Reiki uyumlama süreci...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

merhaba:)
yarın itibariyle reiki uyumlama sürecimi bitireceğim,bana kattığı ruhen ve bedenen verdiği şifa tartışılmaz,yalnız şu iki gündür bir saatlik reiki egzersizimi ve sonrası çakra dengeleme sistemini uygularken ayaklarımda fazla fazla enerji hissediyorum öyle ki dün çakra dengelememi yarıda bırakıp sonraki süreçte tekrar denememe sebebiyet verdi ;ama bir türlü rahatlayamadım camı açtım serinlikte zar zor tamamladım,sanki ayaklarımdan ateş çıkacak gibi fazla enerjiden kaynaklı mı nedendir ,topraklama ihtiyacı hissettim ki hafta sonu doğayla başbaşa olduğum bir yerdeydim orada bayağı topraklama uygulaması da yaptım,çözemedim topraklamadan kaynaklı mı ? bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum....sevgiler...

biard

Kayıtlı Üye
Konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim ama mantık yürütebilirim. Haftasonunu doğada geçirdiğinizi ve orda topraklandığınızı söylemiştiniz. bunun sonucunda ayak çakralarınızda olan açılım nedeniyle ayaklarınızda enerjiyi eskisinden daha iyi hissediyor olabilirsiniz diye düşünüyorum. Ya da kötü ihtimalle orada düşüncelerinizden kaynaklanan negatif bir blokaj oluşmuş ve o temizleniyor.

4

43887

aslında dediğiniz doğru olabilir bu şekilde düşünmemiştim hafta sonunu şehir hayatından uzak doğayla başbaşa ve ben meditasyonumu nefes egzersizimi ve topraklanma yaptım herhalde fazla geldi :) bilgi için teşekkürler...

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
açıkçası bilmiyorum ve bilgi sahibi değilim ancak ben böyle hissedersem (olumsuz bi ısınma ya da ateş hissi basması gibi) ve ço krahatsız ederse beni su-suya tutma benzeri deniyorum bazen ve belki de topraklama gibi düşünüyorum bunu da;
bunu söylebilirim sadece;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...