Deep web

Astre

Kayıtlı Üye
Deep Web'de bildiğim kadarı ile .onion siteleri bulan 2 arama motoru var. Ancak onlarda Google gibi bulamıyor :( Çıkan sonuçlar aramanız ile bir olmuyor :(

Gangster

Banlı Kullanıcı
burdaki herkes gerçekten abartarak yada eksik yanlış bir şekılde anlatmış deepwebi. kendim cebollo chan forumunda 1 yıl takıldım. (Cebollo chan oninon bir deepweb forumudur her türden paylaşım yapılır.)

1 öncelikle sadece tor ile değil normal chrome ile de girebilirsiniz onionlara linkin sonuna .lt uzantısını eklemnız yetrli
2 bütün sitelere kaynaklara erişmek kolaydır. (clos) uzantılı siteleri saymıyorum.sitelerin genelde haftada yada ayda belli bir açılış günleri olur. onun dışında güvenlik amacıyla sürekli link değiştirirler. yada geçici olarak kapatırlar.
3 büyü vs gibi kitapları çok indirdim kımse korkmasın Cp ve devlet sırları ile alakanız olmadıkça indirdiğinz hiç bişeyden başınıza bela gelmez.
4 Tor ağında çok fazla türk sitesi vardır.
5 gördğm rastladığım içerikleri sayıyorum. ( şikeli maç satımı,Ada satımı,CP,CC,her türlü prog oyun crackleri,İşkence videoları,İşidden 100 kat öte işkenceler,bebek P...leri bile var.) daha kötü ne olabilir demeyin. çoğu şeyi söylemedım bile .D
6 Cpler Hayvan P..Leri . sansürsüz işkence videoları vs. normal clearwebın binlerce sitesinde var en basitinden bestgore yada liveleak sitesinde olan iğrençlıklerin eşi benzeri hiç bi yerde görülmemiştir.
7.Tor için gerçekten İngilizceyi ileri derecede bilmiş olmanız lazım yoksa. forumlar genelde ispanyol ve ingiliz karışımıdır bölüm bölüm :)

aslında korkulacak bir tarafı yok. zamanında chat odasında sniper almak için birisiyle konuşuyordum. Kendisi hergün düzenli olara cp izlediğini söyledi (SS bile atardı.)
türkiyede yaşıyor ayrıca kendisi bir türk ve 17 yaşındaydı. yani FBI vs artık her kımse genelde silah vb satan siteleri kapatır ve siteye tuzak kurar. ve o siteyi birkaç defadan fazla ziyaret ettiğinz zaman sık gelen IP adreslerine baskın düzenlenir ki türkiyede Dw yüzünden tutuklanan çok fazLa kişi vardır.

vs vs işte anlatmadığım binlerce şey işte. sorusu olan varsa söylesin bu arada İbrahiç filazi türkiyede deepwebi keşfeden ilk kişidi kendisinin bunun hakkında yüzlerce makalesi çektiği videosu vardır. iyi forumlar

RyanCooper

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
O gördüklerinin çoğu kesinlikle doğrudur.Bende deepwb kullanıcısıyım ama çok sık girmiyorum ve açıkçası o tarz videolardan tırsıyorum...Ve deepwebi bilmeyenler için şunları diyebilirim;sakıncalı şeyler var.. bunların arasında kiralık katiller,tecavüzler,suikast videoları,bomba yapımı,uyuşturucu alış verişi,devletlerin gizliliği gibi sayısızca örnekler var...Tabi Deepweb e girmek istiyorsanız biraz dikkatli olmanız gerekir,çünkü;deepweb hackerlar ile dolu ve bir hacker işlediği suçu sizin üstünüze atabilir tabii bilgisayrdan anlıyor iseniz korumalı bir şekilde deepwebe giriş yapıp keyfinizi sürersiniz.Para birimi olarak Bit coin kullanılır.Bitcoin de sanal para birimidir.aslında bu internet içerisinde internet olan deepweb çok yararlı bir şeydir,niyetin kötü değilse senin için çok faydalı olabilir ama niyetin kötü ise onu sen düşün.Deepweb de sınırsız bilgi vardır.Deepweb e girmek yasaldır,türkçe dil desteğide yoktur..