psişik mi değilmi? nedir bu tam oalrak

dejavuu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.sizlere danışmak istediğim bir durumum var ancak nerden başılayacagım bilemiyorum:( arkadaslar son bir kaçaydır ruhsal anlmada bir takım garipilikler hissetmeye başladım.nasıl desem aniden içime bir his doğuyor sonra birden yüreğim sıkışıyor garip bir şekilde terlemeye başlıyorum elim ayağım halsizleşmeye ve özellikle sol kolum titremeye başlıyor.birden nedensiz ağlamaya başlıyorum ve gözümün önüne bir takım sekilller beliriyor onları izliyorum sonra birden kesiliyor sekiller ve ben eski halime dönüyorum ancak tabi halsiz kalıyorum.mesela geçen gün yine birden esol elim titremeye basladı sonra birden yüreğim sıkıştı nefes alamadım.gözümün önüne bir uçak geldi uçağa birinin bindigini gördüm sonra uçagın bulundugum sehre geldiğini ve arkadsmn elinde cep telefonu oldugunu gördüm aradan 10 dk geçti geçmedi bana o arkadasımdan mesaj geldi.Yanıma geldigini görmek istedigini söyledi...
bu durum sadece tanıdıklarıma degil tanımadıklarıma da oluyor arkadaslarımın arkadaslarına bile odaklanıyorum bazen...Bu bendeki durum nedir.eğer psişik bir yetenekse bununla nasıl uzlasabilirim.zira bana sıkıntı vermeye basladı.daha once telepati dneyimlerim olmustu ancak cok cokaz gerçeklesti.hiç bir zmana tam anlamıyla odaklanamamıstım.ama bu yasadıklarım ıstemsız oluyor.Bazen öyle güçlü seyler hissediyorum ki sanki biri resmen kulagıma fısıldıyor sürekli onu dınlıyormusum gibinedir bu :(
edit: sitede buna benzer bir konu varmı bilemiyorum arkadaslar varsa sımdıden affınıza sıgınıyorum.bendeki seyin ne oldguna dair fikrim olmadıgından başlık için burası uygunmu onuda tam olarak bilmiyorum.simdiden cok tesekkür ederim

