunku.. Ve sıkıntılı geçiş sureçleri olabiliyor daha sonra herşey normale donusuyor yanı cinler vs.sizi surekli rahatsız etmez tabı başka bir durum yok ise...

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
Korunmasız ve öğretmensiz olursa cok riskli, kalp gözü açılma da en önce sevdiklerini farklı görüyosun domuz kafalı gibi, herkesin düşüncesini okuyabiliyorsun, durumuna bağlı bir işin hayır mı değilmi oldugunu bilebiliyorsun, aynada kendin değişiyorsun en önemlisi bu. Cinlerle rahat iletişim oluyor, yanlız korunma yoksa kötü olanlar kafayı bile yedirtir, bunun gibi şeyler, geliştirdikçe herşey dahada değişir

neden domuz kafalı şeklinde görünüyor. öğrenebilirmiyim.....

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Kimine verilir, kimi yillarca dener bir netice alamaz.Sahip olanlari görenler keske bendede olsaydi derler, fakat bu yükün ne kadar agir ve sorumluluk istedigini kavramadan böyle bir hacetde bulunurlar.
Gayret tabii ki cok önemlidir, fakat bu isi hirsa baglamak cok yanlisdir.Özellikle bu gecici Dünya hayatinda ki en önemli olarak bize verilen zamanin su gibi akmasi, bizi biraz da düsündürmesi gerekir.
Cinleri görmek veya insanlarin düsüncelerini okumak bize ne getirebilir veya bunlara niye sahip olmak istiyorum düsüncelerini akil ve mantik süzgecinden iyice gecirmek gerekir.Yapilan calismalari iyi arastirmak, hedefi güzel gösterilen her davete/calismaya kanmamak gerekir.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun

ruhname

Kayıtlı Üye
king of stellar kardeşim ne olaylar oldu ve nasıl açabildin[/QUOTE . Kardeşim rica etsem hangi okumalari yaptığını özelden yazar mısın?

Uygulamayı veremeyeceğim. Okumalara yeniden başlamak istiyorum. O yüzden bu tür şeyleri anlatmam doğru olmaz. Bazı bilgili kişilerle paylaşıyorum bana yol göstermeleri için. O bile doğru değil aslında. Kısacası bir zararlarını görmedim. Ama cinler aileme bulaşıyorlardı. O yüzden bırakmak zorunda kaldım. Basiretin açılması öyle bir gün de olacak bir şey değil. Bu sizin aylarınızı ve hatta yıllarınızı alabilir. Bu sizin onların dünyasını kaldırabileceğinizle alakalı bir şey. İlk rüyalarınızla başlar böylece devam eder. Size tavsiyem bu uygulamayı yalnız yapmanız. Çünkü bu olaylardan ailenizde etkilenir. Sabırlı ve korkusuz olmanız lazım. En önemlisi inanmanız lazım. Hiçbir şey sizi durdurmasın. Okumalarımdan aylar geçti ve hala bazı varlıklar takitarafından takip ediliyorum. Ama iletişime geçmiyorlar ve varlıklarınıda belli etmiyorlar. Umarım anlattıklarım sizi aydınlatmıştır :)

kimimben46

Kayıtlı Üye
cinlerin savaşını izliyormusun ruhani boyutta neden hepsinin rengi yeşil gözüküyor dünya boyutunda neyaptıysam seslerini kısamıyorum kafamı karıştırıyorlar gökyüzündeki uçan atları görüyormusun gökyüzüne bakıp dua etmeye başlayınca gökten seni kuşatan koruyan yılanları görüyormusun ya varliklar gökten inmeden boynunu uzatıp memleketi yutar gibi sure okudunda görevlilerin cinleri uzaklaştırdını namaz kılarken seni koruyanları letaiflerdeki nur işigini o nur kabeden mi geliyor vs