Novy

Banlı Kullanıcı
Her Seye Guc Pisik Denemyin . Bence Falzla ?Korku Demissiniz Yada Cinsel Sorunlar Yani Cinler Sel Sorunlar.
Sakinlesin Tatile Falan gidin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar merhaba.sizlere danışmak istediğim bir durumum var ancak nerden başılayacagım bilemiyorum:( arkadaslar son bir kaçaydır ruhsal anlmada bir takım garipilikler hissetmeye başladım.nasıl desem aniden içime bir his doğuyor sonra birden yüreğim sıkışıyor garip bir şekilde terlemeye başlıyorum elim ayağım halsizleşmeye ve özellikle sol kolum titremeye başlıyor.birden nedensiz ağlamaya başlıyorum ve gözümün önüne bir takım sekilller beliriyor onları izliyorum sonra birden kesiliyor sekiller ve ben eski halime dönüyorum ancak tabi halsiz kalıyorum.mesela geçen gün yine birden esol elim titremeye basladı sonra birden yüreğim sıkıştı nefes alamadım.gözümün önüne bir uçak geldi uçağa birinin bindigini gördüm sonra uçagın bulundugum sehre geldiğini ve arkadsmn elinde cep telefonu oldugunu gördüm aradan 10 dk geçti geçmedi bana o arkadasımdan mesaj geldi.Yanıma geldigini görmek istedigini söyledi...
bu durum sadece tanıdıklarıma degil tanımadıklarıma da oluyor arkadaslarımın arkadaslarına bile odaklanıyorum bazen...Bu bendeki durum nedir.eğer psişik bir yetenekse bununla nasıl uzlasabilirim.zira bana sıkıntı vermeye basladı.daha once telepati dneyimlerim olmustu ancak cok cokaz gerçeklesti.hiç bir zmana tam anlamıyla odaklanamamıstım.ama bu yasadıklarım ıstemsız oluyor.Bazen öyle güçlü seyler hissediyorum ki sanki biri resmen kulagıma fısıldıyor sürekli onu dınlıyormusum gibinedir bu :(
edit: sitede buna benzer bir konu varmı bilemiyorum arkadaslar varsa sımdıden affınıza sıgınıyorum.bendeki seyin ne oldguna dair fikrim olmadıgından başlık için burası uygunmu onuda tam olarak bilmiyorum.simdiden cok tesekkür ederim
Notlar almakla işe başlayalım.
Bu hislerin geldiği her anı saat, yer ve hali ile yazın.
Önünüzde bir çizelge oluşacak, bu hislerin en çok yoğunlaştığı an ve yerleri saptamış olursunuz.
O saat aralığı ve yer (bazen her yer olur bu daha iyidir) belirlendikten sonra çalışmalara başlayın.
Çalışma öncesi tuzla kendinizi ovun, ılık bir duş alın. Nasıl rahat edeceksiniz o şekilde bir arının.
Ses, kötü koku, rahatsız ve kirli elbise gibi şeyler olmasın çalışma anında. Ne kadar az rahatsız olursanız ne kadar rahat hissederseniz o kadar iyi.
Uzanarak, oturarak nasıl rahat ediyorsanız pozisyon alın.
Çakra noktalarını öğrenin, basit çakra çalışmaları hakkında bilgi sahibi olun ve bu noktaları verimli hale getirin.
Kaşlarınızın ortasında alnınızda bir ekran varmış gibi hayal edin.
Dediğiniz ''ruhsal anlamda gariplik'' hissini bu sefer siz kendiniz oluşturmaya çalışın.
O hissin enerjisini, gücünü hissedin. Bu gücü hissedip anlamlandırabildiğiniz an işiniz çok kolay.
Artık bir fişi prize takarken nasıl bir aleti çalıştırabiliyorsak sizin de durumunuz bu olacak.
Elektriği hissettiniz, bedeniniz de fiş, fişi elektriğe bağladıktan sonra oluşturduğunuz ekrana bu elektriği yönlendirin ki ekran çalışmaya başlasın.
Kumandanız şimdilik bir kaç tuşlu basit bir şey olabilir, sorun değil çeken kanalları ayarlamaya başlayın.
Kısa mesafeler, tanıdık insanların yüzünü o ekrana getirin ve heyecanlanmadan bırakın ekranda çıkacakları izlemeye.
Diyelim ki ilk seferde veya 10. seferde başardınız, heyecan ve panik yok. Tadını çıkarıp izleyin. Bunu bir bilim insanı edasıyla, tamamen teknik bir işle uğraşıyormuş gibi yapın.
Sınırları aşmadan sakince bunu belli aralıklarla yapıp notlar alın. Bu notları çaktırmadan veya çaktırarak görüntüsüne ulaştığınız insanlara sorarak görüntü gerçeklik payının yüzdesini çıkarın.
Taa ki görülerinizin 10 da 8'i doğru çıkana kadar sabırla, abartmadan ve kendinize koyduğunuz belli kurallarla devam edin.
Bu kurallar arasında saat, yer, çalışma süresi gibi konular mutlaka olmalı.
Başarı sizi acıktırabilir, daha fazla yapmak için psişik açlık çekebilirsiniz. Kendinizi bu konuda terbiye edin, kendi koyduğunuz kuralları çiğnemeyin.
10'da 8 oranından sonra, çalışma saatleri vs. yeniden düzenleyin, yavaş yavaş mesafeleri artırın, diğer boyutları görmek, bağlanmak vs. sakın denemeyin hala çok erken olacaktır bunun için. Çeşitli sakıncaları var buna dikkat edin.
Bu seviyeye gelince yeniden yazın.

AOICM

Kayıtlı Üye
Umarim ki kalp krizi degildir, belirtiler uyusuyor. Acilen doktora gorunmenizi tavsiye ederim.

Kişilik

Kayıtlı Üye

Kardeşim hiç bi psişik sorunun yok gücün falanda sadece son zamanlarda kafanı böyle konulara çok yormuşsun beyninin verdiği tepkiler bunlar psikolojik bi psikiyatris falan demiycem çünkü bunu sadece sen çözebilirsin